Majstrovstvá Slovenska 2016

Stredisko Jasná Codex 605
Kategória Národné majstrovstvá Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Dospelí
Dátum 08.03.2016 TD Wojciech Gajewski (PL)
Vypočítaná penalizácia 5.46 Aplikovaná penalizácia 8.46
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 41 700830 Žampa Adam 1990 SVK BB 41.21 41.48 1:22.69 8.46
2. 47 700868 Falat Matej 1993 SVK PO 41.74 41.93 1:23.67 16.99
3. 48 700901 Hyška Martin 1994 SVK PO 41.58 42.85 1:24.43 23.61
4. 50 430617 Chrapek Adam 1993 POL   42.33 42.85 1:25.18 30.14
5. 56 151060 Paulus Daniel 1994 CZE   42.53 43.52 1:26.05 37.72
6. 46 150743 Berndt Ondrej 1988 CZE   43.83 42.35 1:26.18 38.85
7. 51 550066 Zvejnieks Miks 1995 LAT   43.00 43.22 1:26.22 39.20
8. 66 700843 Kutlík Matej 1991 SVK ZA 42.11 44.32 1:26.43 41.03
9. 45 700879 Žampa Andreas 1993 SVK BB 42.38 44.39 1:26.77 43.99
10. 70 151237 Klinsky Tomas 1998 CZE   43.30 43.88 1:27.18 47.56
11. 57 430762 Jasiczek Jedrzej 1997 POL   42.92 44.57 1:27.49 50.25
12. 53 750088 Ristevski Antonio 1989 MKD   43.29 44.27 1:27.56 50.86
13. 61 151203 Benc Patrik 1997 CZE   43.31 44.69 1:28.00 54.70
14. 63 660021 Danilochkin Yuri 1991 BLR   43.72 44.37 1:28.09 55.48
15. 75 700941 Katrenič Henrich 1998 SVK BA 43.28 45.37 1:28.65 60.36
16. 72 700908 Murín Roman 1995 SVK ZA 44.16 44.61 1:28.77 61.40
17. 43 561368 Dvornik Jaka 1997 SLO   44.29 45.08 1:29.37 66.62
18. 74 151129 Vasulin Marek 1995 CZE   44.19 45.23 1:29.42 67.06
19. 67 700893 Onderčanin Daniel 1994 SVK BB 44.74 44.96 1:29.70 69.50
20. 76 151205 Dadejik Marek 1997 CZE   45.04 45.98 1:31.02 80.99
21. 89 151263 Fiala Eduard 1999 CZE   46.61 45.80 1:32.41 93.09
22. 81 700877 Barica ml. Ján 1993 SVK PO 45.91 46.57 1:32.48 93.70
23. 90 151225 Sevela Petr 1998 CZE   46.36 46.44 1:32.80 96.49
24. 96 700951 Mozolák Milan 1999 SVK ZA 47.00 47.06 1:34.06 107.46
25. 86 700940 Mistrík Matej 1998 SVK BA 47.26 46.84 1:34.10 107.81
26. 98 700915 Brozman Branislav 1996 SVK KE 47.15 47.64 1:34.79 113.82
27. 95 151224 Hlavacek Jan 1998 CZE   47.47 47.55 1:35.02 115.82
28. 107 700957 Katrenič Frederik 1999 SVK BA 47.32 48.51 1:35.83 122.87
29. 79 780013 Zaveckas Rokas 1996 LTU   45.11 51.47 1:36.58 129.40
30. 93 151233 Hartig Jiri 1998 CZE   47.90 49.09 1:36.99 132.97
31. 92 700931 Kuhajdik Matej 1997 SVK ZA 48.79 48.87 1:37.66 138.81
32. 94 240124 Hegyi Balazs 1990 HUN   48.83 48.89 1:37.72 139.33
33. 106 700960 Mesiarik Adrián 1999 SVK BB 48.37 50.11 1:38.48 145.95
34. 77 700939 Varjassi Tomáš 1998 SVK BA 45.60 54.20 1:39.80 157.44
35. 42 151024 Kotzmann Adam 1993 CZE   56.20 43.65 1:39.85 157.88
36. 100 700946 Pristač Dávid 1998 SVK PO 49.61 50.31 1:39.92 158.49
37. 101 151268 Novotny Lukas 1999 CZE   50.15 50.05 1:40.20 160.92
38. 88 700923 Petrík Tomáš 1996 SVK PO 51.91 48.82 1:40.73 165.54
39. 108 700955 Polomčák Daniel 1999 SVK PO 50.59 51.69 1:42.28 179.03
40. 103 750108 Petkov Viktor 1999 MKD   51.78 51.59 1:43.37 188.53
41. 105 150889 Vebr Tomas 1989 CZE   51.86 53.05 1:44.91 201.93
42. 109 151252 Bares Petr 1999 CZE   52.26 53.46 1:45.72 208.99
43. 116 700962 Bortolini Kristian 1999 SVK PO 51.90 54.85 1:46.75 217.96
44. 110 700943 Vigaš Martin 1998 SVK BB 53.97 53.62 1:47.59 225.27
45. 114 550097 Belakovs Edgars 1999 LAT   56.54 57.47 1:54.01 281.17
46. 111 550096 Cernevskis Kristers 1999 LAT   1:01.20 53.01 1:54.21 282.91
47. 113 780021 Zaveckas Giedrius 1963 LTU   58.31 1:00.36 1:58.67 321.75
Nedokočili 1. kolo
62 430666 Bialobrzycki Sebastian 1994 POL    
102 151250 Bokuvka Jan 1999 CZE    
85 430760 Dulczewski Antoni 1997 POL    
73 430680 Gora Maciej 1994 POL    
78 700956 Jaroscak Miroslav 1999 SVK    
44 430633 Jasiczek Michal 1994 POL    
91 700930 Kiza Jakub 1997 SVK    
69 151229 Muller Marek 1998 CZE    
65 151253 Ouvin Jan 1999 CZE    
99 700911 Pirog Adam 1995 SVK    
80 700950 Revucky Samuel 1999 SVK    
59 700916 Senkar Samuel 1996 SVK    
55 430610 Starzyk Pawel 1993 POL    
68 151119 Staszowski Michal 1995 CZE    
87 240108 Szabo Bence 1986 HUN    
82 550087 Zvejnieks Davis 1998 LAT    
Nedokočili 2. kolo
104 700952 Halasz Dennis 1999 SVK    
71 700859 Hromada Martin 1992 SVK    
52 430550 Klusak Jakub 1992 POL    
83 700938 Madro Oskar 1998 SVK    
84 700932 Mozola Ondrej 1997 SVK    
49 700851 Siran Vladimir 1991 SVK    
64 151154 Skorepa Jan 1996 CZE    
97 151259 Slavicek Vojtech 1999 CZE    
54 151110 Stepan Martin 1995 CZE    
60 151186 Straka Jan 1997 CZE    
115 700963 Suhajda Adam 1999 SVK    
Neštartovali v 1. kole
112 151260 Kantor Wojciech 1999 CZE    
Diskvalifikovaní v 2. kole
58 151039 Nemec Jan 1993 CZE    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk