UNI - FIS Šachtička

Stredisko Šachtičky Codex 2230
Kategória Univerzitné preteky Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Dospelí
Dátum 11.02.2020 TD Horecki Krzysztof (POL)
Vypočítaná penalizácia 50.94 Aplikovaná penalizácia 53.94
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 112 700978 Botka Filip 2001 SVK BA 00:51.45 00:50.51 01:41.96 53.94
2. 111 151263 Fiala Eduard 1999 CZE   00:51.69 00:50.72 01:42.41 57.16
3. 106 430812 Lukaszyk Bruno 2000 POL   00:51.42 00:51.07 01:42.49 57.73
4. 103 430836 Bialobrzycki Przemyslaw 2001 POL   00:52.07 00:50.65 01:42.72 59.38
5. 101 700982 Sanitrár Ján 2001 SVK BB 00:52.33 00:50.61 01:42.94 60.96
6. 114 700983 Lasok Adam 2001 SVK BB 00:52.46 00:51.33 01:43.79 67.04
7. 108 151326 Pokorny Martin 2001 CZE   00:52.17 00:51.66 01:43.83 67.33
8. 120 700997 Valek Jakub 2002 SVK ZA 00:53.11 00:51.53 01:44.64 73.13
9. 116 430828 Gunka Jan 2001 POL   00:52.54 00:52.29 01:44.83 74.49
10. 102 430801 Mitan Juliusz 1999 POL   00:53.50 00:51.55 01:45.05 76.06
11. 109 151373 Jasansky Max 2002 CZE   00:53.68 00:51.42 01:45.10 76.42
12. 115 430629 Kubala Robert 1992 POL   00:53.47 00:52.86 01:46.33 85.23
13. 123 701011 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 00:53.93 00:52.74 01:46.67 87.66
14. 124 701015 Botka Timo 2003 SVK BA 00:54.01 00:52.79 01:46.80 88.59
15. 135 701010 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 00:55.59 00:52.12 01:47.71 95.11
16. 118 700932 Mozola Ondrej 1997 SVK BB 00:54.65 00:53.30 01:47.95 96.83
17. 126 700915 Brozman Branislav 1996 SVK KE 00:55.11 00:52.86 01:47.97 96.97
18. 129 700943 Vigaš Martin 1998 SVK BB 00:55.01 00:52.99 01:48.00 97.18
19. 150 700985 Zampa Teo 2002 SVK   00:54.54 00:53.49 01:48.03 97.40
20. 128 460151 Stanescu Andrei T. 2003 ROU   00:54.86 00:53.85 01:48.71 102.27
21. 139 701020 Vrážel Dominik 2003 SVK PO 00:55.57 00:53.50 01:49.07 104.85
22. 122 700998 Cuker Alex 2002 SVK PO 00:55.88 00:53.57 01:49.45 107.57
23. 125 700893 Onderčanin Daniel 1994 SVK BB 00:55.89 00:54.50 01:50.39 114.30
24. 134 151389 Fiala Matyas 2003 CZE   00:56.32 00:55.28 01:51.60 122.96
25. 127 430866 Zak Dominik 2003 POL   00:57.02 00:55.33 01:52.35 128.33
26. 131 700987 Bartaloš Martin 2002 SVK BA 00:57.59 00:55.55 01:53.14 133.99
27. 137 701026 Petrík Krištof 2003 SVK PO 00:57.86 00:56.20 01:54.06 140.57
28. 133 700999 Vrťo Adam 2002 SVK BB 00:59.10 00:55.76 01:54.86 146.30
29. 141 700923 Petrik Tomas 1996 SVK   00:58.06 00:57.71 01:55.77 152.82
30. 140 701016 Vozár Gabriel Lucas 2003 SVK BA 00:59.30 00:56.84 01:56.14 155.46
31. 142 701014 Midriak Martin 2003 SVK BB 01:02.13 00:59.46 02:01.59 194.48
Nedokočili 1. kolo
119 430860 Browarski Piotr 2003 SVK    
110 6190750 Carbonero Adrien 1999 SVK    
130 482058 Meshkovskii Stepan 2000 SVK    
136 701024 Revesz Gergely 1998 SVK    
105 430854 Sanetra Bartlomiej 2002 SVK    
117 6190098 Zinnato Lucas 1995 SVK    
132 430864 Zwijacz Marek 2003 SVK    
Nedokočili 2. kolo
138 700859 Hromada Martin 1992 SVK    
Diskvalifikovaní v 1. kole
107 700988 Klein Vaclav 2002 SVK    
121 700946 Pristac David 1998 SVK    
113 151288 Rechtenberg Jan 2000 SVK    
104 6190416 Vanheule Joffrey 1997 SVK    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk