61. Veľká cena Slovenska

Stredisko Štrbské Pleso - Solisko Codex 607
Kategória Preteky FIS Pohlavie muži
Disciplína slalom Vek Dospelí
Dátum 13.03.2016 TD Igor Sydorko (UKR)
Vypočítaná penalizácia 20.68 Aplikovaná penalizácia 23.68
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 13 150743 Berndt Ondrej 1988 CZE   0:34.53 0:39.53 1:14.06 23.68
2. 15 700901 Hyška Martin 1994 SVK PO 0:35.35 0:39.34 1:14.69 29.80
3. 9 430429 Bydlinski Maciej 1988 POL   0:35.30 0:39.52 1:14.82 31.07
4. 2 750088 Ristevski Antonio 1989 MKD   0:35.33 0:40.68 1:16.01 42.64
5. 14 700851 Siráň Vladimír 1991 SVK PO 0:35.62 0:40.79 1:16.41 46.53
6. 3 151061 Vaclavik Lukas 1994 CZE   0:35.67 0:40.96 1:16.63 48.67
7. 17 430742 Latusek Sylwester 1996 POL   0:35.41 0:41.31 1:16.72 49.54
8. 22 700843 Kutlík Matej 1991 SVK ZA 0:36.19 0:40.61 1:16.80 50.32
9. 11 151203 Benc Patrik 1997 CZE   0:36.36 0:40.47 1:16.83 50.61
10. 5 430666 Bialobrzycki Sebastian 1994 POL   0:36.00 0:40.86 1:16.86 50.90
11. 33 700956 Jaroščák Miroslav 1999 SVK ZA 0:35.90 0:41.10 1:17.00 52.26
12. 16 430667 Bialobrzycki Dominik 1995 POL   0:36.73 0:40.33 1:17.06 52.85
13. 12 430610 Starzyk Pawel 1993 POL   0:36.47 0:40.68 1:17.15 53.72
14. 29 700859 Hromada Martin 1992 SVK TN 0:36.99 0:41.19 1:18.18 63.73
15. 24 700893 Onderčanin Daniel 1994 SVK BB 0:37.00 0:41.24 1:18.24 64.32
16. 26 151229 Muller Marek 1998 CZE   0:37.22 0:41.22 1:18.44 66.26
17. 19 430344 Gajewski-glodek Jakub 1984 POL   0:37.64 0:41.12 1:18.76 69.37
18. 20 151154 Skorepa Jan 1996 CZE   0:37.45 0:41.33 1:18.78 69.57
19. 31 700941 Katrenič Henrich 1998 SVK BA 0:36.85 0:42.10 1:18.95 71.22
20. 32 151205 Dadejik Marek 1997 CZE   0:37.54 0:41.62 1:19.16 73.26
21. 43 700938 Madro Oskar 1998 SVK BA 0:37.57 0:41.70 1:19.27 74.33
22. 21 150744 Cermak Jan 1988 CZE   0:37.46 0:41.92 1:19.38 75.40
23. 7 151060 Paulus Daniel 1994 CZE   0:39.34 0:40.26 1:19.60 77.54
24. 28 430672 Tabaszewski Jakub 1995 POL   0:37.56 0:42.12 1:19.68 78.32
25. 46 430739 Jaksina Pawel 1996 POL   0:37.73 0:42.43 1:20.16 82.98
26. 39 700877 Barica ml. Ján 1993 SVK PO 0:37.81 0:42.61 1:20.42 85.51
27. 41 150852 Waligora Michael 1990 CZE   0:37.84 0:42.95 1:20.79 89.11
28. 44 430795 Chyc Alex 1999 POL   0:38.17 0:42.92 1:21.09 92.02
29. 47 151263 Fiala Eduard 1999 CZE   0:38.67 0:42.82 1:21.49 95.91
30. 38 430724 Zastawny Jakub 1996 POL   0:38.58 0:42.95 1:21.53 96.30
31. 55 151201 Surkos Matej 1997 CZE   0:38.16 0:43.49 1:21.65 97.47
32. 58 151259 Slavicek Vojtech 1999 CZE   0:38.68 0:43.79 1:22.47 105.44
33. 51 151225 Sevela Petr 1998 CZE   0:38.38 0:44.31 1:22.69 107.58
34. 48 430776 Szadkowski Filip 1998 POL   0:39.05 0:43.65 1:22.70 107.68
35. 49 700923 Petrík Tomáš 1996 SVK PO 0:38.54 0:44.32 1:22.86 109.23
36. 56 151224 Hlavacek Jan 1998 CZE   0:39.16 0:43.78 1:22.94 110.01
37. 35 151109 Klems Vaclav 1995 CZE   0:38.88 0:44.33 1:23.21 112.63
38. 59 700951 Mozolák Milan 1999 SVK ZA 0:38.96 0:44.32 1:23.28 113.32
39. 62 700946 Pristač Dávid 1998 SVK PO 0:39.28 0:44.43 1:23.71 117.50
40. 70 151241 Stingl Jan 1998 CZE   0:39.83 0:44.04 1:23.87 119.05
41. 53 700931 Kuhajdik Matej 1997 SVK ZA 0:39.57 0:44.36 1:23.93 119.63
42. 63 151261 Maras Jan 1999 CZE   0:39.59 0:44.62 1:24.21 122.36
43. 68 700949 Kuhajdik Adam 1998 SVK ZA 0:39.64 0:45.32 1:24.96 129.65
44. 73 151255 Kachlik Jachym 1999 CZE   0:40.18 0:45.78 1:25.96 139.37
45. 76 700960 Mesiarik Adrián 1999 SVK BB 0:40.41 0:45.72 1:26.13 141.02
46. 69 151251 Dub Tomas 1999 CZE   0:41.35 0:47.35 1:28.70 166.01
47. 65 700957 Katrenič Frederik 1999 SVK BA 0:44.67 0:44.10 1:28.77 166.69
48. 79 151252 Bares Petr 1999 CZE   0:43.41 0:47.52 1:30.93 187.69
49. 80 700943 Vigaš Martin 1998 SVK BB 0:43.42 0:48.32 1:31.74 195.56
50. 71 750108 Petkov Viktor 1999 MKD   0:42.83 0:48.93 1:31.76 195.76
51. 81 151260 Kantor Wojciech 1999 CZE   0:43.37 0:49.51 1:32.88 206.65
52. 75 150889 Vebr Tomas 1989 CZE   0:43.55 0:50.12 1:33.67 214.33
53. 84 700962 Bortolini Kristian 1999 SVK PO 0:44.38 0:50.65 1:35.03 227.55
Nedokočili 1. kolo
36 430781 Apola Wiktor 1998 POL    
61 700915 Brozman Branislav 1996 SVK    
66 54523 Gloeckl Sandro 1999 AUT    
4 430617 Chrapek Adam 1993 POL    
52 700930 Kiza Jakub 1997 SVK    
67 151116 Kucera Martin 1995 CZE    
57 430710 Mirek Maciej 1996 POL    
50 430801 Mitan Juliusz 1999 POL    
45 700932 Mozola Ondrej 1997 SVK    
78 430780 Piasecki Maciej 1998 POL    
77 700955 Polomcak Daniel 1999 SVK    
34 430786 Regiel Maciej 1998 POL    
37 700950 Revucky Samuel 1999 SVK    
1 151186 Straka Jan 1997 CZE    
Nedokočili 2. kolo
54 151233 Hartig Jiri 1998 CZE    
23 151237 Klinsky Tomas 1998 CZE    
42 430799 Kotwica Dawid 1999 POL    
83 430803 Nogaj Michal 1999 POL    
72 460125 Olteanu Mihnea Ioan 1999 ROU    
10 700916 Senkar Samuel 1996 SVK    
25 151119 Staszowski Michal 1995 CZE    
82 700959 Varady Ales 1999 SVK    
64 430794 Wydro Jan 1998 POL    
Neštartovali v 2. kole
30 430680 Gora Maciej 1994 POL    
27 700883 Pedan Heiko 1993 SVK    
Diskvalifikovaní v 2. kole
6 151215 Forejtek Filip 1997 CZE    
60 430805 Krawczyk Piotr 1999 POL    
74 700311 Legutky Martin 1971 SVK    
18 151253 Ouvin Jan 1999 CZE    
40 700929 Prielozny Matej 1997 SVK    
8 151110 Stepan Martin 1995 CZE    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk