Top Aktuality

Ilustračný obrázok

18.04.2019 ŠLUSOVKA 2019

Ilustračný obrázok

17.04.2019 Príjemné prežitie veľkonočných sviatkov!

Prajeme Vám VESELÚ VEĽKÚ NOC v kruhu Vašich najbližších!

Ilustračný obrázok

09.04.2019 Samo JAROŠ 2.miesto na MSJ !

Samuel Jaroš na Majstrovstvách sveta juniorov v slopestyle - 9.4.2019, Klaeppen, Švédsko

Ilustračný obrázok

09.04.2019 Jarné lyžovanie

---- Pretekárky lyžovania na tráve, Tatiana Suchá, Sára Gavalierová, Alžbetka Bošková a ich kamarátka z Českej republiky Aneta Koryntová spolu s rodičmi, zorganizovali na najnižšom lyžiarskom svahu krásne jarné nedeľné popoludnie na trávových lyžiach.

Ilustračný obrázok

06.04.2019 Uspávanie bežiek - 14.4.2019 - Štrbské Pleso

Ukončenie bežeckej sezóny uspávaním bežiek. Pobežíme všetci v pyžamách, aby sme bežky spoločne uspali.

Ilustračný obrázok

04.04.2019 O cenu Soliska 2019

Ilustračný obrázok

04.04.2019 Matej Falát a jeho úspešný ruský trip

Ilustračný obrázok

01.04.2019 Večerné preteky 30.3.2019

Sobotné večerné preteky klasickou technikou v rámci Slovenského pohára v dominancii Porcházkovej a Koristeka.

Ilustračný obrázok

01.04.2019 XCX Cross Country Cross

Posledné preteky Slovenského pohára v atraktívnej novej disciplíne XCX Cross Country Cross víťazne pre Klementovú a Koristeka.

Ilustračný obrázok

24.03.2019 Ján Koristek víťazom Slavic Cupu

Po finálnom preteku na Skalke sa celkovým víťazom Slavic cupu stal Ján Koristek.

 záznamy 1 - 10 z 1082    nasledujúce   posledný »

04.04.2019

Cenou Soliska 2019 sme uzavreli pretekovú sezónu na Slovensku.

Veľké poďakovanie patrí hlavne členom klubu TJ VYSOKÉ TATRY a Palovi Krasulovi ktorí sa narýchlo zhostili tohto podujatia ako organizárori a pretek tak nemusel byť zrušený.

Poďakovanie patrí aj p. Tomkovi a stredisku Štrbské pleso že sa mohol pretek uskutočniť aj v tomtom neskorom dátume.

 

 

GS - ženy 2.4.

1. Saalová Kritína

2. Wlodarczyk Julia

3. Kestlova Karolina

GS - muži 2. 4.

1. Katrenič Henrich

2. Lások Adam

3. Dziedzic Andrzej

GS - ženy 3.4.

1. Kestlova Veronika

2. Wlodarczyk Julia

3. Kestlova Karolina

GS - muži 2. 4.

1. Katrenič Henrich

2. Košík Tomáš

3. Baláž Filip

 

Kompletné výsledky nájdete tu:

https://www.fis-ski.com/DB/general/event-details.html?sectorcode=AL&eventid=44132&seasoncode=2019

Fotogaléria

 
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk