2. kolo SLP žiakov

Stredisko Kubínska hoľa Codex 2063
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 11.01.2015 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 45 1273 Baláž Filip 2001 SVK BA 00:45.08 00:44.24 01:29.32 100
2. 51 1982 Lipták Šimon 2001 SVK BA 00:45.77 00:44.96 01:30.73 80
3. 56 1990 Klein Václav 2002 SVK BA 00:46.58 00:44.45 01:31.03 60
4. 41 1167 Botka Filip 2001 SVK BA 00:46.29 00:44.80 01:31.09 50
5. 42 3988 Sanitrár Ján 2001 SVK BB 00:47.98 00:45.28 01:33.26 45
6. 60 2120 Karkošiak Filip 2001 SVK ZA 00:48.06 00:46.53 01:34.59 40
7. 53 1925 Jarabek Michal 2001 SVK ZA 00:49.34 00:50.32 01:39.66 36
8. 64 2732 Noris Tomáš 2002 SVK ZA 00:50.68 00:49.43 01:40.11 32
9. 70 1748 Hanák Adam 2002 SVK ZA 00:53.27 00:48.90 01:42.17 29
10. 69 2069 Valek Jakub 2002 SVK ZA 00:52.46 00:49.85 01:42.31 26
11. 78 34 Cuker Alex 2002 SVK KE 00:51.73 00:50.66 01:42.39 24
12. 50 3549 Ilavský Miroslav 2002 SVK PO 00:48.98 00:53.54 01:42.52 22
13. 55 2961 Hraško Patrik Martin 2002 SVK ZA 00:51.80 00:51.09 01:42.89 20
14. 72 3915 Palič Michal 2001 SVK BA 00:54.61 00:51.46 01:46.07 18
15. 54 1268 Sedláček Oliver 2001 SVK BA 00:50.59 00:57.27 01:47.86 16
16. 61 2080 Bartaloš Martin 2002 SVK BA 00:56.47 00:56.34 01:52.81 15
17. 75 1813 Turošák Peter 2002 SVK ZA 00:58.77 00:54.60 01:53.37 14
18. 59 14 Macejka Lukáš 2001 SVK BA 00:58.83 00:57.81 01:56.64 13
19. 43 3550 Imrich Daniel 2002 SVK PO 01:10.49 00:49.27 01:59.76 12
20. 67 2261 Bobček Matej 2001 SVK ZA 00:50.58 01:24.82 02:15.40 11
21. 74 3261 Žampa Teo 2002 SVK PO 00:52.92 01:26.33 02:19.25 10
Nedokočili 1. kolo
44 1966 Dluhoš Matej 2002 SVK KE  
52 1741 Lasok Adam 2001 SVK ZA  
58 3262 Pavelka Kristián 2001 SVK PO  
62 2019 Svetlík Jakub 2001 SVK ZA  
48 1263 Vaverčák Michal 2001 SVK BA  
Nedokočili 2. kolo
73 1738 Laštík Maroš 2002 SVK ZA  
65 3289 Oravec Stanislav 2001 SVK PO  
Neštartovali v 1. kole
68 2798 Buocik Matej 2001 SVK ZA  
79 3284 Ťapák Samuel 2002 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
47 1841 Hromec Lukáš 2001 SVK BA  
63 2107 Ižip Maxim 2001 SVK ZA  
49 1307 Kasanický Adam 2001 SVK ZA  
66 2960 Kompiš Martin 2002 SVK ZA  
71 3340 Krištofík Richard 2002 SVK ZA  
76 1812 Lužbeťák Mário 2002 SVK ZA  
161 2716 Pencák Ondrej 2002 SVK KE  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk