Majstrovtsvá Slovenska v zjazdovom lyžovaní

Stredisko Štrbské Pleso Codex 1545
Kategória Preteky FIS Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Dospelí
Dátum 26.03.2017 TD Igor Sydorko
Vypočítaná penalizácia 15.66 Aplikovaná penalizácia 17.66
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 107 151024 Kotzmann Adam 1993 CZE   1:00.33 1:03.69 2:04.02 17.66
2. 106 151215 Forejtek Filip 1997 CZE   1:01.43 1:03.57 2:05.00 25.40
3. 102 700879 Žampa Andreas 1993 SVK PO 1:00.89 1:04.34 2:05.23 27.22
4. 111 54372 Pflug Florian 1996 AUT   1:02.24 1:04.31 2:06.55 37.65
5. 105 700868 Falat Matej 1993 SVK PO 1:01.68 1:05.01 2:06.69 38.76
6. 114 151154 Skorepa Jan 1996 CZE   1:03.26 1:03.47 2:06.73 39.07
7. 103 54352 Ortner Felix 1996 AUT   1:02.71 1:04.39 2:07.10 42.00
8. 104 430668 Dziedzic Andrzej 1995 POL   1:02.33 1:05.79 2:08.12 50.06
9. 116 430672 Tabaszewski Jakub 1995 POL   1:02.99 1:05.21 2:08.20 50.69
10. 109 151253 Ouvin Jan 1999 CZE   1:03.19 1:05.39 2:08.58 53.69
11. 118 151061 Vaclavik Lukas 1994 CZE   1:03.76 1:05.68 2:09.44 60.49
12. 123 430667 Bialobrzycki Dominik 1995 POL   1:04.18 1:05.43 2:09.61 61.83
13. 131 430799 Kotwica Dawid 1999 POL   1:04.39 1:05.47 2:09.86 63.81
14. 136 151205 Dadejik Marek 1997 CZE   1:04.63 1:05.34 2:09.97 64.68
15. 120 151173 Kral Petr 1996 CZE   1:04.47 1:05.61 2:10.08 65.55
16. 117 151110 Stepan Martin 1995 CZE   1:04.77 1:05.73 2:10.50 68.86
17. 129 151041 Vrzgula Lukas 1993 CZE   1:04.33 1:06.88 2:11.21 74.48
18. 137 150936 Prsala Vojta 1991 CZE   1:04.67 1:06.75 2:11.42 76.13
19. 140 151201 Surkos Matej 1997 CZE   1:06.34 1:05.24 2:11.58 77.40
20. 122 151280 Surkos Ondrej 2000 CZE   1:05.47 1:06.39 2:11.86 79.61
21. 128 151119 Staszowski Michal 1995 CZE   1:06.10 1:05.79 2:11.89 79.85
22. 151 700953 Mažgút Denis 1999 SVK ZA 1:05.19 1:06.82 2:12.01 80.80
23. 148 430801 Mitan Juliusz 1999 POL   1:06.12 1:06.35 2:12.47 84.43
24. 141 700967 Košík Tomáš 2000 SVK ZA 1:07.35 1:05.69 2:13.04 88.94
25. 134 151129 Vasulin Marek 1995 CZE   1:05.68 1:07.47 2:13.15 89.80
26. 142 151263 Fiala Eduard 1999 CZE   1:06.47 1:06.91 2:13.38 91.62
27. 138 54408 Schellmann Moritz 1997 AUT   1:05.77 1:08.14 2:13.91 95.81
28. 147 700957 Katrenič Frederik 1999 SVK BA 1:06.74 1:07.38 2:14.12 97.47
29. 144 700877 Barica ml. Ján 1993 SVK PO 1:07.33 1:07.97 2:15.30 106.79
30. 149 700946 Pristač Dávid 1998 SVK PO 1:07.68 1:07.66 2:15.34 107.11
31. 152 700940 Mistrík Matej 1998 SVK BA 1:07.05 1:08.63 2:15.68 109.80
32. 158 151250 Bokuvka Jan 1999 CZE   1:08.52 1:07.39 2:15.91 111.61
33. 139 54489 Mika-cortolezis Valentin 1998 AUT   1:08.98 1:07.37 2:16.35 115.09
34. 157 151224 Hlavacek Jan 1998 CZE   1:08.54 1:09.51 2:18.05 128.52
35. 160 700955 Polomčák Daniel 1999 SVK PO 1:09.60 1:09.11 2:18.71 133.74
36. 154 151241 Stingl Jan 1998 CZE   1:10.85 1:08.75 2:19.60 140.77
37. 164 430816 Czerwinski Michal 2000 POL   1:11.53 1:11.99 2:23.52 171.75
38. 163 700943 Vigaš Martin 1998 SVK BB 1:11.90 1:13.23 2:25.13 184.47
39. 166 700952 Halász Dennis 1999 SVK ZA 1:13.43 1:12.10 2:25.53 187.63
40. 165 700311 Legutky Martin 1971 SVK PO 1:12.80 1:12.92 2:25.72 189.13
41. 168 151269 Polednak Petr 1999 CZE   1:13.52 1:13.83 2:27.35 202.01
Nedokočili 1. kolo
130 430781 Apola Wiktor 1998 POL    
115 151203 Benc Patrik 1997 CZE    
167 151307 Bouda Jiri 1984 CZE    
121 700915 Brozman Branislav 1996 SVK    
124 430808 Grodecki Jan 2000 POL    
146 151148 Havel Jan 1996 CZE    
113 700901 Hyska Martin 1994 SVK    
162 151255 Kachlik Jachym 1999 CZE    
108 700941 Katrenic Henrich 1998 SVK    
135 151284 Koula Jan 2000 CZE    
156 430812 Lukaszyk Bruno 2000 POL    
127 430809 Matulka Jakub 2000 POL    
159 700960 Mesiarik Adrian 1999 SVK    
125 430810 Michalik Michal 2000 POL    
153 700932 Mozola Ondrej 1997 SVK    
126 151289 Novak Oskar 2000 CZE    
161 151166 Pospisil Jakub 1996 CZE    
110 700950 Revucky Samuel 1999 SVK    
155 430486 Soltys Jan 1986 POL    
150 430776 Szadkowski Filip 1998 POL    
133 150852 Waligora Michael 1990 CZE    
132 430811 Wrobel Norbert 2000 POL    
Nedokočili 2. kolo
112 430778 Bebenek Szymon 1998 POL    
145 430795 Chyc Alex 1999 POL    
119 151292 Provaznik Adam 2000 CZE    
Neštartovali v 1. kole
143 430742 Latusek Sylwester 1996 POL    
Diskvalifikovaní v 2. kole
101 151060 Paulus Daniel 1994 CZE    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk