Cena Malej Fatry

Stredisko Vrátna-Paseky,Terchová,Slovakia Codex 6443
Kategória Preteky FIS Pohlavie ženy
Disciplína Obrovský slalom Vek Dospelí
Dátum 12.03.2015 TD
TD report neoficiálne výsledky
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 11 155605 Klouckova Karolina 1990 CZE 52.85 55.62 1:48.47
2. 4 155727 Capova Gabriela 1993 CZE 53.68 55.36 1:49.04
3. 6 705377 Saalová Kristína 1991 SVK BB 54.31 55.29 1:49.60
4. 1 705402 Trajčíková Eva 1993 SVK PO 53.26 56.35 1:49.61
5. 8 435394 Kohut Iwona 1997 POL 53.03 56.71 1:49.74
6. 15 155796 Novakovska Ivana 1996 CZE 53.67 56.14 1:49.81
7. 13 435404 Krajewska Daria 1998 POL 54.24 55.76 1:50.00
8. 5 155698 Rudolfova Veronika 1993 CZE 54.12 56.42 1:50.54
9. 18 435372 Malinowska Aleksandra 1996 POL 55.78 56.25 1:52.03
10. 2 155866 Sulcova Martina 1998 CZE 55.16 56.90 1:52.06
11. 22 435391 Mirek Katarzyna 1997 POL 54.62 57.57 1:52.19
12. 14 705445 Horváthová Tatiana 1997 SVK KE 55.09 57.82 1:52.91
13. 24 155837 Rydlova Lucie 1997 CZE 55.13 57.83 1:52.96
14. 25 705449 Lubyová Kristína 1997 SVK BB 55.18 57.95 1:53.13
15. 20 705435 Hrehorová Evelyn 1996 SVK KE 55.22 58.15 1:53.37
16. 19 705439 Bobáková Dominika 1996 SVK BB 55.78 58.35 1:54.13
17. 21 155870 Kasparova Klara 1998 CZE 55.83 58.74 1:54.57
18. 17 155845 Pilna Karolina 1997 CZE 56.59 58.38 1:54.97
19. 28 155858 Svobodova Michaela 1998 CZE 57.02 57.99 1:55.01
20. 9 435401 Czapska Zuzanna 1998 POL 56.49 58.58 1:55.07
21. 27 705448 Dudová Jana 1997 SVK ZA 56.76 59.03 1:55.79
22. 12 435373 Kolasa Anna 1996 POL 56.32 59.55 1:55.87
23. 30 155829 Flosslova Bara 1997 CZE 57.85 59.93 1:57.78
24. 29 155852 Kostalova Jana 1998 CZE 58.33 1:00.37 1:58.70
25. 26 705446 Hrehorová Natália 1997 SVK KE 57.98 1:01.13 1:59.11
26. 31 665012 Milasheuskaya Kseniya 1997 BLR 59.23 1:01.94 2:01.17
27. 34 705453 Kravcová Terézia 1997 SVK PO 59.90 1:02.24 2:02.14
28. 32 155871 Jara Ditta 1998 CZE 1:01.74 1:03.68 2:05.42
Nedokočili 1. kolo
3 155802 Paulusova Tereza 1996 CZE  
33 705458 Šefčíková Vanesa 1997 SVK PO  
Nedokočili 2. kolo
10 155673 Hegmonova Barbora 1992 CZE  
7 155544 Nemcova Tereza 1989 CZE  
16 155848 Nova Tereza 1998 CZE  
23 705433 Šimalčíková Adriana 1996 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk