1. kolo Žiakov

Stredisko Zuberec / Janovky Codex 1901
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 06.01.2019 TD Jaroslav Štancel
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 106 7032 Barfoot Josh 2005 SVK ZA 00:38.16 00:40.30 01:18.46 100
2. 102 4324 Belák Michal 2005 SVK ZA 00:40.79 00:40.69 01:21.48 80
3. 112 4419 Rajniak Matúš 2005 SVK ZA 00:41.09 00:40.71 01:21.80 60
4. 103 5484 Mandák Marek 2005 SVK ZA 00:41.48 00:40.76 01:22.24 50
5. 114 4273 Ferjanček Martin 2005 SVK PO 00:42.03 00:40.43 01:22.46 45
6. 108 5670 Adamský Tomáš 2005 SVK BB 00:41.19 00:41.70 01:22.89 40
7. 110 4789 Palič Daniel 2006 SVK BA 00:43.03 00:42.84 01:25.87 36
8. 104 4282 Haberern Richard 2006 SVK BA 00:42.85 00:43.21 01:26.06 32
9. 118 4351 Dzian Timotej 2005 SVK TN 00:43.14 00:44.18 01:27.32 29
10. 127 5487 Kuska Samuel 2005 SVK ZA 00:44.27 00:43.76 01:28.03 26
11. 122 4191 Doletina Oliver 2005 SVK BA 00:45.93 00:42.72 01:28.65 24
12. 140 5672 Kuzmický Lukáš 2006 SVK BB 00:44.85 00:43.89 01:28.74 22
13. 119 5026 Mesiarik Šimon 2005 SVK BB 00:44.66 00:44.92 01:29.58 20
14. 141 4857 Krist Timotej 2005 SVK BA 00:45.75 00:45.03 01:30.78 18
15. 126 4317 Kozica Oliver 2005 SVK BA 00:45.70 00:45.37 01:31.07 16
16. 133 4982 Meriač Samuel 2006 SVK PO 00:46.60 00:45.62 01:32.22 15
17. 101 4257 Nováček Adam 2005 SVK PO 00:52.19 00:40.18 01:32.37 14
18. 129 4919 Budzel Nikolas 2006 SVK ZA 00:46.56 00:45.91 01:32.47 13
19. 105 4311 Hrtánek Matúš 2005 SVK BA 00:46.04 00:46.44 01:32.48 12
20. 121 4321 Vaňovič Roman 2005 SVK ZA 00:46.97 00:45.85 01:32.82 11
21. 131 6525 Szaffko Daniel 2006 SVK PO 00:47.46 00:45.73 01:33.19 10
22. 134 6550 Volko Ján 2006 SVK BB 00:48.32 00:48.16 01:36.48 9
23. 135 4788 Válek Tomáš 2006 SVK BA 00:51.09 00:48.17 01:39.26 8
24. 124 4860 Krajčovic Lucas 2006 SVK BB 00:47.39 00:55.09 01:42.48 7
25. 120 6200 Kuchta Martin 2006 SVK PO 00:50.22 01:00.75 01:50.97 6
26. 132 5034 Balaško Šimon 2006 SVK BA 00:45.79 01:08.94 01:54.73 5
Nedokočili 1. kolo
113 6014 Bachleda Matúš 2005 SVK PO  
109 5150 Barnáš Andrej 2006 SVK PO  
125 7010 Daniš Miroslav 2006 SVK KE  
123 6223 Hrívik Martin 2005 SVK PO  
115 4775 Juskanič Dávid 2006 SVK BA  
111 5834 Kubík Adrián 2006 SVK ZA  
116 4347 Miartuš Samuel 2005 SVK ZA  
138 4881 Zumrík Lukáš 2006 SVK ZA  
Nedokočili 2. kolo
107 4312 Paško Filip 2005 SVK BA  
143 4163 Sloveňák Richard 2005 SVK PO  
Diskvalifikovaní v 1. kole
130 5197 Baňas Matej 2006 SVK ZA  
128 4764 Brutovský Maximilián 2006 SVK PO  
139 5500 Pavčík Jozef 2006 SVK PO  
136 4281 Vereš Filip 2006 SVK BA  
Diskvalifikovaní v 2. kole
117 4980 Garabáš Jakub 2006 SVK ZA  
137 5146 Ostrihoň Benjamín 2006 SVK ZA  
142 4395 Žofaj Filip 2005 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk