1. kolo Žiakov

Stredisko Zuberec / Janovky Codex 1903
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 06.01.2019 TD Jaroslav Štancel
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 252 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA 00:36.77 00:37.19 01:13.96 100
2. 253 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA 00:38.30 00:37.18 01:15.48 80
3. 250 2806 Nosek Daniel 2003 SVK ZA 00:37.91 00:37.83 01:15.74 60
4. 251 3950 Vrážel Dominik 2003 SVK PO 00:38.10 00:38.33 01:16.43 50
5. 243 2712 Botka Timo 2003 SVK BA 00:39.07 00:38.32 01:17.39 45
6. 280 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA 00:39.53 00:38.82 01:18.35 40
7. 249 2705 Petruf Adrián 2003 SVK ZA 00:39.64 00:39.08 01:18.72 36
8. 248 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 00:40.06 00:38.85 01:18.91 32
9. 274 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA 00:39.30 00:39.67 01:18.97 29
10. 269 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 00:39.94 00:39.83 01:19.77 26
11. 257 3909 Wikarski Martin 2003 SVK PO 00:40.27 00:39.83 01:20.10 24
12. 267 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 00:40.65 00:40.04 01:20.69 22
13. 266 2761 Lappy Viktor 2003 SVK BA 00:40.94 00:39.83 01:20.77 20
14. 245 3704 Petrík Krištof 2003 SVK PO 00:41.03 00:39.75 01:20.78 18
15. 283 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:41.17 00:39.80 01:20.97 16
16. 272 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA 00:41.09 00:40.40 01:21.49 15
17. 265 2203 Kramla Oliver 2003 SVK BB 00:41.14 00:40.90 01:22.04 14
18. 268 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO 00:41.40 00:41.40 01:22.80 13
19. 271 4170 Kapolka Marek 2004 SVK PO 00:41.28 00:41.62 01:22.90 12
20. 264 3370 Krajčovic Thomas 2004 SVK BB 00:41.91 00:41.51 01:23.42 11
21. 256 3910 Šatanek Martin 2003 SVK PO 00:42.07 00:41.49 01:23.56 10
22. 275 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA 00:42.21 00:41.53 01:23.74 9
23. 262 6571 Piovarči Matúš 2003 SVK ZA 00:42.21 00:41.92 01:24.13 8
24. 278 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB 00:43.21 00:42.01 01:25.22 7
25. 277 3230 Medera Jozef 2004 SVK BA 00:45.97 00:44.61 01:30.58 6
26. 255 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK PO 00:55.15 00:38.31 01:33.46 5
27. 273 3256 Salon Samuel Mikuláš 2004 SVK BB 00:49.61 00:44.07 01:33.68 4
28. 261 3908 Roth Roman 2003 SVK PO 00:51.71 00:42.47 01:34.18 3
29. 259 4241 Piovarči Oliver 2003 SVK PO 00:57.22 00:41.63 01:38.85 2
30. 246 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 01:03.02 00:36.80 01:39.82 1
Nedokočili 1. kolo
241 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO  
282 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO  
276 4309 Gaspár Sebastian 2004 SVK TN  
279 3226 Kudláč Matúš 2004 SVK BA  
247 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA  
263 3085 Maťko Adam 2003 SVK ZA  
284 5545 Midriak Martin 2003 SVK BB  
244 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO  
242 2748 Vozár Gabriel Lucas 2003 SVK BA  
270 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA  
Nedokočili 2. kolo
258 2696 Priganc Richard 2003 SVK BA  
Neštartovali v 2. kole
260 6015 Bachleda Peter 2004 SVK PO  
Diskvalifikovaní v 1. kole
281 3349 Noga Matúš 2003 SVK BA  
Diskvalifikovaní v 2. kole
254 2760 Lappy Karol 2003 SVK BA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk