Baláž Filip

Zjazdové lyžovanie

Oddiel LOPS Bratislava  
Pretekár 700973 Aktívny Juniori
 
Datum Podujatie Kat. Disc. Výsledok Body
2018/2019
27.04.2019 Hemsedal / NOR FIS SL DNF2 -
26.04.2019 Aal - Aal Skisenter / NOR FIS SL 24. 68.74
25.04.2019 Aal - Aal Skisenter / NOR FIS GS DNF1 -
24.04.2019 Aal - Aal Skisenter / NOR FIS GS 41. 61.90
03.04.2019 O cenu Soliska 2018 / Štrbské pleso FIS GS 3. 48.11
02.04.2019 O cenu Soliska 2018 / Štrbské pleso FIS GS 4. 51.15
24.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC PA 4. 37.39
23.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC SL 8. 41.64
17.03.2019 Passo San Pellegrino / ITA CIT GS 9. 52.15
16.03.2019 Passo San Pellegrino / ITA CIT SL 11. 48.56
15.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS SL DNF -
14.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS GS 8. 47.24
12.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS SL DSQ -
11.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS GS 3. 45.80
10.03.2019 3. kolo Dospelých / 64. Veľká cena Slovenska / Štrbské pleso / Furkota FIS SL 7. 53.69
09.03.2019 3. kolo Dospelých / 64. Veľká cena Slovenska / Štrbské pleso / Furkota FIS GS 2. 43.70
05.03.2019 Jasna / SVK NC SL DNF2 -
04.03.2019 Jasna / SVK NC GS 13. 44.97
26.02.2019 Val di Fassa / ITA WJC SL 41. 85.91
25.02.2019 Val di Fassa / ITA WJC GS 62. 108.69
21.02.2019 Val di Fassa / ITA WJC SG 53. 82.61
20.02.2019 Val di Fassa / ITA WJC DH 49. 76.07
19.02.2019 Val di Fassa / ITA TRA DH 61. -
18.02.2019 Val di Fassa / ITA TRA DH 59. -
14.02.2019 Jahorina / BIH EYOF GS 21. -
12.02.2019 Jahorina / BIH EYOF SL DNF1 -
03.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI SL 4. 44.42
02.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI GS 8. 49.29
20.01.2019 Norefjell / NOR FIS GS 31. 78.33
19.01.2019 Norefjell / NOR FIS GS 32. 78.42
13.01.2019 Beitostoelen / NOR FIS SL DNF2 -
12.01.2019 Beitostoelen / NOR FIS SL 20. 62.69
11.01.2019 Beitostoelen / NOR FIS GS 28. 70.32
10.01.2019 Beitostoelen / NOR FIS GS 15. 50.91
03.01.2019 Kirkerud, Holmenkollen / NOR FIS SL 26. 103.80
02.01.2019 Kirkerud, Holmenkollen / NOR FQUA SL DNF1 -
20.12.2018 Aal - Aal Skisenter / NOR NJC SL 29. -
19.12.2018 Aal - Aal Skisenter / NOR FIS GS DNF1 -
18.12.2018 Aal - Aal Skisenter / NOR NJC GS 27. -
04.12.2018 Hemsedal / NOR FIS SG 12. 70.56
04.12.2018 Hemsedal / NOR FIS SG 22. 87.87
02.12.2018 Geilo / NOR NJR SL DNF1 -
01.12.2018 Geilo / NOR NJR SL 33. 77.30
30.11.2018 Geilo / NOR NJR GS 20. 45.15
29.11.2018 Geilo / NOR NJR GS DNF1 -
25.11.2018 Kaabdalis / SWE ENL GS DNF1 -
24.11.2018 Kaabdalis / SWE ENL GS 4. 62.65
18.11.2018 Kaabdalis / SWE FIS SL 29. 55.60
17.11.2018 Kaabdalis / SWE FIS SL DNF1 -
2017/2018
29.03.2018 Vratna / SVK NC SL DSQ1 -
28.03.2018 Vratna / SVK NC GS 13. 52.32
23.03.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely / Špindlerův Mlýn NC GS 14. 59.68
22.03.2018 Český pohár FIS 2018 / Špindlerův Mlýn FIS GS DNF -
21.03.2018 Český pohár FIS 2018 / Špindlerův Mlýn FIS GS 5. 57.37
18.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL 15. 89.17
17.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL 20. 79.81
16.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 16. 74.29
15.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 17. 72.87
11.03.2018 63. Veľká Cena Slovenska / Štrbské Pleso - Furkota FIS SL 19. 71.58
10.03.2018 63. Veľká Cena Slovenska / Štrbské Pleso - Furkota FIS GS DNF -
06.03.2018 Laworta Gromadzyn - Usrzyki Dolne / POL FIS SL 14. 89.94
05.03.2018 Laworta Gromadzyn - Usrzyki Dolne / POL FIS GS 3. 56.90
22.02.2018 Hochrindl / AUT CIT GS 14. 66.20
21.02.2018 Hochrindl / AUT FIS GS DNF1 -
21.02.2018 Hochrindl / AUT FIS GS 20. 73.99
20.02.2018 Hochrindl / AUT FIS SG 33. 72.59
20.02.2018 Hochrindl / AUT FIS SG 29. 80.02
20.02.2018 Hochrindl / AUT CIT SG 43. 94.39
19.02.2018 Hochrindl / AUT CIT SG 30. 82.41
16.02.2018 50. ročník Memoriálu Janka Nováka / Valčianska dolina FIS SL 6. 18.49
15.02.2018 50. ročník Memoriálu Janka Nováka / Valčianska dolina FIS SL 10. 34.09
11.02.2018 Zimná univerziáda SR - 16. Veľká cena Barbory FIS UNI / Vyšná Boca FIS SL 25. 70.65
10.02.2018 Zimná univerziáda SR - 16. Veľká cena Barbory FIS UNI / Vyšná Boca FIS GS 15. 33.91
06.02.2018 Krynica / POL FIS GS 10. 86.15
05.02.2018 Krynica / POL FIS GS DNF2 -
28.01.2018 Saalbach - Hinterglemm / AUT FIS SG DNF1 -
28.01.2018 Saalbach - Hinterglemm / AUT FIS SG 87. 134.45
23.01.2018 Krvavec / SLO FIS AC 27. 89.87
23.01.2018 Krvavec / SLO FIS AC 26. 69.68
22.01.2018 Krvavec / SLO FIS SG 13. 53.58
22.01.2018 Krvavec / SLO FIS SG 18. 64.37
19.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn NC AC 20. 111.18
18.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn NC SG 22. 79.25
16.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn NC DH 18. 74.42
15.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn FIS DH 23. 92.04
15.01.2018 Spindleruv Mlyn / CZE TRA DH 33. -
14.01.2018 Krvavec / SLO FIS GS 24. 80.74
11.01.2018 Maria Alm / AUT FIS GS 56. 91.93
21.12.2017 Bialka Tatrzanska Pasieka 1 / POL FIS SL 35. 92.33
20.12.2017 Bialka Tatrzanska Pasieka 1 / POL FIS SL 34. 98.50
19.12.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS 18. 77.42
18.12.2017 FIS ENTRY / Štrbské Pleso FIS GS 16. 75.03
10.12.2017 O´STYLE CUP / Pfelders FIS GS DNF -
09.12.2017 O´STYLE CUP / Pfelders FIS GS 40. 87.99
03.12.2017 Pfelders / ITA NJR SL DNF1 -
02.12.2017 Pfelders / ITA NJR GS 32. 89.36
18.11.2017 Solda - Sulden / ITA CIT SL 62. 123.86
17.11.2017 Solda - Sulden / ITA CIT GS 80. 111.09
16.11.2017 Solda / ITA FIS GS 70. 130.75
15.11.2017 Solda / ITA NJR GS DNF2 -
14.11.2017 Solda / ITA NJR SL 69. 139.16
2016/2017
19.03.2017 Slovenský pohár žiakov 6.kolo - Finále / Jasná SLP SL 1. 100
18.03.2017 Slovenský pohár žiakov 6.kolo - Finále / Jasná SLP GS 1. 100
05.03.2017 Slovenský pohár žiakov 5.kolo - M-SR / Kubínska hoľa SLP GS 1. 100
04.03.2017 Slovenský pohár žiakov 5.kolo - M-SR / Kubínska hoľa SLP SL 2. 80
17.02.2017 Slovenský pohár žiakov 4.kolo / Kubínska hoľa NC SG 1. 100
17.02.2017 Slovenský pohár žiakov 4.kolo / Kubínska hoľa SLP SG 1. 100
16.02.2017 Slovenský pohár žiakov 4.kolo / Kubínska hoľa SLP SG 2. 80
05.02.2017 Slovenský pohár žiakov 3.kolo / Malinô Brdo SLP GS 1. 100
04.02.2017 Slovenský pohár žiakov 3.kolo / Malinô Brdo SLP SL 1. 100
22.01.2017 Slovenský pohár žiakov 2.kolo / Vrátna - Paseky SLP GS 1. 100
21.01.2017 Slovenský pohár žiakov 2.kolo / Vrátna - Paseky SLP SL 2. 100
08.01.2017 Slovenský pohár žiakov 1.kolo / Zuberec - Janovky SLP GS 2. 80
07.01.2017 Slovenský pohár žiakov 1.kolo / Zuberec - Janovky SLP SL 6. 40
2015/2016
20.03.2016 5.kolo Respect CUP 2016 Finále / Jasná - Záhradky SLP SL 1. 100
19.03.2016 5.kolo Respect CUP 2016 Finále / Jasná - Záhradky SLP GS 1. 100
21.02.2016 MSR, 4.kolo Respect Cup 2016 / Kubínska Hoľa SLP SL DNF -
20.02.2016 MSR, 4.kolo Respect Cup 2016 / Kubínska Hoľa SLP GS 1. 100
07.02.2016 3.kolo Respect Cup 2016 / Ždiar-Jezersko SLP SL 1. 100
06.02.2016 3.kolo Respect Cup 2016 / Ždiar-Jezersko SLP GS 1. 100
17.01.2016 1.kolo Respect Cup 2016 / Jasná SLP SL 1. 100
16.01.2016 1.kolo Respect Cup 2016 / Jasná SLP GS 1. 100
10.01.2016 2.kolo Respect Cup 2016 / Štrbské Pleso SLP GS 1. 100
09.01.2016 2.kolo Respect Cup 2016 / Štrbské Pleso SLP SL 20. 11
2014/2015
15.03.2015 5. kolo Finále SLP žiakov / Jasná - Záhradky SLP SL 2. 80
14.03.2015 5. kolo Finále SLP žiakov / Jasná - Záhradky SLP GS 4. 50
01.03.2015 4. kolo SLP žiakov MSR / Malino Brdo SLP SL 1. 100
28.02.2015 4. kolo SLP žiakov MSR / Malino Brdo SLP GS 2. 80
27.02.2015 4. kolo SLP žiakov MSR / Malino Brdo SLP SG 2. 80
08.02.2015 3. kolo SLP žiakov / Kubínska hoľa SLP SL 1. 100
07.02.2015 3. kolo SLP žiakov / Kubínska hoľa SLP GS 5. 45
06.02.2015 3. kolo SLP žiakov / Kubínska hoľa SLP SG 3. 60
17.01.2015 1. kolo SLP žiakov / Veľká Rača SLP SL 8. 32
16.01.2015 1. kolo SLP žiakov / Veľká Rača SLP GS DNF -
11.01.2015 2. kolo SLP žiakov / Kubínska hoľa SLP SL 1. 100
10.01.2015 2. kolo SLP žiakov / Kubínska hoľa SLP GS 1. 100
2013/2014
23.03.2014 5. kolo SLP žiakov / Jasná SLP SL DSQ -
22.03.2014 5. kolo SLP žiakov / Jasná SLP GS 2. 80
10.03.2014 4. kolo SLP žiakov MSR / Roháče Spálená SLP GS 11. 24
09.03.2014 4. kolo SLP žiakov MSR / Roháče Spálená SLP SL 2. 80
10.02.2014 2. kolo SLP žiakov / Opalisko Závažná Poruba SLP GS 6. 40
09.02.2014 2. kolo SLP žiakov / Opalisko Závažná Poruba SLP SL 2. 80
2012/2013
16.03.2013 Slovenský pohár predžiactva / Jezersko SLP GS 5. 45
10.03.2013 Slovenský pohár predžiactva / Jasná SLP GS 3. 60
24.02.2013 Slovenský pohár predžiactva / Jasenská dolina SLP CR 6. 40
23.02.2013 Slovenský pohár predžiactva / Valčianská dolina SLP GS DNF -
03.02.2013 Slovenský pohár predžiactva / Štrbské Pleso SLP GS 5. 45
02.02.2013 Slovenský pohár predžiactva / Levoča SLP GS 5. 45
20.01.2013 Slovenský pohár predžiactva / Šachtičky SLP GS 2. 80
19.01.2013 Slovenský pohár predžiactva / Zuberec SLP CR 4. 50
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk