FIS Slavic Cup - 47. Tatranský pohár v behu na lyžiach

Stredisko Štrbské Pleso Codex 4068
Kategória Preteky FIS Pohlavie ženy
Disciplína Women SP 1,4 km F Qualif Vek Dospelí
Dátum 28.12.2019 TD Peter Ďurčo, Zofia Kielpinska
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj Čas Body
1. 32 3435192 Kobielusz Magdalena 2000 POL 03:38.60 146.48
2. 31 3705041 Klementová Barbora 1994 SVK TN 03:40.01 154.22
3. 34 3435199 Wojtyla Marcelina 2000 POL 03:46.15 187.93
4. 35 3435234 Kaleta Karolina 2002 POL 03:47.48 195.23
5. 37 3435227 Kukuczka Karolina 2002 POL 03:57.45 249.96
6. 33 3705075 Sivoková Kristína 2002 SVK BB 04:02.86 279.65
7. 36 3705072 Danielová Mária 2001 SVK PO 04:03.94 285.58
8. 41 3435239 Popko Hanna 2003 POL 04:04.91 290.91
9. 44 3705091 Horniakova Barbora 2001 SVK BB 04:05.55 294.42
10. 42 3155454 Byrtus Jolanta 2001 CZE 04:06.83 301.45
11. 74 3435260 Jakubiec Maria 2004 POL 04:09.37 315.39
12. 38 3435223 Berezecka Anna 2002 POL 04:11.35 326.26
13. 47 3435263 Szkurat Daria 2004 POL 04:11.45 326.81
14. 40 3705077 Klementová Marianna 2002 SVK TN 04:12.18 330.82
15. 43 3435232 Mareczek Kinga 2003 POL 04:13.77 339.54
16. 61 3435238 Prokurat Rozalia 2003 POL 04:15.23 347.56
17. 54 3435244 Mikolajczyk Aleksandra 2002 POL 04:15.69 350.08
18. 49 3435220 Legierska Laura 2002 POL 04:15.94 351.46
19. 67 3435264 Fujak Zuzanna 2004 POL 04:17.93 362.38
20. 56 3705090 Bukasová Veronika 2003 SVK ZA 04:19.31 369.96
21. 39 3705079 Mazúrová Timea 2002 SVK BB 04:20.02 373.85
22. 55 3435219 Gazur Ewa 2002 POL 04:21.64 382.75
23. 48 3705086 Chudíková Paulína 2003 SVK PO 04:22.98 390.10
24. 62 3435229 Ciepiela Aleksandra 2001 POL 04:24.70 399.54
25. 45 3435212 Demkowska Julia 2001 POL 04:25.76 405.36
26. 58 3435245 Mikolajczyk Weronika 2002 POL 04:25.83 405.75
27. 50 3155461 Vranova Iva 2003 CZE 04:27.26 413.60
28. 70 3435272 Jalowiczor Jolanta 2004 POL 04:27.50 414.92
29. 53 3435209 Murzyn Magdalena 2001 POL 04:28.79 422.00
30. 72 3435269 Busko Oliwia 2003 POL 04:29.39 425.29
31. 51 3155433 Kalovska Viktorie 2002 CZE 04:31.03 434.29
32. 76 3435276 Kolodziej Aleksandra 2004 POL 04:31.87 438.90
33. 65 3705065 Šavelová Stela 1999 SVK ZA 04:32.20 440.72
34. 66 3435243 Smajdor Aleksandra 2002 POL 04:32.62 443.02
35. 46 3155462 Janickova Barbora 2003 CZE 04:33.46 447.63
36. 75 3435262 Raszka Aleksandra 2003 POL 04:35.39 458.23
37. 69 3705087 Repková Petra 2001 SVK KE 04:35.42 458.39
38. 77 3435265 Idziniak Kamila 2004 POL 04:37.08 467.50
39. 78 3435273 Kobielusz Anna 2004 POL 04:37.70 470.91
40. 60 3435210 Dawiec Gabriela 2001 POL 04:37.73 471.07
41. 59 3155464 Koseticka Marketa 2003 CZE 04:38.53 475.46
42. 57 3155463 Penazova Vendula 2003 CZE 04:40.01 483.59
43. 71 3435274 Probosz Anna 2004 POL 04:41.83 493.58
44. 68 3705084 Sulekova Sarah 2003 SVK 04:44.07 505.88
45. 52 3155473 Krejcikova Martina 2003 CZE 04:48.20 528.55
46. 64 3435157 Bielecka Anna 1997 POL 04:52.61 552.76
47. 73 3435275 Dudzik Izabela 2003 POL 05:01.66 602.44
Neštartovali
63 3435206 Motyka Luiza 2001 POL  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk