Majstrovstvá Slovenska 2020

Stredisko Vrátna Codex 6777
Kategória Národné majstrovstvá Pohlavie ženy
Disciplína Slalom Vek Dospelí
Dátum 04.02.2020 TD Zahrobský Petr (CZE)
Vypočítaná penalizácia 63.72 Aplikovaná penalizácia 63.72
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 5 705499 Jančová Rebeka 2003 SVK PO 55.97 58.88 1:54.85 63.72
2. 1 435437 Sawicka Aniela 2001 POL   56.63 58.37 1:55.00 64.67
3. 3 705377 Saalová Kristína 1991 SVK BB 57.75 59.83 1:57.58 81.07
4. 6 695130 Shepilenko Anastasiya 2000 UKR   1:00.63 1:00.39 2:01.02 102.94
5. 9 155984 Kestlova Adela 2002 CZE   1:00.40 1:02.05 2:02.45 112.03
6. 4 155912 Svatosova Barbora 2000 CZE   1:01.19 1:02.02 2:03.21 116.86
7. 7 245083 Dorultan Katalin 2001 HUN   1:01.60 1:01.92 2:03.52 118.83
8. 11 695131 Pohartseva Valeriia 2000 UKR   1:03.58 1:03.68 2:07.26 142.60
9. 22 255425 Kristjansdottir Rakel 2000 ISL   1:03.91 1:04.54 2:08.45 150.16
10. 46 705486 Ružičková Karolína 2002 SVK BA 1:06.35 1:07.31 2:13.66 183.28
11. 27 435438 Zakrzewska Maja 2001 POL   1:05.98 1:08.80 2:14.78 190.40
12. 25 705475 Strižencová Michaela 2000 SVK PO 1:05.55 1:10.11 2:15.66 195.99
13. 36 435448 Jarosz Zuzanna 2002 POL   1:09.45 1:07.37 2:16.82 203.36
14. 47 156038 Tosovska Klara 2003 CZE   1:13.46 1:14.15 2:27.61 271.95
Nedokočili 1. kolo
35 705497 Babothyova Alexandra 2002 SVK    
45 156049 Balabanova Helena 2003 CZE    
42 156043 Brillova Ema 2003 CZE    
34 156007 Brydlova Sofie 2002 CZE    
43 705503 Hampachelova Denisa 2003 SVK    
24 156009 Hlavonova Tereza 2002 CZE    
48 155995 Chalupova Adela 2002 CZE    
2 705460 Jancova Tereza 1999 SVK    
19 155982 Kestlova Karolina 2002 CZE    
28 155983 Kestlova Viktorie 2002 CZE    
38 465111 Kis Timea 1999 ROU    
32 695138 Knopova Tetiana 2001 UKR    
31 155964 Lukasova Hana 2001 CZE    
12 156006 Novotna Dora 2002 CZE    
33 705493 Obertikova Michaela 2002 SVK    
29 705484 Pavlakova Andrea 2002 SVK    
40 705481 Pristacova Terezia 2001 SVK    
44 156037 Ruzkova Marketa 2003 CZE    
39 695142 Shepilenko Kateryna 2002 UKR    
8 255435 Sigurdardottir Agla Jona 2000 ISL    
20 435453 Skarbek-malczewska Anna 2003 POL    
23 435446 Sobas Weronika 2001 POL    
50 705500 Soucova Julie 2003 SVK    
37 156025 Svinkova Sara 2003 CZE    
51 695145 Teliha Anastasiia 2003 UKR    
16 705483 Zimenova Miroslava 2001 SVK    
26 435459 Zoltek Emilia 2003 POL    
Nedokočili 2. kolo
18 155963 Dvorakova Ema 2001 CZE    
17 255428 Ingvadottir Hjordis Birna 2000 ISL    
21 245081 Junia Brigitta 2001 HUN    
15 155965 Lain Viktorie 2001 CZE    
41 705501 Lozakova Kayla Anna 2003 SVK    
14 245082 Majtenyi Hanna 2001 HUN    
49 435447 Nowotny Olga 2002 POL    
10 156000 Staszowska Agata 2002 CZE    
13 156044 Trejbalova Linda 2003 CZE    
Neštartovali v 2. kole
30 705502 Mezovska Denisa 2003 SVK    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk