1. kolo Žiakov

Stredisko Zuberec / Janovky Codex 1902
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 06.01.2019 TD Jaroslav Štancel
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 12 4178 Šrobová Katarína 2005 SVK ZA 00:40.18 00:40.79 01:20.97 100
2. 6 3913 Strachanová Katarína 2005 SVK PO 00:41.67 00:42.45 01:24.12 80
2. 5 4346 Michalková Barbora 2005 SVK ZA 00:41.92 00:42.20 01:24.12 80
4. 11 4561 Semanová Sofia 2005 SVK BA 00:42.40 00:41.93 01:24.33 50
5. 26 4791 Maršáleková Dominika 2006 SVK BB 00:42.94 00:41.58 01:24.52 45
6. 2 4148 Donovalová Denisa 2005 SVK BB 00:42.21 00:42.61 01:24.82 40
7. 13 4243 Makóni Sára 2005 SVK BB 00:43.02 00:43.30 01:26.32 36
8. 3 5970 Flašíková Emma 2005 SVK ZA 00:43.10 00:43.30 01:26.40 32
9. 19 4769 Zmeková Viktória 2006 SVK TN 00:43.90 00:42.79 01:26.69 29
10. 33 3914 Strachanová Zuzana 2006 SVK PO 00:43.52 00:43.65 01:27.17 26
11. 25 5030 Benešová Adela 2005 SVK BB 00:44.18 00:43.00 01:27.18 24
12. 42 4794 Suchá Tatiana 2006 SVK BB 00:43.57 00:43.69 01:27.26 22
13. 9 4918 Bojnická Barbora 2006 SVK ZA 00:44.10 00:43.57 01:27.67 20
14. 10 6011 Macuráková Melissa 2006 SVK PO 00:43.49 00:44.21 01:27.70 18
15. 1 5674 Volková Laura 2005 SVK BB 00:44.02 00:43.96 01:27.98 16
16. 17 5028 Libantová Sarah 2006 SVK BB 00:44.29 00:44.58 01:28.87 15
17. 56 4977 Lukašíková Lucia 2005 SVK ZA 00:45.13 00:44.61 01:29.74 14
18. 31 4160 Vráželová Šárka 2005 SVK PO 00:44.87 00:44.99 01:29.86 13
19. 8 4766 Chorogwická Mia 2006 SVK PO 00:45.51 00:45.13 01:30.64 12
20. 28 3686 Blašková Tereza 2005 SVK BB 00:45.03 00:45.91 01:30.94 11
21. 43 4770 Špidlíková Michaela 2006 SVK TN 00:46.06 00:45.49 01:31.55 10
22. 45 5546 Schwarzová Linda 2006 SVK BB 00:46.75 00:45.35 01:32.10 9
23. 55 4283 Herková Sofia 2005 SVK BA 00:46.90 00:45.32 01:32.22 8
24. 24 4975 Antošková Zuzana 2006 SVK ZA 00:46.24 00:46.21 01:32.45 7
25. 4 4165 Sopková Barbora 2005 SVK PO 00:40.27 00:52.24 01:32.51 6
26. 47 6998 Štrbova Eliška 2006 SVK ZA 00:46.48 00:46.04 01:32.52 5
27. 16 4190 Valušiaková Terézia 2005 SVK BA 00:47.14 00:45.96 01:33.10 4
28. 54 5531 Hanulová Simona 2006 SVK BB 00:49.01 00:47.84 01:36.85 3
29. 20 4983 Hricová Tamara 2005 SVK PO 00:45.06 00:55.68 01:40.74 2
30. 53 5764 Gavalierová Sára 2006 SVK TT 00:52.11 00:50.60 01:42.71 1
31. 41 4879 Mutišová Alexandra 2006 SVK BB 00:44.71 01:04.51 01:49.22  
Nedokočili 1. kolo
29 4397 Ďurovková Martina 2005 SVK BA  
18 4985 Grénerová Katarína 2006 SVK PO  
36 6131 Hudinová Berta 2006 SVK PO  
30 5128 Macků Michaela Mária 2005 SVK ZA  
49 5032 Salajová Michaela 2006 SVK BB  
35 4886 Sucháčová Jessica 2006 SVK ZA  
15 4856 Šrobová Veronika 2006 SVK ZA  
Nedokočili 2. kolo
23 4272 Kanovitsová Dominika 2005 SVK PO  
44 7000 Papánová Karolína 2005 SVK ZA  
7 4960 Vulganová Vanesa 2006 SVK BA  
32 4928 Žáková Martina 2006 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
37 5723 Delinčáková Michaela 2006 SVK BA  
27 4992 Gonosová Lucia 2005 SVK BB  
39 4319 Jozefková Petra 2005 SVK ZA  
57 5512 Kridlová Michaela 2005 SVK BA  
46 5555 Kupcová Lívia 2006 SVK BB  
34 4978 Lukašíková Laura 2006 SVK ZA  
40 4887 Móricová Sofia 2006 SVK ZA  
21 4192 Mozoláková Ema 2005 SVK BA  
52 5673 Považanová Adriana 2006 SVK BB  
51 4280 Putišová Veronika 2006 SVK BA  
50 4988 Šáriková Michaela 2006 SVK BB  
48 6863 Škulcová Petra 2006 SVK ZA  
22 4342 Švantnerová Timea 2005 SVK BB  
38 4925 Žiaranová Emma 2006 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 2. kole
14 4320 Jelinková Barbora 2005 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk