Top Aktuality

Ilustračný obrázok

05.11.2019 Oceňovanie víťazov Českého pohára

Moravská Třebová - Oceňovanie víťazov Českého pohára Historicky prvé preteky Českého pohára organizované na Slovensku budú v stredisku Brestová v 2020

17.09.2019 Výsledky Svetového pohára v Schilpario (ITA) - Tlačová správa

, Bratislava: Slovenskí lyžiari na tráve z finále Svetového pohára, ktorý sa uplynulý víkend uskutočnil v talianskom Schilpario, priniesli dve strieborné a dve bronzové medaily. Tri z nich vybojovala Nikola Fričová a o jeden bronz sa zaslúžil Adam Masár. Nesklamala ani Vanesa Drahovská, ktorá si oproti Majstrovskám sveta v superkombinácii a obrovskom slalome polepšila o jednu priečku.

13.09.2019 Juniori na Svetovom pohári v lyžovaní na tráve v Schilpario opäť bodujú

,Schilpario (ITA) - Prvý deň finále Svetového pohára v lyžovaní na tráve v talianskom Schilpario bola na programe superkombinácia – superobrovský slalom a slalom. A slovenskí lyžiari na tráve sa predviedli v plnej paráde! Nikola Fričová druhé miesto, Vanesa Drahovská šiesta (obe naše baby patria vekom ešte medzi juniorky!) a medzi mužmi takisto vekom ešte junior Adam Masár deviate miesto (pričom v slalomovej časti superkombinácie dosiahol druhý najrýchlejší čas!).

03.08.2019 Úspešné MSJ 2019 v lyžovaní na tráve v znamení Nikoly Fričovej !!!

,Štítná (CZE) - Tri medaily si zo svetového šampionátu juniorov v lyžovaní na tráve, ktorý sa v dňoch 30.7.- 4.8.2019 uskutočnil v Štítnej nad Vláří v Českej republiky, odnášajú slovenskí reprezentanti. Všetky tri zásluhou Nikoly Fričovej, ktorá obsadila druhé miesto v superkombinácii a bronzové medaily získala v slalome aj obrovskom slalome.

02.08.2019 Nikola Fričová k bronzu priložila aj striebro!!!

,Štítná (CZE) - Nikola Fričová po úspešnom obrovskom slalome, v ktorom obsadila bronzovú 3. priečku doplnila dnes svoju zbierku medailí z Majstrovstiev sveta juniorov 2019 v lyžovaní na tráve aj striebrom za skvelé druhé miesto v superkombinácii!!!

31.07.2019 Máme bronzovú juniorskú majsterku sveta v lyžovaní na tráve!

- Štítná (CZE) - Prvý súťažný deň Majstrovstiev sveta juniorov v lyžovaní na tráve 2019 a Nikola Fričová berie bronz v obrovskom slalome !!!!

29.07.2019 Slovenskí lyžiari si brúsia zuby na medailové pozície

, Bratislava – Tri medailové želiezka bude mať na majstrovstvách sveta juniorov v lyžovaní na tráve, ktoré sa od zajtra 30.7. do soboty 3.8. uskutočnia v Štítnej nad Vláří v susednej Českej republike, v ohni slovenské lyžovanie. Slovenská lyžiarska asociácia na juniorský vrchol sezóny v grasski nominovala Nikolu Fričovú, Vanesu Drahovskú a Adama Masára. Každý z nich absolvuje kompletný program svetového šampionátu, to znamená slalom, obrovský slalom, superobrovský slalom a super-kombináciu (S-G+SL). Bojovať o medaily, žiaľ, nebude môcť piaty najlepší slalomár z minuloročných juniorských MS Alex Jánoška, ktorého vyradilo zranenie.

17.07.2019 Trávari úspešne v Cortine

-- Na začiatku letnej sezóny, 6.-7.júla zavítali lyžiari na tráve SLA-ÚLT do olympijského mestečka Cortina d´Ampezzo. Na konci olympijskej zjazdovky bola vytýčená trať slalomu a naši reprezentanti si zmerali sily o svetové body.