Mažgút Denis

Zjazdové lyžovanie

Oddiel SC RESPECT JUNIOR TEAM 99  
Pretekár 700953   Dospelí
Inštruktor AD 1. stupňa 0092 Marec /2017 Platná licencia do 19.03.2021
 
Datum Podujatie Kat. Disc. Výsledok Body
2017/2018
29.03.2018 Vratna / SVK NC SL DNF1 -
28.03.2018 Vratna / SVK NC GS DNF1 -
11.03.2018 63. Veľká Cena Slovenska / Štrbské Pleso - Furkota FIS SL 11. 61.89
10.03.2018 63. Veľká Cena Slovenska / Štrbské Pleso - Furkota FIS GS 25. 87.52
18.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI SL 17. 71.77
17.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI GS 28. 78.12
16.02.2018 50. ročník Memoriálu Janka Nováka / Valčianska dolina FIS SL 1. 0.00
15.02.2018 50. ročník Memoriálu Janka Nováka / Valčianska dolina FIS SL 5. 22.86
11.02.2018 Zimná univerziáda SR - 16. Veľká cena Barbory FIS UNI / Vyšná Boca FIS SL 13. 39.14
10.02.2018 Zimná univerziáda SR - 16. Veľká cena Barbory FIS UNI / Vyšná Boca FIS GS 17. 39.74
09.02.2018 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL DNF2 -
08.02.2018 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 16. 74.99
28.01.2018 ČP - FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 6. 63.57
27.01.2018 ČP - FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 5. 63.64
19.12.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS 8. 61.40
18.12.2017 FIS ENTRY / Štrbské Pleso FIS GS 11. 68.03
10.12.2017 Passo San Pellegrino / ITA NJR GS 25. 77.48
09.12.2017 Passo San Pellegrino / ITA NJR GS 26. 73.27
03.12.2017 Pfelders / ITA NJR SL DNF1 -
02.12.2017 Pfelders / ITA NJR GS 30. 87.10
2016/2017
26.03.2017 Majstrovtsvá Slovenska v zjazdovom lyžovaní / Štrbské Pleso FIS GS 22. 80.80
25.03.2017 Majstrovtsvá Slovenska v zjazdovom lyžovaní / Štrbské Pleso FIS SL 19. 66.56
19.02.2017 FIS-UNI, MČRJ Bílá / Bílá v Beskydech UNI SL DNF -
16.02.2017 Erzurum/Palandoken / TUR EYOF SL DNF2 -
14.02.2017 Erzurum/Palandoken / TUR EYOF GS DSQ1 -
14.01.2017 FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL DNF -
22.12.2016 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 9. 59.57
21.12.2016 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 10. 58.95
18.12.2016 KLOBOUK - FIS Český pohár / Karlov pod Pradědem FIS SL 12. 64.28
17.12.2016 KLOBOUK - FIS Český pohár / Karlov pod Pradědem FIS SL 16. 71.78
06.12.2016 O´STYLE CUP 2016 / Pfelders-ITA FIS GS 43. 104.40
05.12.2016 O´STYLE CUP 2016 / Pfelders-ITA FIS GS 47. 104.07
04.12.2016 Pfelders / ITA NJR SL DNF1 -
03.12.2016 Pfelders / ITA NJR GS 42. 116.48
22.11.2016 Pfelders / ITA FIS SL DNF2 -
21.11.2016 Pfelders / ITA FIS SL 38. 98.25
20.11.2016 Pfelders / ITA NJR SL 49. 112.84
19.11.2016 Pfelders / ITA NJR SL DNF2 -
04.11.2016 Snow Arena / LTU ENL SL 22. 104.83
03.11.2016 Snow Arena / LTU ENL SL 20. 102.71
2015/2016
17.01.2016 Karlov Cup / Malá Morávka-Karlov FIS SL DNS -
16.01.2016 Karlov Cup / Malá Morávka-Karlov FIS SL 53. 148.02
22.12.2015 Kaltenbach / AUT FIS GS 91. 111.53
21.12.2015 Kaltenbach / AUT FIS GS DNF1 -
20.12.2015 Kaltenbach / AUT NJR AC DNF2 -
20.12.2015 Kaltenbach / AUT NJR AC 47. 138.99
19.12.2015 Kaltenbach / AUT NJR SG 69. 116.24
19.12.2015 Kaltenbach / AUT NJR SG 68. 118.53
2014/2015
15.03.2015 5. kolo Finále SLP žiakov / Jasná - Záhradky SLP SL 2. 80
14.03.2015 5. kolo Finále SLP žiakov / Jasná - Záhradky SLP GS 3. 60
01.03.2015 4. kolo SLP žiakov MSR / Malino Brdo SLP SL 2. 80
28.02.2015 4. kolo SLP žiakov MSR / Malino Brdo SLP GS 3. 60
08.02.2015 3. kolo SLP žiakov / Kubínska hoľa SLP SL 2. 80
07.02.2015 3. kolo SLP žiakov / Kubínska hoľa SLP GS 2. 80
06.02.2015 3. kolo SLP žiakov / Kubínska hoľa SLP SG 4. -
17.01.2015 1. kolo SLP žiakov / Veľká Rača SLP SL 2. 80
16.01.2015 1. kolo SLP žiakov / Veľká Rača SLP GS 2. 80
11.01.2015 2. kolo SLP žiakov / Kubínska hoľa SLP SL 6. 40
10.01.2015 2. kolo SLP žiakov / Kubínska hoľa SLP GS 2. 80
2013/2014
23.03.2014 5. kolo SLP žiakov / Jasná SLP SL DSQ -
10.03.2014 4. kolo SLP žiakov MSR / Roháče Spálená SLP GS 14. 18
09.03.2014 4. kolo SLP žiakov MSR / Roháče Spálená SLP SL 7. 36
10.02.2014 2. kolo SLP žiakov / Opalisko Závažná Poruba SLP GS 4. 50
09.02.2014 2. kolo SLP žiakov / Opalisko Závažná Poruba SLP SL DNF -
22.12.2013 1. kolo SLP žiakov / Zuberec SLP SL 9. 36
21.12.2013 1. kolo SLP žiakov / Zuberec SLP GS 9. 36
20.12.2013 1. kolo SLP žiakov / Zuberec SLP SG 13. 24
20.12.2013 1. kolo SLP žiakov / Zuberec SLP AC 9. 32
2012/2013
17.03.2013 Slovenský pohár žiactva / Zuberec SLP GS 5. 45
16.03.2013 Slovenský pohár žiactva / Zuberec SLP SL 3. 60
15.03.2013 Slovenský pohár žiactva / Zuberec SLP SG 3. 60
24.02.2013 Slovenský pohár žiactva / Jasná SLP SL 4. 50
23.02.2013 Slovenský pohár žiactva / Jasná SLP GS 3. 60
22.02.2013 Slovenský pohár žiactva / Jasná SLP SG 4. 50
22.02.2013 Slovenský pohár žiactva / Jasná SLP AC 3. 60
10.02.2013 Slovenský pohár žiactva / Levoča SLP SG 5. 45
10.02.2013 Slovenský pohár žiactva / Levoča SLP AC 4. 50
09.02.2013 Slovenský pohár žiactva / Levoča SLP SL DNF -
08.02.2013 Slovenský pohár žiactva / Levoča SLP GS 4. 50
20.01.2013 Slovenský pohár žiactva / Malinô Brdo SLP GS 3. 60
19.01.2013 Slovenský pohár žiactva / Malinô Brdo SLP GS 4. 50
18.01.2013 Slovenský pohár žiactva / Opalisko-Poruba SLP SL DNF -
06.01.2013 Slovenský pohár žiactva / Štrbské Pleso SLP SL 7. 36
22.12.2012 Slovenský pohár žiactva / Jasná SLP SG DNF -
21.12.2012 Slovenský pohár žiactva / Jasná SLP SG 2. 80
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk