1. kolo Žiakov

Stredisko Zuberec / Janovky Codex 1907
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 07.01.2019 TD Jaroslav Štancel
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 63 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA 00:53.76 00:56.11 01:49.87 100
2. 58 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 00:55.21 00:56.88 01:52.09 80
3. 53 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA 00:55.24 00:57.13 01:52.37 60
4. 51 3950 Vrážel Dominik 2003 SVK PO 00:56.15 00:58.00 01:54.15 50
5. 61 3704 Petrík Krištof 2003 SVK PO 00:56.03 00:58.89 01:54.92 45
6. 80 3909 Wikarski Martin 2003 SVK PO 00:56.61 00:58.62 01:55.23 40
7. 56 2705 Petruf Adrián 2003 SVK ZA 00:56.65 00:58.66 01:55.31 36
8. 52 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO 00:56.49 00:58.84 01:55.33 32
9. 59 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 00:57.67 00:58.06 01:55.73 29
10. 57 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK PO 00:57.70 00:59.00 01:56.70 26
11. 65 2748 Vozár Gabriel Lucas 2003 SVK BA 00:57.33 00:59.42 01:56.75 24
12. 77 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO 00:57.26 00:59.50 01:56.76 22
13. 69 2696 Priganc Richard 2003 SVK BA 00:57.35 00:59.42 01:56.77 20
14. 66 2761 Lappy Viktor 2003 SVK BA 00:57.06 00:59.87 01:56.93 18
15. 90 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA 00:58.29 00:58.92 01:57.21 16
16. 79 3085 Maťko Adam 2003 SVK ZA 00:58.00 00:59.47 01:57.47 15
17. 91 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:58.09 00:59.40 01:57.49 14
18. 72 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 00:57.65 00:59.88 01:57.53 13
19. 54 2760 Lappy Karol 2003 SVK BA 00:57.70 00:59.89 01:57.59 12
20. 88 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA 00:58.22 00:59.38 01:57.60 11
21. 60 2806 Nosek Daniel 2003 SVK ZA 00:57.68 01:00.17 01:57.85 10
22. 55 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO 00:58.84 00:59.03 01:57.87 9
23. 81 3226 Kudláč Matúš 2004 SVK BA 00:57.90 01:00.52 01:58.42 8
24. 67 3910 Šatanek Martin 2003 SVK PO 00:58.00 01:01.06 01:59.06 7
25. 74 4241 Piovarči Oliver 2003 SVK PO 00:58.81 01:00.56 01:59.37 6
26. 93 4309 Gaspár Sebastian 2004 SVK TN 00:58.88 01:00.60 01:59.48 5
27. 75 2203 Kramla Oliver 2003 SVK BB 00:58.78 01:00.89 01:59.67 4
28. 73 6015 Bachleda Peter 2004 SVK PO 00:59.02 01:00.90 01:59.92 3
29. 68 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA 00:59.61 01:01.27 02:00.88 2
30. 71 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 01:00.11 01:00.89 02:01.00 1
31. 70 6571 Piovarči Matúš 2003 SVK ZA 00:59.59 01:02.43 02:02.02  
32. 78 3370 Krajčovic Thomas 2004 SVK BB 00:59.94 01:02.39 02:02.33  
33. 62 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA 00:59.52 01:02.92 02:02.44  
34. 82 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA 00:59.67 01:03.20 02:02.87  
35. 94 5545 Midriak Martin 2003 SVK BB 01:00.66 01:02.33 02:02.99  
36. 89 4170 Kapolka Marek 2004 SVK PO 01:01.18 01:03.16 02:04.34  
37. 92 3256 Salon Samuel Mikuláš 2004 SVK BB 01:01.05 01:03.30 02:04.35  
38. 96 5800 Kalík Andrej 2004 SVK KE 01:00.55 01:04.34 02:04.89  
39. 76 3908 Roth Roman 2003 SVK PO 01:01.32 01:03.92 02:05.24  
40. 86 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO 01:01.43 01:04.00 02:05.43  
41. 98 7503 Šaršaň Jozef 2004 SVK KE 01:02.11 01:03.45 02:05.56  
42. 83 3349 Noga Matúš 2003 SVK BA 01:02.68 01:03.71 02:06.39  
43. 95 6996 Polák Lukáš 2003 SVK ZA 01:02.63 01:04.71 02:07.34  
44. 84 3230 Medera Jozef 2004 SVK BA 01:03.10 01:04.29 02:07.39  
45. 97 7407 Lukačka Filip 2003 SVK ZA 01:04.89 01:09.95 02:14.84  
46. 85 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB 01:15.01 01:03.92 02:18.93  
Nedokočili 1. kolo
87 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA  
Nedokočili 2. kolo
64 2712 Botka Timo 2003 SVK BA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk