Slovenský pohár - Memoriál 24 padlých hrdinov SNP

Stredisko Štrbské Pleso Codex 4165
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Distančné preteky žiactva Vek Mladšie žiactvo (ročník 2009)
Dátum 08.02.2020 TD Vladimír Staroň
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj Čas SLP
1. 101 6879 Jacková Nina 2009 SVK ZA 05:01.7 15
2. 99 7433 Habalová Ivana 2010 SVK TN 05:21.8 12
3. 100 7160 Píšová Sofia 2009 SVK TN 05:48.7 10
4. 88 5943 Šuchtárová Emma 2009 SVK ZA 05:54.7 8
5. 70 8050 Juhásová Dáša 2010 SVK PO 05:57.4 6
6. 97 7538 Balážová Adela 2009 SVK PO 06:00.5 5
7. 63 7738 Rysuľová Natália 2010 SVK ZA 06:10.9 4
8. 89 7632 Beraxová Alica 2013 SVK BB 06:18.5 3
9. 93 7697 Švantnerová Jela 2009 SVK BB 06:24.8 2
10. 95 7046 Obrcianová Laura 2009 SVK ZA 06:29.1 1
11. 73 7601 Lešová Andrea 2010 SVK BB 06:34.3  
12. 96 7607 Matiesková Sofia 2011 SVK TN 06:35.2  
13. 82 7146 Pavlová Zuzana 2010 SVK PO 06:38.6  
14. 68 8026 Kazárová Izabela 2011 SVK BB 06:39.4  
15. 69 8051 Kovárová Timea 2009 SVK PO 06:41.4  
16. 47 7997 Kováčová Mia 2010 SVK BB 06:47.7  
17. 86 7692 Hrinková Aneta 2009 SVK BB 06:50.5  
18. 56 7698 Černáková Alexandra 2009 SVK BB 06:51.9  
19. 65 7813 Bajčičáková Ema 2011 SVK PO 06:55.1  
20. 80 7534 Jadutová Lujza 2009 SVK PO 06:55.4  
21. 55 7989 Fábryová Elise 2009 SVK TN 07:02.6  
22. 79 7703 Segečová Valentína 2010 SVK BB 07:06.8  
23. 74 7537 Rázgová Tamara 2009 SVK PO 07:07.0  
24. 92 7593 Straková Simona 2011 SVK BB 07:07.7  
25. 64 7967 Hrebenárová Agáta 2010 SVK KE 07:15.0  
26. 90 7911 Sibylová Kassia 2009 SVK BB 07:15.2  
27. 51 8037 Nechalová Sára 2010 SVK TN 07:20.5  
28. 61 8054 Mikušová Nina 2010 SVK ZA 07:23.6  
29. 81 7044 Jedličková Nela 2010 SVK ZA 07:31.6  
30. 72 7817 Adamová Amália 2011 SVK ZA 07:32.3  
31. 46 7836 Šuleková Alexandra 2009 SVK BB 07:37.2  
32. 91 8053 Lesáková Viktória 2010 SVK ZA 07:40.8  
33. 67 8003 Šlauková Nina 2009 SVK ZA 07:41.2  
34. 78 7726 Guttenová Zina 2011 SVK BB 07:42.2  
35. 75 7812 Bajčičáková Ela 2014 SVK PO 08:00.3  
36. 76 7902 Segečová Žofia 2011 SVK BB 08:06.0  
37. 85 7903 Hukelová Ema 2009 SVK BB 08:14.0  
38. 59 8048 Michalková Ema 2010 SVK PO 08:17.1  
39. 83 7853 Sorgerová Dominika 2011 SVK PO 08:26.0  
40. 53 7693 Vajsová Liana 2010 SVK BB 08:34.9  
41. 58 7907 Chromeková Daniela 2011 SVK BB 08:43.9  
42. 54 7899 Miňová Ema 2012 SVK BB 10:39.0  
43. 87 7913 Marcineková Dominika 2012 SVK BB 10:52.1  
44. 66 7916 Bajnoci Elena 2012 SVK BB 11:57.9  
Neštartovali
57 7833 Gondášová Martina 2009 SVK BB  
62 7715 Krasňanová Karin 2009 SVK BB  
48 7909 Kučerová Sofia 2013 SVK BB  
77 7047 Niňajová Lucia 2009 SVK ZA  
84 7969 Obšivanová Ema 2010 SVK KE  
98 7590 Rajčanová Vivien 2009 SVK BB  
49 7614 Schwarzová Martina Justína 2009 SVK BB  
50 7905 Sýkorová Dagmar 2012 SVK BB  
94 8004 Šmidová Mia 2010 SVK ZA  
52 7910 Vranecová Sophia 2011 SVK BB  
71 7898 Vranecová Veronika 2010 SVK BB  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk