Klementová Barbora

Bežecké lyžovanie

Oddiel KLNO  
Pretekár 3705041 Aktívny Dospelí
 
Datum Podujatie Kat. Disc. Výsledok Body
2020/2021
12.07.2020 1 kolo Slovenský pohár v behu na kolieskových lyžiach / Velké Karlovice (CZE) SP ROL 3. -
2019/2020
01.03.2020 Cross Country Cross XCX / Skalka pri Kremnici SP 5k 1. -
29.02.2020 Nočné preteky Slovenský pohár / Skalka pri Kremnici SP 10k 1. -
23.02.2020 Memoriál J.Michalecha a G.Schlanka / Osrblie SP 5k 1. -
22.02.2020 Memoriál J.Michalecha a G.Schlanka / Osrblie SP SP 1. -
22.02.2020 Memoriál J.Michalecha a G.Schlanka / Osrblie SP SP 1. -
09.02.2020 FIS - 62. ročník Memoriálu 24 padlých hrdinov SNP / Štrbské Pleso FIS SP 2. 167.76
09.02.2020 FIS - 62. ročník Memoriálu 24 padlých hrdinov SNP / Štrbské Pleso FIS SP 1. 0.00
09.02.2020 Strbske Pleso / SVK SC SP 1. -
09.02.2020 Strbske Pleso / SVK SC SP 2. -
08.02.2020 FIS - 62. ročník Memoriálu 24 padlých hrdinov SNP / Štrbské Pleso FIS 10k 3. 128.45
08.02.2020 Strbske Pleso / SVK SC 10k 3. -
08.02.2020 Slovenský pohár - Memoriál 24 padlých hrdinov SNP / Štrbské Pleso SP 10k 1. -
02.02.2020 Zakopane / POL SC 10k 7. -
01.02.2020 Slovenský pohár v behu na lyžiach Levoča / Levoča SP 5k 2. -
01.02.2020 Slovenský pohár v behu na lyžiach Levoča / Levoča SP 10k 1. -
01.02.2020 Zakopane / POL SC SP 6. -
01.02.2020 Zakopane / POL SC SP 6. -
01.02.2020 Slovenský pohár v behu na lyžiach Levoča / Levoča SP ZP 3. -
12.01.2020 Majstrovstvá SR v behu na lyžiach - I.časť / Kremnica - Skalka MSR 5k DNS -
11.01.2020 Majstrovstvá SR v behu na lyžiach - I.časť / Kremnica - Skalka MSR SP DNS -
11.01.2020 Majstrovstvá SR v behu na lyžiach - I.časť / Kremnica - Skalka MSR SP DNS -
29.12.2019 FIS Slavic Cup - 47. Tatranský pohár v behu na lyžiach / Štrbské Pleso FIS 5k 4. 132.62
29.12.2019 Strbske Pleso / SVK SC 5k 4. -
28.12.2019 Strbske Pleso / SVK SC SP 2. -
28.12.2019 Strbske Pleso / SVK SC SP 3. -
28.12.2019 FIS Slavic Cup - 47. Tatranský pohár v behu na lyžiach / Štrbské Pleso FIS SP 2. 154.22
28.12.2019 FIS Slavic Cup - 47. Tatranský pohár v behu na lyžiach / Štrbské Pleso FIS SP 3. 0.00
01.12.2019 Santa Caterina Valfurva / ITA FIS 10k 25. 161.63
30.11.2019 Santa Caterina Valfurva / ITA FIS SP 29. 148.17
30.11.2019 Santa Caterina Valfurva / ITA FIS SP 20. -
06.10.2019 Majstrovstvá Slovenska v behu na kolieskových lyžiach, 5. kolo Steiger Slovenského pohára v behu na kolieskových lyžiach a zároveň 18. ročník pretekov v behu na kolieskových lyžiach „ Memoriál MUDr. Michala Guhra “ / Gerlachov MSR ROL 1. -
10.08.2019 Madona / LAT ROLWSC 15kLTC 15. -
09.08.2019 Madona / LAT ROLWSC SP 18. -
09.08.2019 Madona / LAT ROLSPWQ SP 18. -
08.08.2019 Madona / LAT ROLWSC 10k 18. -
28.07.2019 2. kolo STEIGER SP V BEHU NA KOLIESKOVÝCH LYŽIACH - LÁTKY / Látky SP ROL 2. -
30.06.2019 1. kolo Steiger SLP v behu na kolieskových lyžiach / Veľké Karlovice - Kohútka SP ROL 1. -
2018/2019
31.03.2019 Cross-Country Cross / Skalka pri Kremnici SP 5k 1. -
30.03.2019 Večerné preteky v behu na lyžiach / Skalka pri Kremnici SP 10k 2. -
24.03.2019 Kremnica - Skalka / SVK SC 10k 9. -
16.03.2019 Majstrovstvá SR v behu na lyžiach II. časť / Štrbské Pleso MSR 15k DNS -
16.03.2019 Strbske Pleso / SVK NC 15k DNS -
11.03.2019 Krasnoyarsk / RUS UVS 15k 24. 139.14
06.03.2019 Krasnoyarsk / RUS UVS SP 8. -
06.03.2019 Krasnoyarsk / RUS UVS SP 14. 119.32
04.03.2019 Krasnoyarsk / RUS UVS Pur 25. 157.26
03.03.2019 Krasnoyarsk / RUS UVS 5k 34. 144.56
21.02.2019 Seefeld / AUT WSC SP 63. -
21.02.2019 Seefeld / AUT SPWQ SP 63. -
17.02.2019 Slovenský pohár v behu na lyžiach Levoča / Levoča SP 5k 1. -
16.02.2019 Slovenský pohár v behu na lyžiach Levoča / Levoča SP SP 1. -
16.02.2019 Slovenský pohár v behu na lyžiach Levoča / Levoča SP SP 1. -
03.02.2019 Zakopane / POL SC 10k 6. -
02.02.2019 Zakopane / POL SC 5k 11. -
19.01.2019 Večerné preteky Slovenský pohár v bežeckom lyžovaní / Štrbské Pleso SP 1. -
13.01.2019 Majstrovstvá SR v behu na lyžiach - I. časť / Kremnica - Skalka MSR 10k DNS -
12.01.2019 Dresden / GER WC SP 51. -
12.01.2019 Dresden / GER SPWQ SP 51. -
05.01.2019 Slovenský pohár v behu na lyžiach Levoča / Levoča SP 5k 1. -
30.12.2018 Strbske Pleso / SVK SC 5k 9. -
29.12.2018 Strbske Pleso / SVK SC 5k 3. -
29.12.2018 Slovenský pohár- Memoriál 24 padlých hrdinov SNP / Štrbské Pleso SP 5k 1. -
22.12.2018 Syanki / UKR FIS 10k 1. 59.42
21.12.2018 Syanki / UKR FIS 5k 5. 89.26
16.12.2018 Strbske Pleso / SVK SC SP 3. -
16.12.2018 Strbske Pleso / SVK SC SP 2. -
15.12.2018 1. kolo Sl. pohára dorastu a dospelých / Štrbské Pleso SP 10k 1. -
15.12.2018 Strbske Pleso / SVK SC 10k 8. -
18.11.2018 Bruksvallarna / SWE FIS SP 41. 163.86
18.11.2018 Bruksvallarna / SWE FIS SP 41. -
17.11.2018 Bruksvallarna / SWE FIS 10k 58. 169.91
16.11.2018 Bruksvallarna / SWE FIS 5k 49. 131.20
07.10.2018 M-SR v behu na kolieskových lyžiach -Memoriál MUDr. Michala Guhra / Gerlachov MSR ROL 3. -
09.09.2018 4.kolo Steiger Slovenského pohára v behu na kolieskových lyžiach / Levočská dolina SP ROL 1. -
02.09.2018 Khanty-Mansijsk / RUS ROLWC 15kLTC 12. -
01.09.2018 Khanty-Mansijsk / RUS ROLSPWQ SP 12. -
01.09.2018 Khanty-Mansijsk / RUS ROLWC SP 16. -
31.08.2018 Khanty-Mansijsk / RUS ROLWC 15k 14. -
22.07.2018 Madona / LAT ROLWC 10k 13. -
21.07.2018 Madona / LAT ROLWC 15kLTC 13. -
20.07.2018 Madona / LAT ROLSPWQ SP 9. -
20.07.2018 Madona / LAT ROLWC SP 9. -
01.07.2018 1. kolo Steiger slovenský pohár v behu na kolieskových lyžiach / Velké Karlovice - Kohútka SP ROL 3. -
2017/2018
25.03.2018 FIS Majstrovstvá SR v behu na lyžiach / Štrbské Pleso FIS ML DNS -
25.03.2018 Majstrovstvá SR II. časť, V4OH / Štrbské Pleso MSR ML DNS -
25.03.2018 Strbske Pleso / SVK NC 15k DNS -
13.02.2018 PyeongChang / KOR SPWQ SP 53. -
13.02.2018 PyeongChang / KOR OWG SP 53. -
14.01.2018 Majstrovstvá SR - I.časť, Zimná univerziáda SR 2018 / Kremnica - Skalka MSR 10k 1. -
13.01.2018 Nove Mesto / CZE FIS SP 9. -
13.01.2018 Nove Mesto / CZE FIS SP 4. 140.97
12.01.2018 Nove Mesto / CZE FIS 10k 11. 141.13
07.01.2018 Jakuszyce / POL FIS 10k 13. 150.05
06.01.2018 Jakuszyce / POL FIS SP 14. -
06.01.2018 Jakuszyce / POL FIS SP 13. 290.90
30.12.2017 Slovenský pohár- Memoriál 24 padlých hrdinov SNP / Štrbské Pleso SP 10k 1. -
30.12.2017 Strbske Pleso / SVK SC 10k 8. -
29.12.2017 FIS Slavic cup - 60.rčník Memoriálu 24 padlých hrdinov SNP / Štrbské Pleso SC SP 6. -
29.12.2017 Strbske Pleso / SVK SC SP 9. -
29.12.2017 Strbske Pleso / SVK SC SP 6. -
29.12.2017 FIS Slavic cup - 60.rčník Memoriálu 24 padlých hrdinov SNP / Štrbské Pleso SC SP 9. -
17.12.2017 Strbske Pleso / SVK SC 10k 10. -
17.12.2017 1. kolo Sl. pohára dorastu a dospelých / Štrbské Pleso SP 10k 1. -
16.12.2017 Strbske Pleso / SVK SC SP 7. -
16.12.2017 Strbske Pleso / SVK SC SP 6. -
03.12.2017 Seefeld / AUT NC 10k 11. 130.38
02.12.2017 Seefeld / AUT FIS SP 8. -
02.12.2017 Seefeld / AUT FIS SP 9. 215.58
07.10.2017 M-SR v behu na kolieskových lyžiach,4. kolo Swenor Slov.pohár a 16. ročník Memoriálu MUDr. Michala Guhra / Gerlachov MSR ROL 2. -
20.08.2017 3.kolo Swenor Slovenský pohár v behu na kolieskových lyžiach Levoča / Levoča SP ROL 1. -
02.07.2017 1. kolo Swenor Slovenský pohár v behu na kolieskových lyžiach / Karolinka - Kohútka SP ROL 2. -
2015/2016
20.03.2016 Slovenský pohár Cross-Country Cross / Skalka pri Kremnici SP 5k 2. -
19.03.2016 Slovenský pohár - večerné preteky v behu na lyžiach pri umelom osvetlení / Skalka pri Kremnici SP 5k 2. -
06.03.2016 Majstrovstvá SR a Akademické M-SR v behu na lyžiach / Kremnica - Skalka MSR 10k 2. -
05.03.2016 Majstrovstvá SR a Akademické M-SR v behu na lyžiach / Kremnica - Skalka MSR SP 1. -
05.03.2016 Majstrovstvá SR a Akademické M-SR v behu na lyžiach / Kremnica - Skalka MSR SP 1. -
28.02.2016 Kremnica - Skalka / SVK SC 10k 3. -
28.02.2016 Veľká cena Kremnice FIS Slavic Cup / Kremnica - Skalka SC 10k 3. -
27.02.2016 Kremnica - Skalka / SVK SC SP 1. -
27.02.2016 Kremnica - Skalka / SVK SC SP 2. -
27.02.2016 Veľká cena Kremnice FIS Slavic Cup / Kremnica - Skalka SC SP 2. -
27.02.2016 Veľká cena Kremnice FIS Slavic Cup / Kremnica - Skalka SC SP 1. -
25.02.2016 Rasnov / ROU U23 10k 49. -
23.02.2016 Rasnov / ROU U23 10k 48. -
22.02.2016 Rasnov / ROU SPUQ SP 41. -
22.02.2016 Rasnov / ROU U23 SP 41. -
16.01.2016 Planica / SLO WC SP 57. -
16.01.2016 Planica / SLO SPWQ SP 57. -
09.01.2016 Strbske Pleso / SVK SC 5k 1. -
06.01.2016 Strbske Pleso / SVK FIS 5k 4. 148.93
05.01.2016 Strbske Pleso / SVK FIS SP 1. 180.60
05.01.2016 Strbske Pleso / SVK FIS SP 1. -
13.12.2015 Strbske Pleso / SVK SC 5k 6. -
13.12.2015 Tatranský pohár v behu na lyžiach / Štrbské Pleso SC 5k 6. -
12.12.2015 Tatranský pohár v behu na lyžiach / Štrbské Pleso SC SP 2. -
12.12.2015 Strbske Pleso / SVK SC SP 2. -
12.12.2015 Strbske Pleso / SVK SC SP 2. -
12.12.2015 Tatranský pohár v behu na lyžiach / Štrbské Pleso SC SP 2. -
06.12.2015 Seefeld / AUT FIS 5k 27. 135.35
05.12.2015 Seefeld / AUT FIS 5k 24. 118.35
04.12.2015 Seefeld / AUT FIS SP 19. 132.16
04.12.2015 Seefeld / AUT FIS SP 19. -
25.09.2015 Val di Fiemme / ITA ROLWSC SP 11. -
24.09.2015 Val di Fiemme / ITA ROLWSC 10k 15. -
2014/2015
21.03.2015 Cross-Country Cross / Skalka pri Kremnici SP 5k 1. -
21.03.2015 Večerné dištančné preteky / Skalka pri Kremnici SP 5k 2. -
14.03.2015 Majstrovstvá SR v behu na lyžiach / Štrbské Pleso MSR 15k 5. -
08.03.2015 Slovenský pohár v behu na lyžiach / Látky - Prašivá SP 5k 1. -
07.03.2015 Slovenský pohár v behu na lyžiach / Látky - Prašivá SP SP 1. -
07.03.2015 Slovenský pohár v behu na lyžiach / Látky - Prašivá SP SP 1. -
01.03.2015 Kremnica - Skalka / SVK SC 10k 2. -
01.03.2015 Veľká cena Kremnice / Kremnica-Skalka SC 10k 2. -
28.02.2015 Kremnica - Skalka / SVK SC SP 2. -
28.02.2015 Kremnica - Skalka / SVK SC SP 1. -
28.02.2015 Veľká cena Kremnice / Kremnica-Skalka SC SP 2. -
28.02.2015 Veľká cena Kremnice / Kremnica-Skalka SC SP 1. -
19.02.2015 Falun / SWE SPWQ SP 47. -
19.02.2015 Falun / SWE WSC SP 46. -
31.01.2015 Strbske Pleso / SVK UVS 15k 39. 291.32
28.01.2015 Strbske Pleso / SVK UVS 5k 39. 163.34
25.01.2015 Strbske Pleso / SVK UVS SP 20. -
25.01.2015 Strbske Pleso / SVK UVS SP 23. 159.98
11.01.2015 Tatranský pohár / Štrbské Pleso SC 5k 2. -
10.01.2015 Strbske Pleso / SVK SC SP 1. -
10.01.2015 Tatranský pohár / Štrbské Pleso SC SP 1. -
29.12.2014 57. roč. Memoriálu 24 padlých hrdinov SNP / Gerlachov SP 10k 5. -
28.12.2014 57. roč. Memoriálu 24 padlých hrdinov SNP / Gerlachov SP 10k 3. -
2013/2014
30.03.2014 Slovenský pohár v šprinte / Štrbské Pleso SP SP 2. -
02.03.2014 VI. a VII.kolo Slovenského pohára / Kremnica - Skalka SP 5k 1. -
23.02.2014 Majstrovstvá Slovenskej republiky I.časť / Kremnica - Skalka MSR 10k 2. -
22.02.2014 Majstrovstvá Slovenskej republiky I.časť / Kremnica - Skalka MSR 5k 1. -
21.02.2014 Majstrovstvá Slovenskej republiky I.časť / Kremnica - Skalka MSR SP 1. -
16.02.2014 II.kolo Slovenského pohára / Chvojnica SP 5k 1. -
15.02.2014 Slavic cup / Štrbské Pleso SC 5k 7. -
14.02.2014 Slavic cup / Štrbské Pleso SC SP 2. -
14.02.2014 Strbske Pleso / SVK SC SP 2. -
02.02.2014 Val di Fiemme / ITA WJC 5k 58. 157.60
31.01.2014 Val di Fiemme / ITA WJC Skt 54. 214.53
29.01.2014 Val di Fiemme / ITA SPJQ SP 30. -
29.01.2014 Val di Fiemme / ITA WJC SP 30. -
04.01.2014 Nove Mesto na Morave / CZE SC SP 13. -
04.01.2014 Nove Mesto na Morave / CZE SC SP 29. -
22.12.2013 Horni Misecky / CZE SC 10k 16. -
21.12.2013 Horni Misecky / CZE SC 5k 15. -
15.12.2013 St. Ulrich / Pillerseetal / AUT JUN 10k 19. -
14.12.2013 St. Ulrich / Pillerseetal / AUT JUN 5k 22. -
13.12.2013 St. Ulrich / Pillerseetal / AUT JUN SP 18. -
13.12.2013 St. Ulrich / Pillerseetal / AUT JUN SP 20. -
08.12.2013 Seefeld / AUT FIS 5k 50. 127.24
07.12.2013 Seefeld / AUT FIS 5k 42. 163.74
01.12.2013 S. Caterina Valfurva / ITA JUN 5k 16. -
2012/2013
17.03.2013 Zakopane / POL SC 5k 9. -
16.03.2013 Zakopane / POL SC 10k 9. -
10.03.2013 Kremnica - Skalka / SVK SC 10k 7. -
09.03.2013 Kremnica - Skalka / SVK SC SP 9. -
09.03.2013 Kremnica - Skalka / SVK SC SP 11. -
03.03.2013 Nove Mesto na Morave / CZE SC Pur 9. -
02.03.2013 Nove Mesto na Morave / CZE SC 5k 9. -
21.02.2013 Val di Fiemme / ITA SPWQ SP 63. -
21.02.2013 Val di Fiemme / ITA WSC SP 63. -
17.02.2013 Strbske Pleso / SVK SC 5k 8. -
16.02.2013 Strbske Pleso / SVK SC SP 3. -
16.02.2013 Strbske Pleso / SVK SC SP 4. -
03.02.2013 Slovenský pohár / Gerlachov SP 5k 1. -
25.01.2013 Liberec / CZE WJC Skt 47. 194.38
23.01.2013 Liberec / CZE WJC 5k 46. 117.30
21.01.2013 Liberec / CZE WJC SP 49. -
21.01.2013 Liberec / CZE SPWQ SP 49. -
22.12.2012 Horni Misecky / CZE SC 10k 22. -
21.12.2012 Horni Misecky / CZE SC 5k 24. -
16.12.2012 St. Ulrich am Pillersee / AUT JUN 10k 19. -
15.12.2012 St. Ulrich am Pillersee / AUT JUN 5k 28. -
14.12.2012 St. Ulrich am Pillersee / AUT JUN SP 20. -
14.12.2012 St. Ulrich am Pillersee / AUT JUN SP 21. -
24.11.2012 S. Caterina Valfurva / ITA FIS SP 19. 169.53
24.11.2012 S. Caterina Valfurva / ITA JUN SP 4. -
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk