Slovenský pohár žiactva

Stredisko Štrbské Pleso Codex 1043
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 06.01.2013 TD Jaroslav Štancel
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 44 101 Mozolák Milan 1999 SVK BA 00:43.63 00:42.27 01:25.90 100
2. 33 2017 Šíma Matúš 1999 SVK ZA 00:44.99 00:44.88 01:29.87 80
3. 34 1831 Katrenič Frederik 1999 SVK PO 00:46.10 00:44.93 01:31.03 60
4. 45 1880 Derzsi Tomáš 1999 SVK ZA 00:46.86 00:46.77 01:33.63 50
5. 46 2715 Pencák Branislav 2000 SVK KE 00:47.52 00:47.61 01:35.13 45
6. 60 282 Mala Jakub 1999 SVK BB 00:48.59 00:46.67 01:35.26 40
7. 38 119 Mažgút Denis 1999 SVK ZA 00:45.77 00:49.69 01:35.46 36
8. 50 1673 Leskovjanský Jakub 1999 SVK KE 00:48.89 00:47.49 01:36.38 32
9. 39 1384 Miklušek Marian 2000 SVK ZA 00:49.60 00:47.33 01:36.93 29
10. 56 175 Dorotka Denis 2000 SVK BA 00:49.30 00:48.26 01:37.56 26
11. 61 1337 Gažo Michal-Henrich 2000 SVK ZA 00:50.04 00:48.53 01:38.57 24
12. 58 2155 Marušiak Miroslav 2000 SVK ZA 00:49.68 00:49.13 01:38.81 22
13. 36 2267 Žitko Dominik 1999 SVK ZA 00:51.11 00:47.77 01:38.88 20
14. 59 400 Škvarka Rastislav 2000 SVK ZA 00:50.89 00:49.21 01:40.10 18
15. 51 1725 Brudňák Marek 1999 SVK ZA 00:51.46 00:49.73 01:41.19 16
16. 48 1882 Kundrát Pavol 2000 SVK PO 00:51.41 00:50.61 01:42.02 15
17. 52 284 Polakovič Samo 1999 SVK BB 00:50.49 00:52.02 01:42.51  
18. 41 3032 Duda Jakub 2000 SVK BB 00:51.94 00:51.54 01:43.48 14
19. 66 3805 Marčák Tomáš 1999 SVK KE 00:51.89 00:52.55 01:44.44 13
20. 63 1433 Halgaš Patrik 2000 SVK BB 00:53.60 00:51.46 01:45.06 12
21. 47 1329 Szabó Teodor 2000 SVK BB 00:54.06 00:53.05 01:47.11 11
22. 62 2196 Salíni Martin 2000 SVK ZA 00:54.53 00:55.55 01:50.08 10
23. 49 1032 Zatkalík Leo 2000 SVK BB 00:56.96 00:55.56 01:52.52 9
24. 54 1437 Šuhajda Adam 1999 SVK BB 01:01.76 00:51.36 01:53.12 8
25. 65 1348 Belinský Mikuláš 2000 SVK ZA 01:03.83 00:49.94 01:53.77 7
26. 57 291 Mihálik Matej 2000 SVK BB 00:59.03 00:56.51 01:55.54 6
Nedokočili 1. kolo
42 514 Čeč Kristián 1999 SVK KE  
43 392 Jaroščák Miroslav 1999 SVK ZA  
35 621 Šembera Michal 2000 SVK PO  
Nedokočili 2. kolo
53 2263 Muška Oliver 2000 SVK ZA  
55 2709 Omerovič Edin 2000 SVK ZA  
31 1331 Parobek Matúš 1999 SVK ZA  
64 1033 Zatkalík Max 2000 SVK BB  
Diskvalifikovaní v 1. kole
32 2151 Košík Tomáš 2000 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 2. kole
37 673 Ondris Marek 1999 SVK ZA  
40 927 Revúcky Samuel 1999 SVK BA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk