Memoriál J.Michalecha a G.Schlanka

Stredisko Osrblie Codex 4223
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Final Vek Mladšie žiactvo (ročník 2009)
Dátum 22.02.2020 TD Matúš Jančík
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj   SLP
1. 1 6879 Jacková Nina 2009 SVK ZA Finále 15
2. 6 7026 Briestenská Tamara 2009 SVK TN Finále 12
3. 2 7160 Píšová Sofia 2009 SVK TN Finále 10
4. 3 7433 Habalová Ivana 2010 SVK TN Finále 8
5. 5 5943 Šuchtárová Emma 2009 SVK ZA Semifinále 6
6. 7 7538 Balážová Adela 2009 SVK PO Semifinále 5
7. 4 7590 Rajčanová Vivien 2009 SVK BB Semifinále 4
8. 19 8026 Kazárová Izabela 2011 SVK BB Semifinále 3
9. 20 7727 Cimermanová Vivien 2009 SVK BB Kvalifikácia 2
10. 135 10023 FerenČikovÁ Eliška 2009 SVK Kvalifikácia  
11. 29 7989 Fábryová Elise 2009 SVK TN Kvalifikácia 1
12. 162 7601 Lešová Andrea 2010 SVK BB Kvalifikácia  
13. 9 7046 Obrcianová Laura 2009 SVK ZA Kvalifikácia  
14. 13 8004 Šmidová Mia 2010 SVK ZA Kvalifikácia  
15. 12 7632 Beraxová Alica 2013 SVK BB Kvalifikácia  
16. 50 7911 Sibylová Kassia 2009 SVK BB Kvalifikácia  
17. 28 7997 Kováčová Mia 2010 SVK BB Kvalifikácia  
18. 21 8037 Nechalová Sára 2010 SVK TN Kvalifikácia  
19. 8 7607 Matiesková Sofia 2011 SVK TN Kvalifikácia  
20. 11 8050 Juhásová Dáša 2010 SVK PO Kvalifikácia  
21. 31 7534 Jadutová Lujza 2009 SVK PO Kvalifikácia  
22. 51 7967 Hrebenárová Agáta 2010 SVK KE Kvalifikácia  
23. 17 7715 Krasňanová Karin 2009 SVK BB Kvalifikácia  
24. 41 7628 Ondrejková Barborka 2009 SVK BB Kvalifikácia  
25. 45 7817 Adamová Amália 2011 SVK ZA Kvalifikácia  
26. 34 8051 Kovárová Timea 2009 SVK PO Kvalifikácia  
27. 46 7633 Beraxová Lujza 2009 SVK BB Kvalifikácia  
28. 22 7537 Rázgová Tamara 2009 SVK PO Kvalifikácia  
29. 49 7726 Guttenová Zina 2011 SVK BB Kvalifikácia  
30. 32 7593 Straková Simona 2011 SVK BB Kvalifikácia  
31. 42 8003 Šlauková Nina 2009 SVK ZA Kvalifikácia  
32. 53 8053 Lesáková Viktória 2010 SVK ZA Kvalifikácia  
33. 16 7839 Orolinová Natália 2010 SVK PO Kvalifikácia  
34. 33 7146 Pavlová Zuzana 2010 SVK PO Kvalifikácia  
35. 27 10013 SchwarzovÁ Katarína Sofia 2011 SVK Kvalifikácia  
36. 36 7902 Segečová Žofia 2011 SVK BB Kvalifikácia  
37. 25 7969 Obšivanová Ema 2010 SVK KE Kvalifikácia  
38. 15 7907 Chromeková Daniela 2011 SVK BB Kvalifikácia  
39. 39 7833 Gondášová Martina 2009 SVK BB Kvalifikácia  
40. 24 0 GibaĽovÁ Nina 2010 SVK Kvalifikácia  
41. 52 8048 Michalková Ema 2010 SVK PO Kvalifikácia  
42. 37 8054 Mikušová Nina 2010 SVK ZA Kvalifikácia  
43. 48 7278 Michalechová Tereza 2013 SVK BB Kvalifikácia  
44. 35 7614 Schwarzová Martina Justína 2009 SVK BB Kvalifikácia  
45. 30 7965 Pastvová Emma 2009 SVK KE Kvalifikácia  
46. 23 7899 Miňová Ema 2012 SVK BB Kvalifikácia  
47. 14 7812 Bajčičáková Ela 2014 SVK PO Kvalifikácia  
48. 26 7897 Havlíčková Ella 2011 SVK BB Kvalifikácia  
49. 47 7913 Marcineková Dominika 2012 SVK BB Kvalifikácia  
50. 43 7916 Bajnoci Elena 2012 SVK BB Kvalifikácia  
Neštartovali
18 7813 Bajčičáková Ema 2011 SVK PO  
40 7903 Hukelová Ema 2009 SVK BB  
38 7909 Kučerová Sofia 2013 SVK BB  
10 7738 Rysuľová Natália 2010 SVK ZA  
44 7706 Šušková Sofia 2011 SVK  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk