FIS Slavic Cup - 47. Tatranský pohár v behu na lyžiach

Stredisko Štrbské Pleso Codex 4066
Kategória Preteky FIS Pohlavie muži
Disciplína Men SP 1,6 km F Final Vek Dospelí
Dátum 28.12.2019 TD Peter Ďurčo, Zofia Kielpinska
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj  
1. 4 3150549 Seller Ludek 1995 CZE Finále A
2. 3 3700049 Mlynár Peter 1988 SVK PO Finále A
3. 1 3430276 Haratyk Mateusz 1998 POL Finále A
4. 5 3430264 Antolec Kacper 1996 POL Finále A
5. 9 3430305 Damian Dawid 2000 POL Finále A
6. 15 3430324 Sobiczewski Piotr 2002 POL Finále A
7. 6 3430278 Malkinski Krzysztof 1995 POL Semifinále
8. 14 3430186 Klisz Pawel 1992 POL Semifinále
9. 2 3430325 Bugara Robert 2002 POL Semifinále
10. 17 3430141 Antolec Jan 1990 POL Semifinále
11. 8 3430326 Bryja Sebastian 2002 POL Semifinále
12. 11 3430342 Cielniak Bartosz 2002 POL Semifinále
13. 19 3430334 Bozek Artur 2002 POL Rozbehy
14. 20 3430330 Wojtyla Wojciech 2001 POL Rozbehy
15. 23 3700116 Renda Andrej 2000 SVK ZA Rozbehy
16. 7 3240019 Konya Adam 1992 HUN Rozbehy
17. 12 3700093 Mikuš Ján 1998 SVK BB Rozbehy
18. 16 3430336 Gazurek Lukasz 2003 POL Rozbehy
19. 18 3430240 Posiadala Arkadiusz 1997 POL Rozbehy
20. 21 3700123 Oravec Matúš 2002 SVK BB Rozbehy
21. 22 3150812 Cenek Jachym 2002 CZE Rozbehy
22. 24 3700115 Škvarenina Martin 1999 SVK PO Rozbehy
23. 26 3700129 Cesnek Damián 2001 SVK ZA Rozbehy
24. 28 3430375 Kielbasa Adrian 2003 POL Rozbehy
25. 30 3430345 Krajcer Maciej 2002 POL Rozbehy
26. 25 3430074 Gracz Boguslaw 1977 POL Rozbehy
27. 27 3700133 Horniak Matej 2003 SVK BB Rozbehy
28. 29 3430350 Kowalski Jakub 2003 POL Rozbehy
29. 10 3430257 Skowron Michal 1998 POL Rozbehy
30. 13 3430332 Zawada Grzegorz 2001 POL Rozbehy
31. 55 3150807 Trojan Jakub 2002 CZE Kvalifikácia
32. 80 3430368 Wojcik Kamil 2004 POL Kvalifikácia
33. 83 3430347 Kajzar Kamil 2003 POL Kvalifikácia
34. 58 3700125 Pavella Martin 2000 SVK KE Kvalifikácia
35. 72 3430365 Jarecki Piotr 2003 POL Kvalifikácia
36. 54 3430335 Kuruc Przemyslaw 2001 POL Kvalifikácia
37. 74 3430379 Koper Emil 2004 POL Kvalifikácia
38. 82 3430377 Okninski Michal 2004 POL Kvalifikácia
39. 60 3700121 Havran Marko 2003 SVK ZA Kvalifikácia
40. 61 3430358 Damian Wojciech 2001 POL Kvalifikácia
41. 50 3240028 Lagler Kristof 1994 HUN Kvalifikácia
42. 70 3150899 Michut Petr 2004 CZE Kvalifikácia
43. 63 3430359 Nowak Damian 2002 POL Kvalifikácia
44. 73 3430370 Bos Gabriel 2003 POL Kvalifikácia
45. 75 3430367 Trebunia Lukasz 2003 POL Kvalifikácia
46. 62 3430357 Damian Jan 2001 POL Kvalifikácia
47. 76 3430376 Bezubka Kacper 2004 POL Kvalifikácia
48. 67 3700134 Beťko Samuel 2003 SVK ZA Kvalifikácia
49. 77 3430353 Bakun Jonasz 2003 POL Kvalifikácia
50. 79 3700130 Gordulič Erik 2004 SVK BB Kvalifikácia
51. 68 3430380 Kopycinski Jan 2003 POL Kvalifikácia
52. 69 3430378 Pietrak Kacper 2004 POL Kvalifikácia
Neštartovali
78 3700135 Badáň Matej 2003 SVK PO  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk