FIS Slavic Cup - 47. Tatranský pohár v behu na lyžiach

Stredisko Štrbské Pleso Codex 4070
Kategória Preteky FIS Pohlavie ženy
Disciplína Women 10 km C Vek Dospelí
Dátum 29.12.2019 TD Peter Ďurčo, Zofia Kielpinska
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj Čas Body
1. 51 3435192 Kobielusz Magdalena 2000 POL 14:32.3 82.36
2. 49 3435234 Kaleta Karolina 2002 POL 15:00.8 108.50
3. 44 3435227 Kukuczka Karolina 2002 POL 15:12.2 118.95
4. 50 3705041 Klementová Barbora 1994 SVK TN 15:27.1 132.62
5. 45 3435199 Wojtyla Marcelina 2000 POL 15:30.1 135.37
6. 46 3705075 Sivoková Kristína 2002 SVK BB 15:30.7 135.92
7. 42 3435239 Popko Hanna 2003 POL 15:32.4 137.48
8. 40 3435220 Legierska Laura 2002 POL 15:42.9 147.11
9. 43 3705072 Danielová Mária 2001 SVK PO 15:48.9 152.61
10. 47 3435263 Szkurat Daria 2004 POL 15:56.1 159.21
11. 28 3435264 Fujak Zuzanna 2004 POL 16:00.6 163.34
12. 48 3155454 Byrtus Jolanta 2001 CZE 16:03.4 165.91
13. 41 3435223 Berezecka Anna 2002 POL 16:10.6 172.51
14. 4 3435236 Jarecka Weronika 2003 POL 16:23.4 184.25
15. 37 3435212 Demkowska Julia 2001 POL 16:25.9 186.54
16. 39 3705077 Klementová Marianna 2002 SVK TN 16:26.1 186.73
17. 34 3705079 Mazúrová Timea 2002 SVK BB 16:26.3 186.91
18. 36 3705086 Chudíková Paulína 2003 SVK PO 16:50.9 209.47
19. 5 3435276 Kolodziej Aleksandra 2004 POL 16:54.9 213.14
20. 38 3705091 Horniakova Barbora 2001 SVK BB 16:57.6 215.62
21. 32 3705090 Bukasová Veronika 2003 SVK ZA 17:15.4 231.94
22. 26 3435244 Mikolajczyk Aleksandra 2002 POL 17:19.9 236.07
23. 31 3155433 Kalovska Viktorie 2002 CZE 17:21.1 237.17
24. 10 3435269 Busko Oliwia 2003 POL 17:21.3 237.35
25. 3 3435260 Jakubiec Maria 2004 POL 17:22.0 237.99
26. 9 3435262 Raszka Aleksandra 2003 POL 17:27.5 243.04
27. 18 3435245 Mikolajczyk Weronika 2002 POL 17:30.0 245.33
28. 12 3435238 Prokurat Rozalia 2003 POL 17:35.7 250.56
29. 25 3155461 Vranova Iva 2003 CZE 17:37.5 252.21
30. 21 3155462 Janickova Barbora 2003 CZE 17:39.1 253.68
31. 30 3435209 Murzyn Magdalena 2001 POL 17:45.7 259.73
32. 33 3435243 Smajdor Aleksandra 2002 POL 17:46.9 260.83
33. 22 3435219 Gazur Ewa 2002 POL 17:53.3 266.70
34. 35 3435232 Mareczek Kinga 2003 POL 17:56.1 269.27
35. 23 3435241 Zoltak Anna 1995 POL 18:03.5 276.05
36. 2 3435265 Idziniak Kamila 2004 POL 18:20.6 291.74
37. 17 3155464 Koseticka Marketa 2003 CZE 18:23.9 294.76
38. 6 3705087 Repková Petra 2001 SVK KE 18:24.9 295.68
39. 24 3435229 Ciepiela Aleksandra 2001 POL 18:30.7 301.00
40. 8 3435272 Jalowiczor Jolanta 2004 POL 18:36.4 306.23
41. 11 3435273 Kobielusz Anna 2004 POL 18:47.0 315.95
42. 16 3155473 Krejcikova Martina 2003 CZE 18:59.0 326.95
43. 15 3705084 Sulekova Sarah 2003 SVK 19:00.9 328.70
44. 1 3435274 Probosz Anna 2004 POL 19:04.5 332.00
45. 13 3705055 Repková Lucia 1998 SVK KE 19:25.6 351.35
46. 27 3435210 Dawiec Gabriela 2001 POL 19:29.1 354.56
47. 20 3435157 Bielecka Anna 1997 POL 19:31.7 356.94
48. 19 3155463 Penazova Vendula 2003 CZE 19:41.6 366.02
Nedokočili
7 3435275 Dudzik Izabela 2003 POL  
Neštartovali
29 3435206 Motyka Luiza 2001 POL  
14 3705065 Šavelová Stela 1999 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk