Aktuality

19.02.2018 Tereza Jančová bodovala v Európskom pohári

Svoj prvý bod v slalome Európskeho pohára si pripísala Tereza Jančová na pretekoch v Bad Wiessee (GER), keď skončila na 30. mieste. Víťazkou sa stala Charlotta Saefvenberg (SWE). Ďalšia pretekárka LK Levoča, Klaudia Nemcová nedokončila 1.kolo. Držíme dievčatám palce k zisku ďalších bodov!

13.02.2018 Vydarený úvod ZOH v šprinte pre Mlynára

Bežecké lyžovanie otvorilo svoju bilanciu štartov na ZOH v PyeongChangu klasickým šprintom. Úvodný štart najlepšie vyšiel Petrovi Mlynárovi, ktorý sa 25. miestom kvalifikoval do vyraďovacích súbojov. V rámci štvrtého rozbehu obsadil 5 priečku a obsadil tak celkovo 23 miesto. Tesne za postupovými bránami zaostala Alena Procházková na 31 mieste.

06.02.2018 Pozvánka na Akademické majstrovstvá ČR 2018

Druhým podujatím Európskeho pohára FIS UNI budú, po pretekoch v rámci Slovenskej univerziády vo Vyšnej Boci, Akademické majstrovstvá ČR v Bílej 17.-18.2.2018.

© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk