Slovenský pohár žiactva

Stredisko Jasná Codex 1085
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 23.02.2013 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 59 1840 Varjassi Tomáš 1998 SVK PO 00:52.41 00:38.87 01:31.28 100
2. 54 1832 Katrenič Henrich 1998 SVK PO 00:52.31 00:39.70 01:32.01 80
3. 53 1944 Mikovčák Viktor 1997 SVK ZA 00:52.67 00:40.19 01:32.86 60
4. 57 618 Mistrík Matej 1998 SVK BA 00:53.26 00:39.99 01:33.25 50
5. 62 1565 Kiza Jakub 1997 SVK KE 00:53.56 00:40.45 01:34.01 45
6. 56 412 Mozola Ondrej 1997 SVK BB 00:54.11 00:40.30 01:34.41 40
7. 64 1935 Kuhajdik Matej 1997 SVK ZA 00:53.62 00:40.99 01:34.61 36
8. 58 1255 Madro Oskar 1998 SVK BA 00:53.65 00:41.37 01:35.02 32
9. 66 1291 Krasňanský Alexander 1998 SVK BA 00:54.01 00:41.04 01:35.05 29
10. 71 1656 Nagy Roman 1998 SVK PO 00:54.47 00:40.93 01:35.40 26
11. 60 1311 Mogrovič Róbert 1998 SVK KE 00:55.00 00:40.56 01:35.56 24
12. 67 623 Takáč Timotej 1998 SVK BA 00:55.21 00:41.02 01:36.23 22
13. 69 415 Somora Samuel 1998 SVK BB 00:55.30 00:41.28 01:36.58 20
14. 55 1934 Kuhajdik Adam 1998 SVK ZA 00:55.17 00:41.53 01:36.70 18
15. 83 181 Korbačka Peter 1997 SVK BA 00:55.72 00:41.10 01:36.82 16
16. 85 1345 Boroš Jakub 1997 SVK ZA 00:56.03 00:41.33 01:37.36 15
17. 72 191 Prieložný Mikuláš 1998 SVK BA 00:56.18 00:41.43 01:37.61 14
18. 73 701 Paull Michal 1997 SVK ZA 00:56.27 00:41.57 01:37.84 13
19. 70 1338 Gažo Andrej 1998 SVK ZA 00:56.32 00:41.56 01:37.88 12
20. 65 418 Vigaš Martin 1998 SVK BB 00:58.01 00:42.30 01:40.31 11
21. 77 276 Holický Frederik 1998 SVK BB 00:57.49 00:43.33 01:40.82 10
22. 74 3608 Hrablay Patrik 1998 SVK BB 00:58.05 00:42.99 01:41.04 9
23. 61 674 Ondris Tomáš 1997 SVK ZA 00:58.46 00:42.99 01:41.45 8
24. 81 1439 Vančo Jakub 1997 SVK BB 00:58.70 00:45.04 01:43.74 7
25. 76 286 Sitár Matúš 1997 SVK BB 00:59.07 00:45.08 01:44.15 6
26. 79 3031 Ovšák Juraj 1998 SVK BB 01:00.58 00:45.04 01:45.62 5
Nedokočili 1. kolo
63 1063 Kupčok Mikuláš 1998 SVK BB  
51 190 Prieložný Matej 1997 SVK BA  
Nedokočili 2. kolo
80 3607 Šandor Kristián 1997 SVK BB  
Neštartovali v 1. kole
75 2053 Bekeš Dominik 1997 SVK PO  
84 0 Sanzharovskij Nikita 1998  
68 1950 Sudek Martin 1998 SVK ZA  
Neštartovali v 2. kole
78 2052 Bachleda Oliver 1997 SVK PO  
82 2197 Salíni Michal 1998 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 2. kole
52 43 Laštík Alex 1997 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk