FIS Slavic Cup - 47. Tatranský pohár v behu na lyžiach

Stredisko Štrbské Pleso Codex 4065
Kategória Preteky FIS Pohlavie muži
Disciplína Men SP 1,6 km F Qualif Vek Dospelí
Dátum 28.12.2019 TD Peter Ďurčo, Zofia Kielpinska
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj Čas Body
1. 36 3430276 Haratyk Mateusz 1998 POL 03:06.04 90.38
2. 40 3430325 Bugara Robert 2002 POL 03:11.32 124.44
3. 64 3700049 Mlynár Peter 1988 SVK PO 03:13.44 138.11
4. 31 3150549 Seller Ludek 1995 CZE 03:14.08 142.24
5. 32 3430264 Antolec Kacper 1996 POL 03:14.63 145.79
6. 42 3430278 Malkinski Krzysztof 1995 POL 03:14.82 147.01
7. 35 3240019 Konya Adam 1992 HUN 03:16.31 156.62
8. 39 3430326 Bryja Sebastian 2002 POL 03:16.85 160.11
9. 38 3430305 Damian Dawid 2000 POL 03:17.18 162.24
10. 33 3430257 Skowron Michal 1998 POL 03:19.10 174.62
11. 43 3430342 Cielniak Bartosz 2002 POL 03:19.75 178.81
12. 44 3700093 Mikuš Ján 1998 SVK BB 03:23.28 201.58
13. 81 3430332 Zawada Grzegorz 2001 POL 03:23.78 204.81
14. 34 3430186 Klisz Pawel 1992 POL 03:24.58 209.97
15. 45 3430324 Sobiczewski Piotr 2002 POL 03:24.98 212.55
16. 48 3430336 Gazurek Lukasz 2003 POL 03:25.25 214.29
17. 37 3430141 Antolec Jan 1990 POL 03:25.31 214.68
18. 41 3430240 Posiadala Arkadiusz 1997 POL 03:25.85 218.16
19. 49 3430334 Bozek Artur 2002 POL 03:28.22 233.45
20. 52 3430330 Wojtyla Wojciech 2001 POL 03:29.16 239.51
21. 47 3700123 Oravec Matúš 2002 SVK BB 03:30.84 250.35
22. 53 3150812 Cenek Jachym 2002 CZE 03:31.00 251.38
23. 46 3700116 Renda Andrej 2000 SVK ZA 03:31.50 254.60
24. 51 3700115 Škvarenina Martin 1999 SVK PO 03:31.57 255.05
25. 65 3430074 Gracz Boguslaw 1977 POL 03:34.59 274.53
26. 66 3700129 Cesnek Damián 2001 SVK ZA 03:39.98 309.30
27. 59 3700133 Horniak Matej 2003 SVK BB 03:40.16 310.46
28. 71 3430375 Kielbasa Adrian 2003 POL 03:40.60 313.30
29. 57 3430350 Kowalski Jakub 2003 POL 03:42.74 327.10
30. 56 3430345 Krajcer Maciej 2002 POL 03:43.22 330.20
31. 55 3150807 Trojan Jakub 2002 CZE 03:43.26 330.46
32. 80 3430368 Wojcik Kamil 2004 POL 03:43.91 334.65
33. 83 3430347 Kajzar Kamil 2003 POL 03:44.86 340.78
34. 58 3700125 Pavella Martin 2000 SVK KE 03:44.92 341.16
35. 72 3430365 Jarecki Piotr 2003 POL 03:45.48 344.78
36. 54 3430335 Kuruc Przemyslaw 2001 POL 03:51.10 381.03
37. 74 3430379 Koper Emil 2004 POL 03:53.00 393.28
38. 82 3430377 Okninski Michal 2004 POL 03:53.79 398.38
39. 60 3700121 Havran Marko 2003 SVK ZA 03:54.08 400.25
40. 61 3430358 Damian Wojciech 2001 POL 03:57.30 421.02
41. 50 3240028 Lagler Kristof 1994 HUN 03:57.78 424.11
42. 70 3150899 Michut Petr 2004 CZE 03:57.84 424.50
43. 63 3430359 Nowak Damian 2002 POL 04:00.29 440.30
44. 73 3430370 Bos Gabriel 2003 POL 04:00.40 441.01
45. 75 3430367 Trebunia Lukasz 2003 POL 04:00.69 442.88
46. 62 3430357 Damian Jan 2001 POL 04:02.31 453.33
47. 76 3430376 Bezubka Kacper 2004 POL 04:11.41 512.03
48. 67 3700134 Beťko Samuel 2003 SVK ZA 04:12.07 516.29
49. 77 3430353 Bakun Jonasz 2003 POL 04:12.09 516.42
50. 79 3700130 Gordulič Erik 2004 SVK BB 04:17.95 554.22
51. 68 3430380 Kopycinski Jan 2003 POL 04:23.35 589.05
52. 69 3430378 Pietrak Kacper 2004 POL 04:33.34 653.48
Neštartovali
78 3700135 Badáň Matej 2003 SVK PO  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk