Zimenová Miroslava

Zjazdové lyžovanie

Oddiel SKI TEAM Martinské Hole  
Pretekár 705483   Juniori
 
Datum Podujatie Kat. Disc. Výsledok Body
2019/2020
11.03.2020 Krynica-Zdroj / POL FIS GS DNF2 -
10.03.2020 Krynica-Zdroj / POL FIS GS DNF2 -
16.02.2020 FIS/UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI SL 28. 106.43
15.02.2020 FIS/UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI GS 39. 150.86
12.02.2020 UNI - FIS Šachtička / Šachtičky FIS SL DNS -
11.02.2020 UNI - FIS Šachtička / Šachtičky UNI SL DNF -
04.02.2020 Majstrovstvá Slovenska 2020 / Vrátna NC SL DNF -
01.02.2020 65. VEĽKÁ CENA SLOVENSKA / Štrbské pleso FIS GS 15. 107.66
24.01.2020 Majstrovstvá Slovenska 2020 / Špindleruv Mlyn NC AC 9. 250.16
24.01.2020 MMČR / Špindlerův Mlýn NC AC 7. 253.63
23.01.2020 Majstrovstvá Slovenska 2020 / Špindleruv Mlyn NC SG 22. 181.98
23.01.2020 MMČR / Špindlerův Mlýn NC SG 23. 194.26
22.01.2020 Majstrovstvá Slovenska 2020 / Špindleruv Mlyn FIS SG 21. 175.19
22.01.2020 MMČR / Špindlerův Mlýn FIS SG 28. 271.71
09.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS SL 9. 119.11
08.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS SL DNF -
07.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS GS 19. 154.22
07.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS GS 22. 173.58
2018/2019
03.04.2019 O cenu Soliska 2018 / Štrbské pleso FIS GS 10. 98.95
02.04.2019 O cenu Soliska 2018 / Štrbské pleso FIS GS 7. 101.96
27.03.2019 Hinterreit / AUT FIS GS DNS1 -
27.03.2019 Santa Caterina / ITA NJC GS DNS1 -
27.03.2019 Santa Caterina / ITA NC GS DNS1 -
27.03.2019 Hinterreit / AUT FIS GS DNS1 -
24.03.2019 Saalbach-Hinterglemm / AUT NC SL DNS1 -
23.03.2019 Saalbach-Hinterglemm / AUT NC GS 39. 127.21
22.03.2019 Saalbach-Hinterglemm / AUT NC SG 30. 235.57
10.03.2019 3. kolo Dospelých / 64. Veľká cena Slovenska / Štrbské pleso / Furkota FIS SL 10. 83.61
09.03.2019 3. kolo Dospelých / 64. Veľká cena Slovenska / Štrbské pleso / Furkota FIS GS 12. 95.10
05.03.2019 Jasna / SVK NC SL DNF1 -
04.03.2019 Jasna / SVK NC GS 55. 161.59
13.02.2019 Jahorina / BIH EYOF GS 50. -
11.02.2019 Jahorina / BIH EYOF SL DNF1 -
04.02.2019 Krynica / POL NJC AC DNS1 -
04.02.2019 Krynica / POL NJC SG DNS1 -
03.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI SL DSQ -
02.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI GS 37. 115.26
24.01.2019 Szczawnica / Palenica / POL FQUA SL 14. -
23.01.2019 Szczawnica / Palenica / POL NC SL 14. 136.96
22.01.2019 Szczawnica / Palenica / POL NC GS DNF2 -
13.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS SL 15. 107.44
12.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS SL 15. 108.30
11.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS GS 26. 127.56
08.01.2019 Krynica / POL FIS GS 9. 143.67
08.01.2019 Krynica / POL FIS GS 11. 147.91
06.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR GS 33. 185.00
05.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR SL 30. 136.73
20.12.2018 Zakopane-Bialka Tatrzanska / POL FIS SL DNF2 -
19.12.2018 Zakopane-Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 28. 168.83
2017/2018
21.12.2017 Bialka Tatrzanska Pasieka 1 / POL FIS SL DNF2 -
20.12.2017 Bialka Tatrzanska Pasieka 1 / POL FIS SL DNF2 -
2016/2017
19.03.2017 Slovenský pohár žiakov 6.kolo - Finále / Jasná SLP SL 8. 32
18.03.2017 Slovenský pohár žiakov 6.kolo - Finále / Jasná SLP GS 7. 36
05.03.2017 Slovenský pohár žiakov 5.kolo - M-SR / Kubínska hoľa SLP GS 6. 40
04.03.2017 Slovenský pohár žiakov 5.kolo - M-SR / Kubínska hoľa SLP SL 1. 100
17.02.2017 Slovenský pohár žiakov 4.kolo / Kubínska hoľa SLP SG 11. 24
17.02.2017 Slovenský pohár žiakov 4.kolo / Kubínska hoľa NC SG 10. 26
16.02.2017 Slovenský pohár žiakov 4.kolo / Kubínska hoľa SLP SG 12. 22
05.02.2017 Slovenský pohár žiakov 3.kolo / Malinô Brdo SLP GS 11. 24
04.02.2017 Slovenský pohár žiakov 3.kolo / Malinô Brdo SLP SL 7. 36
22.01.2017 Slovenský pohár žiakov 2.kolo / Vrátna - Paseky SLP GS DNF -
21.01.2017 Slovenský pohár žiakov 2.kolo / Vrátna - Paseky SLP SL 5. 45
08.01.2017 Slovenský pohár žiakov 1.kolo / Zuberec - Janovky SLP GS 7. 36
07.01.2017 Slovenský pohár žiakov 1.kolo / Zuberec - Janovky SLP SL 8. 32
2015/2016
20.03.2016 5.kolo Respect CUP 2016 Finále / Jasná - Záhradky SLP SL 8. 32
19.03.2016 5.kolo Respect CUP 2016 Finále / Jasná - Záhradky SLP GS 7. 36
21.02.2016 MSR, 4.kolo Respect Cup 2016 / Kubínska Hoľa SLP SL 8. -
20.02.2016 MSR, 4.kolo Respect Cup 2016 / Kubínska Hoľa SLP GS 8. 32
07.02.2016 3.kolo Respect Cup 2016 / Ždiar-Jezersko SLP SL 6. 40
06.02.2016 3.kolo Respect Cup 2016 / Ždiar-Jezersko SLP GS 7. 36
17.01.2016 1.kolo Respect Cup 2016 / Jasná SLP SL DNF -
16.01.2016 1.kolo Respect Cup 2016 / Jasná SLP GS 10. 26
10.01.2016 2.kolo Respect Cup 2016 / Štrbské Pleso SLP GS 16. 15
09.01.2016 2.kolo Respect Cup 2016 / Štrbské Pleso SLP SL 12. 22
2014/2015
15.03.2015 5. kolo Finále SLP žiakov / Jasná - Záhradky SLP SL 18. 13
14.03.2015 5. kolo Finále SLP žiakov / Jasná - Záhradky SLP GS 25. 6
01.03.2015 4. kolo SLP žiakov MSR / Malino Brdo SLP SL 23. 8
28.02.2015 4. kolo SLP žiakov MSR / Malino Brdo SLP GS 22. 9
27.02.2015 4. kolo SLP žiakov MSR / Malino Brdo SLP SG 15. -
07.02.2015 3. kolo SLP žiakov / Kubínska hoľa SLP GS 22. 9
06.02.2015 3. kolo SLP žiakov / Kubínska hoľa SLP SG 15. 16
2012/2013
10.03.2013 Slovenský pohár predžiactva / Jasná SLP GS 36. 3
24.02.2013 Slovenský pohár predžiactva / Jasenská dolina SLP CR 24. 8
23.02.2013 Slovenský pohár predžiactva / Valčianská dolina SLP GS DNF -
19.01.2013 Slovenský pohár predžiactva / Zuberec SLP CR 27. 4
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk