O cenu Soliska 2018

Stredisko Štrbské pleso Codex 995
Kategória Preteky FIS Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Dospelí
Dátum 03.04.2019 TD Gajewski Wojciech
Vypočítaná penalizácia 39.67 Aplikovaná penalizácia 42.67
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 32 700941 Katrenič Henrich 1998 SVK BA 51.95 55.80 1:47.75 42.67
2. 37 700967 Košík Tomáš 2000 SVK ZA 52.39 55.84 1:48.23 47.17
3. 38 700973 Baláž Filip 2001 SVK BA 52.50 55.83 1:48.33 48.11
4. 41 430668 Dziedzic Andrzej 1995 POL   52.57 55.82 1:48.39 48.67
5. 43 700983 Lasok Adam 2001 SVK BB 53.35 55.49 1:48.84 52.89
6. 31 700982 Sanitrár Ján 2001 SVK BB 52.71 56.33 1:49.04 54.76
7. 40 430811 Wrobel Norbert 2000 POL   53.02 56.48 1:49.50 59.07
8. 36 151225 Sevela Petr 1998 CZE   53.64 56.77 1:50.41 67.60
9. 33 430836 Bialobrzycki Przemyslaw 2001 POL   53.46 57.00 1:50.46 68.07
10. 35 700978 Botka Filip 2001 SVK BA 54.00 56.47 1:50.47 68.17
11. 39 151288 Rechtenberg Jan 2000 CZE   53.90 56.61 1:50.51 68.54
12. 46 700986 Dluhoš Matej 2002 SVK KE 54.05 56.58 1:50.63 69.67
13. 42 150852 Waligora Michael 1990 CZE   53.83 56.87 1:50.70 70.32
14. 45 700980 Pavelka Kristián 2001 SVK PO 53.63 57.31 1:50.94 72.57
15. 58 700997 Valek Jakub 2002 SVK ZA 54.75 56.71 1:51.46 77.45
16. 53 690775 Podobedov Maksymilian 2001 UKR   54.62 57.10 1:51.72 79.88
17. 50 430854 Sanetra Bartlomiej 2002 POL   54.58 57.29 1:51.87 81.29
18. 54 700989 Ilavský Miroslav 2002 SVK PO 54.90 57.06 1:51.96 82.13
19. 47 430837 Blanc Leon 2001 POL   54.61 57.45 1:52.06 83.07
20. 48 54408 Schellmann Moritz 1997 AUT   54.95 57.38 1:52.33 85.60
21. 57 430812 Lukaszyk Bruno 2000 POL   55.17 57.31 1:52.48 87.01
22. 44 54489 Mika-cortolezis Valentin 1998 AUT   54.08 58.49 1:52.57 87.85
23. 51 700877 Barica ml. Ján 1993 SVK PO 55.39 57.25 1:52.64 88.51
24. 52 151261 Maras Jan 1999 CZE   55.29 57.50 1:52.79 89.91
25. 34 700957 Katrenič Frederik 1999 SVK BA 54.55 58.38 1:52.93 91.22
26. 59 700998 Cuker Alex 2002 SVK PO 56.24 58.06 1:54.30 104.07
27. 55 430838 Toporowski Jakub 2001 POL   56.45 58.15 1:54.60 106.88
28. 49 430850 Szkola Bartosz 2002 POL   56.20 58.50 1:54.70 107.82
29. 61 700985 Žampa Teo 2002 SVK PO 56.75 58.95 1:55.70 117.19
30. 60 700995 Hraško Patrik Martin 2002 SVK ZA 56.84 58.99 1:55.83 118.41
31. 65 151360 Fiala Simon 2002 CZE   57.25 59.49 1:56.74 126.94
32. 62 700987 Bartaloš Martin 2002 SVK BA 57.99 1:00.13 1:58.12 139.87
33. 68 700911 Pirog Adam 1995 SVK PO 59.23 1:00.59 1:59.82 155.81
Nedokočili 1. kolo
63 700990 Imrich Daniel 2002 SVK    
56 690776 Sorokmaniuk Illia 2001 UKR    
Nedokočili 2. kolo
66 151307 Bouda Jiri 1984 CZE    
67 700993 Gardos Lukas Christian 2001 SVK    
64 430829 Soons Ivo 2000 POL    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk