Klein Václav

Zjazdové lyžovanie

Oddiel LOPS Bratislava  
Pretekár 700988 Aktívny Mladší juniori
 
Datum Podujatie Kat. Disc. Výsledok Body
2019/2020
08.12.2019 Santa Caterina Valfurva / ITA CIT SL 23. 87.46
07.12.2019 Santa Caterina Valfurva / ITA CIT GS 27. 97.73
06.12.2019 Santa Caterina Valfurva / ITA CIT GS 41. 117.08
05.12.2019 Santa Caterina Valfurva / ITA CIT SL 32. 110.62
02.12.2019 Pfelders / ITA NJR SL 22. 106.00
01.12.2019 Pfelders / ITA NJR GS 30. 98.07
30.11.2019 Pfelders / ITA NJR GS 28. 96.92
16.11.2019 Pass Thurn / AUT NJR SL 25. 81.09
2018/2019
02.04.2019 O cenu Soliska 2018 / Štrbské pleso FIS GS DNS -
24.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC PA DNF -
23.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC SL 22. 87.26
15.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS SL DSQ -
14.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS GS 17. 81.45
12.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS SL 22. 81.32
11.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS GS 26. 86.62
10.03.2019 3. kolo Dospelých / 64. Veľká cena Slovenska / Štrbské pleso / Furkota FIS SL 13. 69.88
09.03.2019 3. kolo Dospelých / 64. Veľká cena Slovenska / Štrbské pleso / Furkota FIS GS 13. 78.08
05.03.2019 Jasna / SVK NC SL 14. 60.96
04.03.2019 Jasna / SVK NC GS 28. 75.12
24.02.2019 FIS - CIT / Spindleruv Mlyn - Horni Misecky CIT SL 19. 79.87
23.02.2019 FIS - CIT / Spindleruv Mlyn - Horni Misecky CIT SL 24. 94.92
10.02.2019 17. Veľká cena Barbory FIS-UNI / Vyšná Boca UNI SL DNS -
09.02.2019 17. Veľká cena Barbory FIS-UNI / Vyšná Boca UNI GS DSQ -
20.01.2019 Norefjell / NOR FIS GS 58. 124.54
19.01.2019 Norefjell / NOR FIS GS 47. 122.07
13.01.2019 Beitostoelen / NOR FIS SL 27. 86.28
12.01.2019 Beitostoelen / NOR FIS SL 32. 85.92
11.01.2019 Beitostoelen / NOR FIS GS DNF2 -
10.01.2019 Beitostoelen / NOR FIS GS DNF1 -
03.01.2019 Kirkerud, Holmenkollen / NOR FIS SL 24. 95.87
02.01.2019 Kirkerud, Holmenkollen / NOR FQUA SL 36. -
20.12.2018 Aal - Aal Skisenter / NOR NJC SL 43. -
19.12.2018 Aal - Aal Skisenter / NOR FIS GS DNF1 -
18.12.2018 Aal - Aal Skisenter / NOR NJC GS DNF2 -
04.12.2018 Hemsedal / NOR FIS SG 48. 119.28
04.12.2018 Hemsedal / NOR FIS SG 29. 100.63
02.12.2018 Geilo / NOR NJR SL 42. 104.06
01.12.2018 Geilo / NOR NJR SL 51. 103.70
30.11.2018 Geilo / NOR NJR GS 57. 83.51
29.11.2018 Geilo / NOR NJR GS DNF1 -
25.11.2018 Kaabdalis / SWE ENL GS 43. 92.53
24.11.2018 Kaabdalis / SWE ENL GS 66. 102.95
18.11.2018 Kaabdalis / SWE FIS SL DSQ2 -
17.11.2018 Kaabdalis / SWE FIS SL DSQ1 -
2017/2018
18.03.2018 6.kolo SLP Žiakov Finále / Jasná SLP SL DNF -
17.03.2018 6.kolo SLP Žiakov Finále / Jasná SLP GS DNF -
25.02.2018 5.kolo SLP Žiakov - MSR / Malinô Brdo NC SL 3. 60
24.02.2018 5.kolo SLP Žiakov - MSR / Malinô Brdo NC GS 1. 100
04.02.2018 4.kolo SLP Žiakov / Kubínska hoľa SLP SL 1. 100
03.02.2018 4.kolo SLP Žiakov / Kubínska hoľa SLP GS 1. 100
21.01.2018 3.kolo SLP Žiakov / Vrátna SLP GS 1. 100
20.01.2018 3.kolo SLP Žiakov / Vrátna SLP SL 4. 50
15.01.2018 1.kolo SLP-Žiakov / Zuberec-Janovky SLP GS 3. 60
14.01.2018 1.kolo SLP-Žiakov / Zuberec-Janovky SLP SL DSQ -
2016/2017
19.03.2017 Slovenský pohár žiakov 6.kolo - Finále / Jasná SLP SL 5. 45
18.03.2017 Slovenský pohár žiakov 6.kolo - Finále / Jasná SLP GS 11. 24
05.03.2017 Slovenský pohár žiakov 5.kolo - M-SR / Kubínska hoľa SLP GS 5. 45
04.03.2017 Slovenský pohár žiakov 5.kolo - M-SR / Kubínska hoľa SLP SL 3. 60
17.02.2017 Slovenský pohár žiakov 4.kolo / Kubínska hoľa SLP SG 4. 50
17.02.2017 Slovenský pohár žiakov 4.kolo / Kubínska hoľa NC SG 5. 45
16.02.2017 Slovenský pohár žiakov 4.kolo / Kubínska hoľa SLP SG 7. 36
05.02.2017 Slovenský pohár žiakov 3.kolo / Malinô Brdo SLP GS 12. 22
04.02.2017 Slovenský pohár žiakov 3.kolo / Malinô Brdo SLP SL 4. 50
22.01.2017 Slovenský pohár žiakov 2.kolo / Vrátna - Paseky SLP GS 6. 45
21.01.2017 Slovenský pohár žiakov 2.kolo / Vrátna - Paseky SLP SL 4. 60
08.01.2017 Slovenský pohár žiakov 1.kolo / Zuberec - Janovky SLP GS 10. 26
07.01.2017 Slovenský pohár žiakov 1.kolo / Zuberec - Janovky SLP SL 4. 50
2015/2016
20.03.2016 5.kolo Respect CUP 2016 Finále / Jasná - Záhradky SLP SL 1. 100
19.03.2016 5.kolo Respect CUP 2016 Finále / Jasná - Záhradky SLP GS 8. 32
21.02.2016 MSR, 4.kolo Respect Cup 2016 / Kubínska Hoľa SLP SL 2. 80
20.02.2016 MSR, 4.kolo Respect Cup 2016 / Kubínska Hoľa SLP GS 4. 50
07.02.2016 3.kolo Respect Cup 2016 / Ždiar-Jezersko SLP SL 13. 20
06.02.2016 3.kolo Respect Cup 2016 / Ždiar-Jezersko SLP GS 3. 60
17.01.2016 1.kolo Respect Cup 2016 / Jasná SLP SL 1. 100
16.01.2016 1.kolo Respect Cup 2016 / Jasná SLP GS 5. 45
10.01.2016 2.kolo Respect Cup 2016 / Štrbské Pleso SLP GS 2. 80
09.01.2016 2.kolo Respect Cup 2016 / Štrbské Pleso SLP SL 2. 80
2014/2015
15.03.2015 5. kolo Finále SLP žiakov / Jasná - Záhradky SLP SL 6. 40
14.03.2015 5. kolo Finále SLP žiakov / Jasná - Záhradky SLP GS 20. 11
01.03.2015 4. kolo SLP žiakov MSR / Malino Brdo SLP SL 4. 50
28.02.2015 4. kolo SLP žiakov MSR / Malino Brdo SLP GS 5. 45
27.02.2015 4. kolo SLP žiakov MSR / Malino Brdo SLP SG 7. 36
08.02.2015 3. kolo SLP žiakov / Kubínska hoľa SLP SL DNS -
07.02.2015 3. kolo SLP žiakov / Kubínska hoľa SLP GS 16. 15
06.02.2015 3. kolo SLP žiakov / Kubínska hoľa SLP SG 14. 18
17.01.2015 1. kolo SLP žiakov / Veľká Rača SLP SL 3. 60
16.01.2015 1. kolo SLP žiakov / Veľká Rača SLP GS 4. 50
11.01.2015 2. kolo SLP žiakov / Kubínska hoľa SLP SL 3. 60
10.01.2015 2. kolo SLP žiakov / Kubínska hoľa SLP GS 5. 45
2013/2014
15.03.2014 8. kolo SLP predžiakov - finále / Jezersko SLP GS 3. 60
09.03.2014 7. kolo SLP predžiakov / Čertovica SLP GS 1. 100
08.03.2014 4. kolo SLP predžiakov / Roháče Spálená SLP GS 1. 100
16.02.2014 6. kolo SLP predžiakov / Mlynky SLP GS 2. 80
15.02.2014 5. kolo SLP predžiakov / Lopušná dolina SLP CR 3. 60
01.02.2014 3. kolo SLP predžiakov / Zuberec SLP CR 1. 100
26.01.2014 2. kolo SLP predžiakov / Martinské Hole SLP CR 3. 60
25.01.2014 Slovenský pohár predžiactva / Martinské Hole SLP GS 2. 80
2012/2013
16.03.2013 Slovenský pohár predžiactva / Jezersko SLP GS 6. 40
10.03.2013 Slovenský pohár predžiactva / Jasná SLP GS 5. 45
24.02.2013 Slovenský pohár predžiactva / Jasenská dolina SLP CR 5. 45
23.02.2013 Slovenský pohár predžiactva / Valčianská dolina SLP GS 4. 50
03.02.2013 Slovenský pohár predžiactva / Štrbské Pleso SLP GS 11. 24
02.02.2013 Slovenský pohár predžiactva / Levoča SLP GS 11. 24
20.01.2013 Slovenský pohár predžiactva / Šachtičky SLP GS 9. 29
19.01.2013 Slovenský pohár predžiactva / Zuberec SLP CR 16. 15
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk