Top Aktuality

Ilustračný obrázok

17.01.2018 Matej Falat dosiahol v Kórei kariérne maximum v slalome

Matej Falat sa zúčastnil minulý týžden na pretekoch Far East Cup kde dosiahol v slalomoch počas víkendu svoje kariérne maximum. V sobotu 15.1. sa umiestnil na 1. mieste s 10,41 FIS bodmi, v nedeľu ho predstihol iba španiel Del Campo, Matej skončil na 2. mieste so stratou 0,37 sek. (13,09 FIS bodov). Súčet FIS bodov by ho mohol v nasledujúcom rebríčku poradia slalomu zaradiť do prvej stovky pretekárov.

16.01.2018 Seminár - Kondičný tréner I. stupňa

15.01.2018 Chceš študovať a športovať? - Deň otvorených dverí - Športové gymnázium B.Bystrica

Športové gymnázium Trieda SNP 54 Banská Bystrica ponúka v školskom roku 2018/2019 nasledovné možnosti všetkým športovcom.

13.01.2018 Majstrami SR v šprinte Glajzová a Michalovský

Počas víkendu odštartovali preteky I. časti M-SR v behu na lyžiach, ktoré sa konajú na Skalke pri Kremnici. V prvom dni sa najlepšie darilo v šprinte voľnou technikou zo žien Erike Glajzovej (ŠKP Banská Bystrica) a u mužov dominoval Rudolf Michalovský (Ski Team Jase Látky).

10.01.2018 Na Troch Kráľov ďalšie body zjazdárov vo Svetovom pohári

Andreas Žampa je druhým mužom, ktorý bodoval v pretekoch Svetového pohára. V obrovskom slalome v Adelboden skončil na 18. mieste so stratou 2,96 sek. na víťaza Marcela Hirschera. Petra Vlhová skončila v obrovskom slalome v Krajnskej Gore na 9. mieste so stratou 1,51 sek. na tradičnú víťazku Michealu Shiffrin.

09.01.2018 Seminár - MYSEĽ MLADÉHO ŠPORTOVCA

MYSEĽ MLADÉHO ŠPORTOVCA – ČO POTREBUJE A ČO JEJ POMÁHA

08.01.2018 2. ročník Bachledka Profituning Superbaby Cup 2018

Pozvánka na obľúbené verejné preteky v Bachledovej doline

05.01.2018 Petra aj Adam bodovali v slalomoch v Zagrebe

03.01.2018 VÝŽIVOVÝ PORADCA

29.12.2017 Memoriál 24 padlých hrdinov SNP v rámci COC FIS aj s olympíjskou víťazkou

Na Štrbskom Plese sa opätovne zišla medzinárodná zostava pretekárov z 9 krajín aj s aktuálnou zlatou medailistkou zo ZOH v Sochi Justynou Kowalczyk, ktorá dominovala v šprinte voľnou technikou. 2m. obsadila Marcziz Ewelina, 3m. Jaskowiec Sylwia a najlepšia z našich bola 4. Procházková Alena. V mužskej kategórii zviťazil Bury Kamil, 2m. obsadil Bury Dominik, 3m. Antolec Ján. Najrýchlejším zo slovenských zástupcov bol Rudolf Michalovský na 9 mieste.

záznamy 1 - 10 z 858    nasledujúce   posledný »

05.01.2018 V tradicnych pretekoch SP Snow Queen Trophy v Zagrebe skončila Petra Vlhová na 4. mieste so stratou 2,24 sek. za viťazkou Michaelou Shiffrin. Medzi mužmi získal prvé slovenské body v SP v tejto sezóne Adam Žampa. So stratou 3,33 sek. skončil na 21. mieste a pripísal si prvých 10 bodov v hodnotení SP.

© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk