Memoriál J.Michalecha a G.Schlanka

Stredisko Osrblie Codex 4224
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Qual Vek Mladšie žiactvo (ročník 2009)
Dátum 22.02.2020 TD Matúš Jančík
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj Čas
1. 1 6879 Jacková Nina 2009 SVK ZA 01:03.28
2. 2 7160 Píšová Sofia 2009 SVK TN 01:07.02
3. 6 7026 Briestenská Tamara 2009 SVK TN 01:07.70
4. 3 7433 Habalová Ivana 2010 SVK TN 01:09.92
5. 4 7590 Rajčanová Vivien 2009 SVK BB 01:11.62
6. 5 5943 Šuchtárová Emma 2009 SVK ZA 01:12.96
7. 19 8026 Kazárová Izabela 2011 SVK BB 01:15.36
8. 7 7538 Balážová Adela 2009 SVK PO 01:16.26
9. 20 7727 Cimermanová Vivien 2009 SVK BB 01:18.10
10. 135 10023 FerenČikovÁ Eliška 2009 SVK 01:18.46
11. 29 7989 Fábryová Elise 2009 SVK TN 01:19.38
12. 162 7601 Lešová Andrea 2010 SVK BB 01:19.62
13. 9 7046 Obrcianová Laura 2009 SVK ZA 01:19.91
14. 13 8004 Šmidová Mia 2010 SVK ZA 01:21.35
15. 12 7632 Beraxová Alica 2013 SVK BB 01:21.70
16. 50 7911 Sibylová Kassia 2009 SVK BB 01:22.10
17. 28 7997 Kováčová Mia 2010 SVK BB 01:22.56
18. 21 8037 Nechalová Sára 2010 SVK TN 01:22.64
19. 8 7607 Matiesková Sofia 2011 SVK TN 01:22.66
20. 11 8050 Juhásová Dáša 2010 SVK PO 01:22.88
21. 31 7534 Jadutová Lujza 2009 SVK PO 01:24.05
22. 51 7967 Hrebenárová Agáta 2010 SVK KE 01:24.27
23. 17 7715 Krasňanová Karin 2009 SVK BB 01:24.49
24. 41 7628 Ondrejková Barborka 2009 SVK BB 01:24.97
25. 45 7817 Adamová Amália 2011 SVK ZA 01:26.87
26. 34 8051 Kovárová Timea 2009 SVK PO 01:27.49
27. 46 7633 Beraxová Lujza 2009 SVK BB 01:27.52
28. 22 7537 Rázgová Tamara 2009 SVK PO 01:31.81
29. 49 7726 Guttenová Zina 2011 SVK BB 01:31.95
30. 32 7593 Straková Simona 2011 SVK BB 01:33.20
31. 42 8003 Šlauková Nina 2009 SVK ZA 01:36.02
32. 53 8053 Lesáková Viktória 2010 SVK ZA 01:36.66
33. 16 7839 Orolinová Natália 2010 SVK PO 01:37.34
34. 33 7146 Pavlová Zuzana 2010 SVK PO 01:37.56
35. 27 10013 SchwarzovÁ Katarína Sofia 2011 SVK 01:37.81
36. 36 7902 Segečová Žofia 2011 SVK BB 01:38.94
37. 25 7969 Obšivanová Ema 2010 SVK KE 01:41.03
38. 15 7907 Chromeková Daniela 2011 SVK BB 01:41.70
39. 39 7833 Gondášová Martina 2009 SVK BB 01:42.20
40. 24 0 GibaĽovÁ Nina 2010 SVK 01:44.53
41. 52 8048 Michalková Ema 2010 SVK PO 01:48.05
42. 37 8054 Mikušová Nina 2010 SVK ZA 01:49.81
43. 48 7278 Michalechová Tereza 2013 SVK BB 01:50.75
44. 35 7614 Schwarzová Martina Justína 2009 SVK BB 01:50.79
45. 30 7965 Pastvová Emma 2009 SVK KE 01:51.12
46. 23 7899 Miňová Ema 2012 SVK BB 01:51.42
47. 14 7812 Bajčičáková Ela 2014 SVK PO 01:54.50
48. 26 7897 Havlíčková Ella 2011 SVK BB 02:00.86
49. 47 7913 Marcineková Dominika 2012 SVK BB 02:09.05
50. 43 7916 Bajnoci Elena 2012 SVK BB 02:19.83
Neštartovali
18 7813 Bajčičáková Ema 2011 SVK PO  
40 7903 Hukelová Ema 2009 SVK BB  
38 7909 Kučerová Sofia 2013 SVK BB  
10 7738 Rysuľová Natália 2010 SVK ZA  
44 7706 Šušková Sofia 2011 SVK  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk