61. Veľká cena Slovenska

Stredisko Štrbské Pleso - Solisko Codex 606
Kategória Preteky FIS Pohlavie muži
Disciplína obrovský slalom Vek Dospelí
Dátum 12.03.2016 TD Igor Sydorko (UKR)
Vypočítaná penalizácia 25.42 Aplikovaná penalizácia 28.42
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 4 151060 Paulus Daniel 1994 CZE   0:57.11 1:00.16 1:57.27 28.42
2. 3 150743 Berndt Ondrej 1988 CZE   0:56.42 1:00.92 1:57.34 29.00
3. 2 430429 Bydlinski Maciej 1988 POL   0:57.38 1:00.65 1:58.03 34.77
4. 14 151215 Forejtek Filip 1997 CZE   0:57.66 1:00.98 1:58.64 39.87
5. 9 430617 Chrapek Adam 1993 POL   0:58.35 1:01.54 1:59.89 50.31
6. 8 151154 Skorepa Jan 1996 CZE   0:58.26 1:01.78 2:00.04 51.57
7. 1 700851 Siráň Vladimír 1991 SVK PO 0:58.54 1:01.89 2:00.43 54.83
8. 15 700901 Hyška Martin 1994 SVK PO 0:59.05 1:01.72 2:00.77 57.67
9. 13 151237 Klinsky Tomas 1998 CZE   0:59.10 1:01.98 2:01.08 60.26
10. 7 430672 Tabaszewski Jakub 1995 POL   0:59.88 1:01.32 2:01.20 61.26
11. 30 430781 Apola Wiktor 1998 POL   0:59.83 1:01.67 2:01.50 63.77
12. 11 151203 Benc Patrik 1997 CZE   0:59.42 1:02.16 2:01.58 64.44
13. 19 750088 Ristevski Antonio 1989 MKD   0:59.57 1:02.07 2:01.64 64.94
14. 16 700843 Kutlík Matej 1991 SVK ZA 0:59.67 1:02.38 2:02.05 68.37
15. 20 700941 Katrenič Henrich 1998 SVK BA 0:59.73 1:02.36 2:02.09 68.70
16. 27 151253 Ouvin Jan 1999 CZE   0:59.40 1:02.75 2:02.15 69.20
17. 36 151205 Dadejik Marek 1997 CZE   0:59.86 1:02.50 2:02.36 70.96
18. 39 430786 Regiel Maciej 1998 POL   0:59.91 1:02.57 2:02.48 71.96
19. 33 700859 Hromada Martin 1992 SVK TN 1:00.21 1:02.88 2:03.09 77.06
20. 21 151110 Stepan Martin 1995 CZE   0:59.96 1:03.15 2:03.11 77.22
21. 44 430739 Jaksina Pawel 1996 POL   1:00.21 1:02.91 2:03.12 77.31
22. 43 430742 Latusek Sylwester 1996 POL   1:00.21 1:03.11 2:03.32 78.98
23. 32 700950 Revúcky Samuel 1999 SVK BA 1:00.97 1:02.43 2:03.40 79.65
24. 28 430666 Bialobrzycki Sebastian 1994 POL   1:00.64 1:02.81 2:03.45 80.06
25. 22 430667 Bialobrzycki Dominik 1995 POL   1:00.57 1:03.14 2:03.71 82.24
26. 40 700956 Jaroščák Miroslav 1999 SVK ZA 1:00.70 1:03.11 2:03.81 83.07
27. 25 430710 Mirek Maciej 1996 POL   1:00.55 1:03.92 2:04.47 88.59
28. 35 700938 Madro Oskar 1998 SVK BA 1:01.25 1:03.40 2:04.65 90.09
29. 37 700877 Barica ml. Ján 1993 SVK PO 1:00.88 1:03.82 2:04.70 90.51
30. 23 150852 Waligora Michael 1990 CZE   1:01.16 1:03.56 2:04.72 90.68
31. 34 150744 Cermak Jan 1988 CZE   1:00.80 1:04.35 2:05.15 94.27
32. 46 151201 Surkos Matej 1997 CZE   1:00.91 1:04.35 2:05.26 95.19
33. 48 151263 Fiala Eduard 1999 CZE   1:01.73 1:03.95 2:05.68 98.70
34. 75 430724 Zastawny Jakub 1996 POL   1:01.86 1:03.97 2:05.83 99.95
35. 49 151225 Sevela Petr 1998 CZE   1:01.59 1:04.47 2:06.06 101.88
36. 41 700883 Pedan Heiko 1993 SVK ZA 1:01.36 1:04.84 2:06.20 103.05
37. 42 700932 Mozola Ondrej 1997 SVK BB 1:01.57 1:04.84 2:06.41 104.80
38. 29 700893 Onderčanin Daniel 1994 SVK BB 1:02.16 1:04.93 2:07.09 110.48
39. 76 430801 Mitan Juliusz 1999 POL   1:02.45 1:05.39 2:07.84 116.75
40. 52 151261 Maras Jan 1999 CZE   1:02.15 1:05.85 2:08.00 118.09
41. 51 700946 Pristač Dávid 1998 SVK PO 1:02.41 1:05.86 2:08.27 120.34
42. 78 430795 Chyc Alex 1999 POL   1:02.79 1:05.69 2:08.48 122.10
43. 55 151259 Slavicek Vojtech 1999 CZE   1:02.09 1:08.21 2:10.30 137.31
44. 24 151109 Klems Vaclav 1995 CZE   1:02.73 1:07.95 2:10.68 140.48
45. 53 700951 Mozolák Milan 1999 SVK ZA 1:04.54 1:07.34 2:11.88 150.51
46. 60 151116 Kucera Martin 1995 CZE   1:03.87 1:08.10 2:11.97 151.26
47. 74 700962 Bortolini Kristian 1999 SVK PO 1:05.32 1:07.83 2:13.15 161.13
48. 79 430794 Wydro Jan 1998 POL   1:05.43 1:08.50 2:13.93 167.64
49. 61 151233 Hartig Jiri 1998 CZE   1:05.62 1:08.54 2:14.16 169.57
50. 63 700311 Legutky Martin 1971 SVK PO 1:05.35 1:09.22 2:14.57 172.99
51. 71 151255 Kachlik Jachym 1999 CZE   1:06.63 1:08.52 2:15.15 177.84
52. 67 700955 Polomčák Daniel 1999 SVK PO 1:05.63 1:09.54 2:15.17 178.01
53. 73 430803 Nogaj Michal 1999 POL   1:06.44 1:09.52 2:15.96 184.61
54. 59 700949 Kuhajdik Adam 1998 SVK ZA 1:06.68 1:10.08 2:16.76 191.29
55. 62 750108 Petkov Viktor 1999 MKD   1:07.42 1:09.39 2:16.81 191.71
56. 69 700943 Vigaš Martin 1998 SVK BB 1:06.05 1:11.54 2:17.59 198.23
57. 66 151252 Bares Petr 1999 CZE   1:07.31 1:10.45 2:17.76 199.65
58. 57 700957 Katrenič Frederik 1999 SVK BA 1:13.84 1:07.16 2:21.00 226.73
Nedokočili 1. kolo
56 54523 Gloeckl Sandro 1999 AUT    
Nedokočili 2. kolo
12 700915 Brozman Branislav 1996 SVK    
47 151224 Hlavacek Jan 1998 CZE    
68 151260 Kantor Wojciech 1999 CZE    
50 700930 Kiza Jakub 1997 SVK    
45 430799 Kotwica Dawid 1999 POL    
72 700960 Mesiarik Adrian 1999 SVK    
26 151229 Muller Marek 1998 CZE    
58 151268 Novotny Lukas 1999 CZE    
70 460125 Olteanu Mihnea Ioan 1999 ROU    
31 700923 Petrik Tomas 1996 SVK    
6 700929 Prielozny Matej 1997 SVK    
17 430610 Starzyk Pawel 1993 POL    
38 151119 Staszowski Michal 1995 CZE    
54 151241 Stingl Jan 1998 CZE    
5 151186 Straka Jan 1997 CZE    
18 151061 Vaclavik Lukas 1994 CZE    
65 150889 Vebr Tomas 1989 CZE    
Neštartovali v 1. kole
77 430776 Szadkowski Filip 1998 POL    
Neštartovali v 2. kole
64 700948 Cizik Tomas 1996 SVK    
Diskvalifikovaní v 2. kole
10 700916 Senkar Samuel 1996 SVK    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk