Top Aktuality

Ilustračný obrázok

14.02.2019 Majsterska sveta v zjazdovom lyžovaní 2019

---- PETRA VLHOVÁ ----- G-R-A-T-U-L-U-J-E-M-E !!!!!!!!!!!!!!!

Ilustračný obrázok

12.02.2019 EYOF 2019 - Sarajevo

Ilustračný obrázok

11.02.2019 ŽIADOSŤ O POMOC

CHCEME VÁS POŽIADAŤ O POMOC RODINE MAZÚROVEJ Z OBCE NEVOĽNÉ, KTORÁ PRIŠLA O STRECHU NAD HLAVOU PRI POŽIARI.

Ilustračný obrázok

09.02.2019 WSCH ARE 2019 / PETRA VLHOVÁ a jej strieborná jazda

Ilustračný obrázok

08.02.2019 Výsledky členov AD na zahraničných podujatiach v období 1.2.-9.2.2019

Ilustračný obrázok

07.02.2019 WSCH ARE 2019 / Petra Vlhová počas pondelkového tréningu zjazdu v dejisku MS v Aare

Ilustračný obrázok

07.02.2019 Pozvánka na III. medzinárodný kongres športovej medicíny

Vážení športoví priatelia, Dovoľujem si upriamiť Vašu pozornosť na konanie III. medzinárodného kongresu športovej medicíny, ktorý sa uskutoční 1.-3. mája 2019 v Senci.

Ilustračný obrázok

07.02.2019 Tréner I. - III.kvalifikačného stupňa - všetky odvetvia

-- Informujeme všetkých záujemcov o získanie odborného vzdelania - tréner I. - III. kvalifikačného stupňa.

Ilustračný obrázok

06.02.2019 WSCH ARE 2019 / Martin Bendík na fantastickom 38 mieste

Ilustračný obrázok

03.02.2019 Víkendové dvojité víťazstvo pre Koristeka v Zakopanom

Počas víkendu v rámci medzinárodných pretekov FIS kontinentálneho pohára Slavic Cup sa v Zakopanom predstavili aj naši reprezentanti. Preteky sa vydarili najmä Jánovi Koristekovi, ktorý zvíťazil v sobotu na 10km klasickou technikou s intervalovým štartom i v nedeľu na 15km trati voľnou technikou.

 záznamy 1 - 10 z 1041    nasledujúce   posledný »

12.02.2019

V týchto dňoch prebieha EYOF 2019 v Sarajeve. Slovensko reprezentujú títo športovci:

zjazdári: Andrea Pavláková, Silvia Strachanová, Iveta Derfenyiová, Miroslava Zimenová, Filip Botka, Ján Sanitrár, Filip Baláž, Adam Lások,

bežci na lyžiach: Mária Danielová, Kristína Sivoková, Marianna Klementová, Denis Tilesch, Matúš Oravec

a za snowboard: Juraj Mlynček.

 

Prehľad dosiahnutých výsledkov našich tímov:

 

1.PRETEKOVÝ DEŇ

Bežecké lyžovanie (78 súťažiacich) – 7,5 km klasickou technikou (dievčatá) – 1. Anja Weberová (Švaj.) 25:22,5, ... 28. Kristína Sivoková (SVK) 28:42,3, ... 44. Mária Danielová (SVK) 29:33,8, ... 51. Marianna Klementová (SVK) 30:39,8 

Bežecké lyžovanie (87 súťažiacich) - 10 km klasickou technikou (chlapci) - 1. Florian Perez (Franc.) 30:37,8, ... 24. Denis Tilesch (SVK) 34:13,4, ... 61. Matúš Oravec (SVK) 35:58,6

Snowboarding Slopestyle (22 súťažiacich) – kvalifikácia  1. Baldur Vilhelmsson (Isl.), ... 20. Juraj Mlynček (SVK)

 

2.PRETEKOVÝ DEŇ

Slalom chlapci (54 súťažiacich) – 1. Joshua Sturm (Rak.) 1:52,05, ... 17. Ján Sanitrár (SVK) 1:57,37, ...Filip Botka (SVK) nedokončil 2. kolo, … Adam Lások (SVK), Filip Baláž (SVK) nedokončili 1. kolo

Bežecké lyžovanie (92 súťažiacich) – 7,5 km voľnou technikou (chlapci) - 1. Martin Kirkeberg Moerk (Nór.) 19:47,3, ... 69. Denis Tilesch (SVK) 23:08,8, ... 73. Matúš Oravec (SVK) 23:18,3

Bežecké lyžovanie (81 súťažiacich) – 5 km voľnou technikou (dievčatá) - 1. Anja Weberová (Švaj.) 14:51,51, ... 46. Mária Danielová (SVK) 16:49,07, ... 48. Kristína Sivoková (SVK) 16:52,96, ... 56. Marianna Klementová (SVK) 17:39,16

 

3.PRETEKOVÝ DEŇ

Obrovský slalom - dievčatá (72 súťažiacich) - 1. Magdalena Eggerová (Rak.) 2:16,38... 45. Andrea Pavláková (SVK) 2:32,63, ... 48. Silvia Strachanová (SVK) 2:33,76, ... 50. Miroslava Zimenová (SVK) 2:34,70, ... Iveta Derfenyiová (SVK) nedokončila 1. kolo 

 

4.PRETEKOVÝ DEŇ

Snowboarding Big Air (22 súťažiacich v skupine/celkovo 44) - kvalifikácia chlapci - 1. Nick Puenter (Švaj.), ... 20. Juraj Mlynček (SVK)

Bežecké lyžovanie (78 súťažiacich) - kvalifikácia dievčatá - šprint klasickou technikou - 1. Alena Baranová (Rus.) 3:31,48, ... 40. Kristína Sivoková (SVK) 4:00,38, 41. Marianna Klementová (SVK) 4:00,71, 42. Mária Danielová (SVK) 4:00,77

Bežecké lyžovanie (91 súťažiacich) - kvalifikácia chlapci - šprint klasickou technikou - 1. Niilo Moilanen (Fin.) 3:05,19, ... 39. Denis Tilesch (SVK) 3:22,04, ... 61. Matúš Oravec (SVK) 3:31,09

Obrovský slalom - chlapci (104 súťažiacich) - 1. Andreas Soensterud Amdahl (Nór.) 2:09,95, ... 21. Filip Baláž (SVK) 2:12,10, ... 29. Ján Sanitrár (SVK) 2:13,66, ... 40. Adam Lások (SVK) 2:15,12, ... Filip Botka nenastúpil

Fotogaléria

© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk