UNI - FIS Šachtička

Stredisko Šachtičky Codex 2231
Kategória Preteky FIS Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Dospelí
Dátum 12.02.2020 TD Horecki Krzysztof (POL)
Vypočítaná penalizácia 44.26 Aplikovaná penalizácia 47.26
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 107 700868 Falat Matej 1993 SVK PO 00:44.90 00:50.44 01:35.34 47.26
2. 108 700978 Botka Filip 2001 SVK BA 00:45.37 00:50.48 01:35.85 51.16
3. 104 6190416 Vanheule Joffrey 1997 FRA   00:43.97 00:52.10 01:36.07 52.85
4. 111 151263 Fiala Eduard 1999 CZE   00:45.16 00:50.92 01:36.08 52.93
5. 106 700982 Sanitrár Ján 2001 SVK BB 00:44.91 00:52.17 01:37.08 60.58
6. 112 700988 Klein Václav 2002 SVK BA 00:45.37 00:51.91 01:37.28 62.11
7. 102 430836 Bialobrzycki Przemyslaw 2001 POL   00:45.58 00:52.02 01:37.60 64.56
8. 105 430812 Lukaszyk Bruno 2000 POL   00:45.62 00:52.27 01:37.89 66.78
9. 117 430828 Gunka Jan 2001 POL   00:45.92 00:52.30 01:38.22 69.31
9. 110 430801 Mitan Juliusz 1999 POL   00:46.11 00:52.11 01:38.22 69.31
11. 101 151326 Pokorny Martin 2001 CZE   00:45.45 00:53.11 01:38.56 71.91
12. 109 430854 Sanetra Bartlomiej 2002 POL   00:46.53 00:52.48 01:39.01 75.36
13. 121 700997 Valek Jakub 2002 SVK ZA 00:46.97 00:52.06 01:39.03 75.51
14. 136 700985 Zampa Teo 2002 SVK   00:46.93 00:52.80 01:39.73 80.87
15. 115 151373 Jasansky Max 2002 CZE   00:46.24 00:53.52 01:39.76 81.10
16. 125 701015 Botka Timo 2003 SVK BA 00:47.47 00:52.36 01:39.83 81.64
17. 135 701010 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 00:48.19 00:51.97 01:40.16 84.17
18. 129 460151 Stanescu Andrei Tud 2003 ROU   00:47.07 00:53.20 01:40.27 85.01
19. 127 700915 Brozman Branislav 1996 SVK KE 00:47.17 00:53.32 01:40.49 86.69
19. 116 430629 Kubala Robert 1992 POL   00:47.24 00:53.25 01:40.49 86.69
21. 119 700932 Mozola Ondrej 1997 SVK BB 00:47.78 00:52.95 01:40.73 88.53
22. 123 700998 Cuker Alex 2002 SVK PO 00:47.96 00:53.27 01:41.23 92.36
23. 124 701011 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 00:48.93 00:52.33 01:41.26 92.59
24. 132 430864 Zwijacz Marek 2003 POL   00:48.19 00:53.23 01:41.42 93.81
25. 120 430860 Browarski Piotr 2003 POL   00:48.00 00:53.60 01:41.60 95.19
26. 122 700946 Pristač Dávid 1998 SVK PO 00:48.17 00:53.58 01:41.75 96.34
27. 126 700893 Onderčanin Daniel 1994 SVK BB 00:48.85 00:53.05 01:41.90 97.49
28. 139 700859 Hromada Martin 1992 SVK   00:48.91 00:53.35 01:42.26 100.25
29. 130 700943 Vigaš Martin 1998 SVK BB 00:48.62 00:53.91 01:42.53 102.31
30. 128 430866 Zak Dominik 2003 POL   00:48.88 00:54.35 01:43.23 107.67
31. 142 701020 Vrážel Dominik 2003 SVK PO 00:49.32 00:53.94 01:43.26 107.90
32. 131 700987 Bartaloš Martin 2002 SVK BA 00:49.41 00:55.83 01:45.24 123.06
33. 134 151389 Fiala Matyas 2003 CZE   00:50.20 00:55.75 01:45.95 128.50
34. 133 700999 Vrťo Adam 2002 SVK BB 00:50.77 00:56.15 01:46.92 135.93
35. 143 701026 Petrík Krištof 2003 SVK PO 00:51.44 00:56.69 01:48.13 145.19
36. 137 701024 Révész Gergely 1998 SVK BB 01:04.71 01:10.58 02:15.29 353.15
Nedokočili 1. kolo
114 700983 Lasok Adam 2001 SVK    
140 701014 Midriak Martin 2003 SVK    
118 6190098 Zinnato Lucas 1995 SVK    
Nedokočili 2. kolo
113 6190750 Carbonero Adrien 1999 SVK    
103 151288 Rechtenberg Jan 2000 SVK    
Neštartovali v 1. kole
138 701016 Vozar Gabriel L. 2003 SVK    
Diskvalifikovaní v 2. kole
141 700923 Petrik Tomas 1996 SVK    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk