3. kolo SLP žiakov

Stredisko Kubínska hoľa Codex 2074
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 07.02.2015 TD Anton Boris
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 44 1741 Lasok Adam 2001 SVK ZA 00:52.83 - 00:52.83 100
2. 45 1982 LiptÁk Šimon 2001 SVK BA 00:54.19 - 00:54.19 80
3. 49 3988 Sanitrár Ján 2001 SVK BB 00:54.61 - 00:54.61 60
4. 48 1841 Hromec Lukáš 2001 SVK BA 00:54.74 - 00:54.74 50
5. 50 1273 Baláž Filip 2001 SVK BA 00:55.23 - 00:55.23 45
6. 47 3262 Pavelka Kristián 2001 SVK PO 00:55.51 - 00:55.51 40
7. 62 1738 Laštík Maroš 2002 SVK ZA 00:55.58 - 00:55.58 36
8. 43 1307 Kasanický Adam 2001 SVK ZA 00:56.17 - 00:56.17 32
9. 56 1167 Botka Filip 2001 SVK BA 00:56.48 - 00:56.48 29
10. 52 1966 Dluhoš Matej 2002 SVK KE 00:56.52 - 00:56.52 26
11. 54 1263 Vaverčák Michal 2001 SVK BA 00:56.67 - 00:56.67 24
12. 55 1268 Sedláček Oliver 2001 SVK BA 00:57.56 - 00:57.56 22
13. 83 2120 Karkošiak Filip 2001 SVK ZA 00:57.66 - 00:57.66 20
14. 51 3550 Imrich Daniel 2002 SVK PO 00:57.68 - 00:57.68 18
15. 59 2261 Bobček Matej 2001 SVK ZA 00:57.75 - 00:57.75 16
16. 53 1990 Klein Václav 2002 SVK BA 00:57.91 - 00:57.91 15
17. 63 3340 Krištofík Richard 2002 SVK ZA 00:57.95 - 00:57.95 14
18. 65 2716 Pencák Ondrej 2002 SVK KE 00:57.97 - 00:57.97 13
19. 66 3915 Palič Michal 2001 SVK BA 00:58.65 - 00:58.65 12
20. 68 2168 Vrťo Adam 2002 SVK BB 00:58.79 - 00:58.79 11
21. 76 34 Cuker Alex 2002 SVK KE 00:59.05 - 00:59.05 10
22. 72 2107 Ižip Maxim 2001 SVK ZA 00:59.39 - 00:59.39 9
23. 85 2798 Buocik Matej 2001 SVK ZA 00:59.76 - 00:59.76 8
24. 60 2172 Uličný Martin 2002 SVK PO 01:00.55 - 01:00.55 7
25. 73 2080 Bartaloš Martin 2002 SVK BA 01:00.62 - 01:00.62 6
26. 58 2069 Valek Jakub 2002 SVK ZA 01:00.69 - 01:00.69 5
27. 69 3987 Vičan Viliam 2002 SVK BB 01:01.09 - 01:01.09 4
28. 71 3951 Hrivík Alexander 2001 SVK PO 01:02.00 - 01:02.00 3
29. 77 2960 Kompiš Martin 2002 SVK ZA 01:02.04 - 01:02.04 2
30. 74 1813 Turošák Peter 2002 SVK ZA 01:02.41 - 01:02.41 1
31. 79 1812 Lužbeťák Mário 2002 SVK ZA 01:04.69 - 01:04.69  
32. 82 3284 Ťapák Samuel 2002 SVK ZA 01:05.47 - 01:05.47  
33. 81 3961 Makeľ Andrej 2002 SVK BA 01:06.28 - 01:06.28  
34. 84 2073 Mydliar Jakub 2002 SVK ZA 01:09.27 - 01:09.27  
Nedokočili 1. kolo
67 3549 Ilavský Miroslav 2002 SVK PO  
42 1925 Jarabek Michal 2001 SVK ZA  
64 3238 Kokavec Rastislav 2002 SVK BB  
78 3289 Oravec Stanislav 2001 SVK PO  
41 2019 Svetlík Jakub 2001 SVK ZA  
80 1172 Vajdička Matej 2001 SVK BA  
Neštartovali v 1. kole
70 1748 Hanák Adam 2002 SVK ZA  
61 2961 Hraško Patrik Martin 2002 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
75 2732 Noris Tomáš 2002 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk