FIS Slavic Cup - 47. Tatranský pohár v behu na lyžiach

Stredisko Štrbské Pleso Codex 4069
Kategória Preteky FIS Pohlavie ženy
Disciplína Women SP 1,4 km F Final Vek Dospelí
Dátum 28.12.2019 TD Peter Ďurčo, Zofia Kielpinska
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj  
1. 1 3435192 Kobielusz Magdalena 2000 POL Finále A
2. 4 3435234 Kaleta Karolina 2002 POL Finále A
3. 2 3705041 Klementová Barbora 1994 SVK TN Finále A
4. 3 3435199 Wojtyla Marcelina 2000 POL Finále A
5. 10 3155454 Byrtus Jolanta 2001 CZE Finále A
6. 8 3435239 Popko Hanna 2003 POL Finále A
7. 5 3435227 Kukuczka Karolina 2002 POL Semifinále
8. 9 3705091 Horniakova Barbora 2001 SVK BB Semifinále
9. 7 3705072 Danielová Mária 2001 SVK PO Semifinále
10. 12 3435223 Berezecka Anna 2002 POL Semifinále
11. 6 3705075 Sivoková Kristína 2002 SVK BB Semifinále
12. 13 3435263 Szkurat Daria 2004 POL Semifinále
13. 14 3705077 Klementová Marianna 2002 SVK TN Rozbehy
14. 15 3435232 Mareczek Kinga 2003 POL Rozbehy
15. 21 3705079 Mazúrová Timea 2002 SVK BB Rozbehy
16. 11 3435260 Jakubiec Maria 2004 POL Rozbehy
17. 19 3435264 Fujak Zuzanna 2004 POL Rozbehy
18. 23 3705086 Chudíková Paulína 2003 SVK PO Rozbehy
19. 26 3435245 Mikolajczyk Weronika 2002 POL Rozbehy
20. 27 3155461 Vranova Iva 2003 CZE Rozbehy
21. 17 3435244 Mikolajczyk Aleksandra 2002 POL Rozbehy
22. 25 3435212 Demkowska Julia 2001 POL Rozbehy
23. 28 3435272 Jalowiczor Jolanta 2004 POL Rozbehy
24. 29 3435209 Murzyn Magdalena 2001 POL Rozbehy
25. 30 3435269 Busko Oliwia 2003 POL Rozbehy
26. 16 3435238 Prokurat Rozalia 2003 POL Rozbehy
27. 20 3705090 Bukasová Veronika 2003 SVK ZA Rozbehy
28. 22 3435219 Gazur Ewa 2002 POL Rozbehy
29. 24 3435229 Ciepiela Aleksandra 2001 POL Rozbehy
30. 18 3435220 Legierska Laura 2002 POL Rozbehy
31. 51 3155433 Kalovska Viktorie 2002 CZE Kvalifikácia
32. 76 3435276 Kolodziej Aleksandra 2004 POL Kvalifikácia
33. 65 3705065 Šavelová Stela 1999 SVK ZA Kvalifikácia
34. 66 3435243 Smajdor Aleksandra 2002 POL Kvalifikácia
35. 46 3155462 Janickova Barbora 2003 CZE Kvalifikácia
36. 75 3435262 Raszka Aleksandra 2003 POL Kvalifikácia
37. 69 3705087 Repková Petra 2001 SVK KE Kvalifikácia
38. 77 3435265 Idziniak Kamila 2004 POL Kvalifikácia
39. 78 3435273 Kobielusz Anna 2004 POL Kvalifikácia
40. 60 3435210 Dawiec Gabriela 2001 POL Kvalifikácia
41. 59 3155464 Koseticka Marketa 2003 CZE Kvalifikácia
42. 57 3155463 Penazova Vendula 2003 CZE Kvalifikácia
43. 71 3435274 Probosz Anna 2004 POL Kvalifikácia
44. 68 3705084 Sulekova Sarah 2003 SVK Kvalifikácia
45. 52 3155473 Krejcikova Martina 2003 CZE Kvalifikácia
46. 64 3435157 Bielecka Anna 1997 POL Kvalifikácia
47. 73 3435275 Dudzik Izabela 2003 POL Kvalifikácia
Neštartovali
63 3435206 Motyka Luiza 2001 POL  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk