Top Aktuality

Ilustračný obrázok

30.07.2018 Reprezentácia freestyle snowboardingu na sústredení v Rakúsku

Značná časť reprezentácie Slovenskej lyžiarskej asociície vo freestyle snowboardingu sa nachádza na letnom sústredení v rakúskej dedinke Scharnitz v blízkosti Innsbrucku, kde pred týždňom otvorili brány nového freestyle centra s názvom Banger Park 👊🏼.

Ilustračný obrázok

14.06.2018 Príprava Samuela Jaroša na MJS 2018 Nový Zéland

Ilustračný obrázok

22.04.2018 16-ročný Samuel Jaroš otočil triplecork na snowboarde !

Práve dnes je ten deň kedy Samuel Jaroš odišiel svoj prvý bs triplcork 1440 mute grab.

Ilustračný obrázok

27.01.2018 Snowboardová školská liga SLA úspešne napreduje

Prvý ročník celonárodnej súťaže mládeže v snowboardingu úspešne spustili naši kolegovia z Úseku snowboardingu. Hneď 1.kolo v Jasnej hostilo takmer 70 nádejných jazdcov, čo je nad očakávanie.

Ilustračný obrázok

21.07.2016 Slovenské nádeje freestylového snowboardingu sa nedávno vrátili z Rakúskeho ľadovca Dachstein

Slovenské nádeje freestylového snowboardingu sa nedávno vrátili z Rakúskeho ľadovca Dachstein kde si užívali jazdenie a zábavu pod dozorom reprezentačného trénera Mareka Hliničana . Bol to veľmi vydarený výlet s množstvom nezabudnuťelných zážitkou v excelentnej atmosfére známeho lokálneho parku Superpark Dachstein za prítomnosti našej superhviezdy ženského freestyle snowboardingu Klaudie Medlovej .

Ilustračný obrázok

23.04.2016 Zuzka Medlová dokázala v celkovom hodnotení Európskeho Pohára získať dve medaily !

Zuzka Medlová dokázala v celkovom hodnotení Európskeho Pohára získať dve medaily v dvoch disciplínach a to striebro v disciplíne big air a bronz v disciplíne slopestyle . V histórii Slovenského freestyle snowboardingu je to fantastický úspech. Zuzka neostala svojmu priezvisku nič dlžná a nasleduje svoju staršiu sestru Klaudiu ktorá patrí dnes patrí medzi absolutnú špičku svetového freestyle snowboardingu . Klaudia má za sebou ďalšiu fantastickú sezónu na najprestýžnejších podujatiach na medzinárodnom poli pod hlavičkou World Snowboard Tour ako X-Games, Dew Tour , Burton US Open .

Ilustračný obrázok

04.04.2016 Počas víkendu sa v Jasnej za slnečného počasia uskutočnili preteky Európskeho Pohára v disciplíne slopestyle

1-3.4. sa v Jasnej v miestnom DC snowparku uskutočnili preteky Európskeho Pohára pod hlavičkou FIS kde boli vyhásený aj majstri Slovenska pre aktuálnu sezónu vo freestyle snowboardingu . Do preteku sa prihlásilo tridsať mužov a sedem žien s 10.krajín Európy . Zuska Medlová potvrdila fantastickú formu ku koncu sezóny a súperkám na domácej pôde nedala šancu keď v prvý pretekový deň obsadila prvé miesto a zároveň sa stala aj majsterkou Slovnska . V mužskej kategórii sa z našich jzdcov najviac darilo Davidovi Kordiakovi ktorý obsadil v pretekoch Európskeho pohára v silnej konkurencii 5.miesto a zároveň sa stal majstrom Slovenska .

Ilustračný obrázok

14.03.2016 Zuzana Medlová víťazkou Európskeho Pohára v Srbsku .

Naša juniorská reprezentácia v zložení Zuzana Medlová a Samuel Jaroš sa zúčastnili Európskeho Pohára v Srbskom stredisku Kopaonik odkiaľ si Zuzana priniesla zlatú medailu v disciplíne Big Air.

Ilustračný obrázok

19.12.2015 Klaudia Medlová sa postarala o prvú pozvánku v histórii pre Slovensko na najprestížnejšie podujatie zastrešujúce extrémne športy : zimné X-GAMES v ASPENE

O historicky prvú pozvánku v histórii pre Slovensko na najprestížnejšie podujatie na svete zastrešujúce zimné extrémne športy -zimné X-GAMES v ASPENE sa postarala naša najúspešnejšia snowboardistka Klaudia Medlová ! . Tento rok sa na X-GAMES v Aspene predstaví IBA 6 najlepších snowboardistiek sveta ktoré budú bojovať o medaile v disciplíne slopestyle . Klaudia je zatial nasadená ako prvá náhradníčka zo štyroch čo znamená že bude môcť jazdiť s najlepšími riderkami na top slopestyle trati a v prípade že nejaká pretekárka z top 6 nebude schpná z akého koľvek dôvodu nastúpiť do preteku KLAUDIA sa posunie medzi šestku dievčat ktoré sa pobijú X-Games trofeje .

Ilustračný obrázok

15.12.2015 Klaudia Medlová na prestížnom podujatí Dew Tour v slopestyle šiesta

Breckenridge 11. decembra (TASR) - Snoubordistka Klaudia Medlová obsadila na prestížnom podujatí Dew Tour v americkom Breckenridge šieste miesto v piatkovom finále disciplíny slopestyle. Dvadsaťdvaročnej Slovenke podstatne lepšie vyšlo druhé kolo, v ktorom jej rozhodcovia udelili 73,60 bodov, kvinteto Medlovej súperiek však dosiahlo ešte vyššie známky. Víťazkou sa stala Rakúšanka Anna Gasserová (91,20 b.).

 záznamy 1 - 10 z 41    nasledujúce   posledný »
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk