1. kolo Žiakov

Stredisko Zuberec / Janovky Codex 1908
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Obrovský slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 07.01.2019 TD Jaroslav Štancel
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 19 3076 Beťková Jana 2003 SVK ZA 00:56.99 00:59.11 01:56.10 100
2. 2 1399 Lozáková Kayla Anna 2003 SVK PO 00:56.92 00:59.21 01:56.13 80
3. 10 2728 Mezovská Denisa 2003 SVK ZA 00:57.56 00:59.12 01:56.68 60
4. 9 4408 Kubányová Barbora 2004 SVK ZA 00:57.31 00:59.89 01:57.20 50
5. 3 3905 Bendíková Viktória 2003 SVK PO 00:57.96 00:59.50 01:57.46 45
6. 5 3644 Šoucová Julie 2003 SVK ZA 00:57.39 01:00.19 01:57.58 40
7. 1 3188 Gernáthová Lea 2004 SVK BB 00:57.69 01:00.08 01:57.77 36
8. 12 3788 Duhanová Laura 2004 SVK BB 00:58.66 01:00.81 01:59.47 32
9. 28 4343 Kokavcová Barbora 2004 SVK BB 00:58.62 01:00.97 01:59.59 29
10. 7 2216 Kováčiková Lenka 2003 SVK PO 00:59.15 01:00.87 02:00.02 26
11. 27 3906 Kovalová Júlia 2004 SVK PO 00:59.22 01:01.10 02:00.32 24
12. 25 3333 Frackowiak Karolina 2004 SVK ZA 00:59.06 01:01.27 02:00.33 22
13. 23 5798 Bakošová Adriána 2003 SVK KE 00:59.05 01:01.34 02:00.39 20
14. 17 4027 Frgelcová Viktória 2004 SVK BB 00:59.03 01:01.45 02:00.48 18
15. 4 3259 Gonšenicová Katarína 2004 SVK ZA 00:59.33 01:01.33 02:00.66 16
16. 6 3257 Šáriková Alexandra 2003 SVK BB 00:58.81 01:02.18 02:00.99 15
17. 21 3947 Terkovičová Barbora 2004 SVK TN 00:59.65 01:01.37 02:01.02 14
18. 22 3279 Žuffová Lucia 2004 SVK ZA 00:59.40 01:01.65 02:01.05 13
19. 18 3345 Nemlahová Anetka 2004 SVK ZA 00:59.51 01:02.46 02:01.97 12
20. 14 5438 Hampachelová Denisa 2003 SVK ZA 01:00.10 01:02.15 02:02.25 11
21. 13 2965 Kocúrková Barbara 2003 SVK ZA 01:00.24 01:02.21 02:02.45 10
21. 8 2663 Hojová Simona 2003 SVK ZA 00:59.82 01:02.63 02:02.45 10
23. 29 3382 Gregorová Nina 2004 SVK BB 01:00.33 01:02.26 02:02.59 8
24. 11 7025 Šimeková Naďa 2003 SVK ZA 01:00.34 01:03.13 02:03.47 7
25. 32 4956 Kršáková Sofia 2004 SVK BA 01:00.50 01:03.04 02:03.54 6
26. 26 4276 Zemančíková Petra 2003 SVK PO 01:00.57 01:03.53 02:04.10 5
27. 24 3210 Jakubeková Alica 2004 SVK ZA 01:00.87 01:03.29 02:04.16 4
28. 20 3281 Valeková Zuzana 2004 SVK ZA 01:01.72 01:03.29 02:05.01 3
29. 34 3278 Mydliarová Nina 2004 SVK ZA 01:01.93 01:03.95 02:05.88 2
30. 33 5850 Krempaská Sandra 2004 SVK PO 01:01.72 01:05.22 02:06.94 1
31. 35 3366 Mersich Lea 2004 SVK BB 01:02.21 01:04.78 02:06.99  
32. 36 3580 Miháľová Michaela 2004 SVK BB 01:03.71 01:06.06 02:09.77  
33. 16 3350 Nogová Ema 2003 SVK BA 01:04.64 01:05.75 02:10.39  
34. 39 3579 Giertlová Margaréta 2004 SVK BB 01:04.97 01:05.59 02:10.56  
35. 38 4963 Matušková Sofia 2004 SVK ZA 01:03.56 01:07.11 02:10.67  
36. 37 5547 Sopková Paulína 2004 SVK BB 01:04.60 01:07.46 02:12.06  
37. 40 6657 Uvirova Alica 2004 SVK KE 01:05.82 01:07.35 02:13.17  
38. 30 5669 Vašinová Martina 2003 SVK BB 01:05.62 01:08.54 02:14.16  
Nedokočili 1. kolo
15 3224 Murínová Emma 2004 SVK ZA  
31 4916 Šlebodová Michaela 2004 SVK PO  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk