FIS Slavic Cup - 47. Tatranský pohár v behu na lyžiach

Stredisko Štrbské Pleso Codex 4067
Kategória Preteky FIS Pohlavie muži
Disciplína Men 10 km C Vek Dospelí
Dátum 29.12.2019 TD Peter Ďurčo, Zofia Kielpinska
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj Čas Body
1. 47 3700049 Mlynár Peter 1988 SVK PO 25:28.6 77.19
2. 57 3430276 Haratyk Mateusz 1998 POL 25:36.2 81.17
3. 42 3430141 Antolec Jan 1990 POL 25:53.7 90.33
4. 53 3150549 Seller Ludek 1995 CZE 25:56.2 91.63
5. 45 3430209 Chowaniak Mateusz 1995 POL 26:17.3 102.68
6. 52 3430325 Bugara Robert 2002 POL 26:32.5 110.63
7. 55 3430257 Skowron Michal 1998 POL 26:47.2 118.33
8. 50 3430326 Bryja Sebastian 2002 POL 27:03.2 126.70
9. 56 3430186 Klisz Pawel 1992 POL 27:03.5 126.86
10. 44 3430324 Sobiczewski Piotr 2002 POL 27:05.8 128.06
11. 54 3430264 Antolec Kacper 1996 POL 27:08.7 129.58
12. 49 3240019 Konya Adam 1992 HUN 27:19.4 135.18
13. 38 3430278 Malkinski Krzysztof 1995 POL 27:19.7 135.33
13. 51 3430305 Damian Dawid 2000 POL 27:19.7 135.33
15. 46 3700116 Renda Andrej 2000 SVK ZA 27:34.1 142.87
16. 48 3430316 Boreczek Michal 2000 POL 27:39.7 145.80
17. 40 3430342 Cielniak Bartosz 2002 POL 27:46.9 149.57
18. 35 3430336 Gazurek Lukasz 2003 POL 28:00.3 156.58
19. 37 3430334 Bozek Artur 2002 POL 28:00.9 156.90
20. 43 3700093 Mikuš Ján 1998 SVK BB 28:21.7 167.78
21. 41 3430074 Gracz Boguslaw 1977 POL 28:32.4 173.38
22. 33 3700115 Škvarenina Martin 1999 SVK PO 28:50.7 182.96
23. 28 3430240 Posiadala Arkadiusz 1997 POL 28:58.5 187.04
24. 18 3150807 Trojan Jakub 2002 CZE 29:06.3 191.12
25. 31 3430330 Wojtyla Wojciech 2001 POL 29:11.7 193.95
26. 36 3700126 Plachý Oliver 1992 SVK TN 29:20.9 198.77
27. 34 3700123 Oravec Matúš 2002 SVK BB 29:22.1 199.39
28. 39 3240028 Lagler Kristof 1994 HUN 29:37.2 207.30
29. 5 3700042 Olejár Lukáš 1987 SVK ZA 29:50.2 214.10
30. 1 3430368 Wojcik Kamil 2004 POL 29:53.2 215.67
31. 11 3700100 Jančuš Martin 1987 SVK PO 29:55.1 216.66
32. 29 3430345 Krajcer Maciej 2002 POL 30:07.3 223.05
33. 23 3430358 Damian Wojciech 2001 POL 30:09.0 223.94
34. 26 3430335 Kuruc Przemyslaw 2001 POL 30:16.4 227.81
35. 6 3430365 Jarecki Piotr 2003 POL 30:17.3 228.28
36. 32 3150812 Cenek Jachym 2002 CZE 30:21.7 230.59
37. 30 3700121 Havran Marko 2003 SVK ZA 30:23.9 231.74
38. 15 3430379 Koper Emil 2004 POL 30:43.4 241.94
39. 25 3430350 Kowalski Jakub 2003 POL 30:43.5 241.99
40. 22 3430357 Damian Jan 2001 POL 30:47.6 244.14
41. 24 3700125 Pavella Martin 2000 SVK KE 30:49.2 244.98
42. 20 3430359 Nowak Damian 2002 POL 31:17.5 259.79
43. 19 3700129 Cesnek Damián 2001 SVK ZA 31:28.4 265.49
44. 27 3700133 Horniak Matej 2003 SVK BB 31:35.6 269.26
45. 14 3430375 Kielbasa Adrian 2003 POL 31:43.3 273.29
46. 16 3430347 Kajzar Kamil 2003 POL 31:46.3 274.86
47. 4 3700134 Beťko Samuel 2003 SVK ZA 31:47.2 275.33
48. 8 3430370 Bos Gabriel 2003 POL 32:16.5 290.67
49. 7 3150899 Michut Petr 2004 CZE 32:25.8 295.53
50. 2 3430377 Okninski Michal 2004 POL 32:38.9 302.39
51. 13 3430367 Trebunia Lukasz 2003 POL 33:14.7 321.13
52. 10 3700130 Gordulič Erik 2004 SVK BB 34:17.4 353.94
53. 21 3590003 Cabrita Filipe 1979 POR 34:54.8 373.51
54. 12 3430376 Bezubka Kacper 2004 POL 35:15.7 384.45
55. 17 3430353 Bakun Jonasz 2003 POL 35:19.0 386.18
56. 3 3430380 Kopycinski Jan 2003 POL 36:41.8 429.51
57. 9 3430378 Pietrak Kacper 2004 POL 40:12.4 539.73
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk