17. Veľká cena Barbory FIS-UNI

Stredisko Vyšná Boca Codex 5951
Kategória Univerzitné preteky Pohlavie ženy
Disciplína Slalom Vek Juniori
Dátum 10.02.2019 TD SOCHOR Miloslav (CZE)
Vypočítaná penalizácia 0 Aplikovaná penalizácia 0
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 11 435422 Wlodarczyk Julia 2000 POL   0:52.11 0:50.38 1:42.49 0.00
2. 3 151243 Zemanova Monika 1998 CZE   0:52.69 0:49.91 1:42.60 0.78
3. 1 155870 Kasparova Klara 1998 CZE   0:52.80 0:50.15 1:42.95 3.28
4. 2 705377 Saalová Kristína 1991 SVK BB 0:52.55 0:50.63 1:43.18 4.91
5. 6 435439 Wojcik Katarzyna 2001 POL   0:53.35 0:50.66 1:44.01 10.83
6. 12 155923 Fleischerova Aneta 2000 CZE   0:53.32 0:51.33 1:44.65 15.38
7. 10 705492 Lilgová Sophia Christine 2002 SVK ZA 0:53.23 0:51.87 1:45.10 18.59
8. 7 155869 Chroustova Sarka 1998 CZE   0:55.07 0:51.50 1:46.57 29.06
9. 15 705448 Dudová Jana 1997 SVK ZA 0:55.71 0:51.94 1:47.65 36.75
10. 14 705402 Trajčíková Eva 1993 SVK PO 0:55.72 0:52.57 1:48.29 41.31
11. 4 155877 Koristkova Eliska 1999 CZE   0:55.67 0:52.92 1:48.59 43.45
12. 9 156000 Staszowska Agata 2002 CZE   0:56.01 0:54.48 1:50.49 56.98
13. 26 705435 Hrehorová Evelyn 1996 SVK KE 0:57.29 0:53.73 1:51.02 60.76
14. 20 155983 Kestlova Viktorie 2002 CZE   0:58.04 0:53.08 1:51.12 61.47
15. 8 156009 Hlavonova Tereza 2002 CZE   0:56.95 0:54.65 1:51.60 64.89
16. 25 705497 Babothyová Alexandra 2002 SVK BB 0:57.53 0:54.17 1:51.70 65.60
17. 28 155882 Koci Kamila 1999 CZE   0:58.15 0:54.65 1:52.80 73.43
18. 22 155897 Melkova Valerie 1997 CZE   0:58.50 0:56.14 1:54.64 86.54
19. 16 155964 Lukasova Hana 2001 CZE   0:58.93 0:55.90 1:54.83 87.89
20. 29 155888 Martinkova Daniela 1999 CZE   1:01.05 0:57.54 1:58.59 114.67
21. 27 155979 Velicka Vendula 2002 CZE   1:01.90 0:57.08 1:58.98 117.45
22. 34 156015 Schusterova Kristyna 2002 CZE   1:02.58 0:58.44 2:01.02 131.98
23. 33 705465 Majerová Ľubica 1999 SVK PO 1:18.54 1:11.44 2:29.98 338.25
Nedokočili 1. kolo
23 156007 Brydlova Sofie 2002 CZE    
13 155880 Bubakova Nikola 1999 CZE    
19 705493 Obertikova Michaela 2002 SVK    
24 705481 Pristacova Terezia 2001 SVK    
18 156004 Sera Tereza 2002 CZE    
Nedokočili 2. kolo
17 155637 Grygarova Veronika 1991 CZE    
Neštartovali v 1. kole
21 156008 Koudelkova Dora 2002 CZE    
31 705453 Kravcova Terezia 1997 SVK    
30 705489 Mazalova Tereza 2002 SVK    
5 155809 Zahalkova Tereza 1996 CZE    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk