Slovenský pohár žiactva

Stredisko Malinô Brdo Codex 1051
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 19.01.2013 TD Miroslav Juris
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 113 101 Mozolák Milan 1999 SVK BA 00:54.01 - 00:54.01 100
2. 120 2151 Košík Tomáš 2000 SVK ZA 00:54.23 - 00:54.23 80
3. 116 392 Jaroščák Miroslav 1999 SVK ZA 00:54.39 - 00:54.39 60
4. 122 119 Mažgút Denis 1999 SVK ZA 00:54.40 - 00:54.40 50
5. 117 927 Revúcky Samuel 1999 SVK BA 00:54.48 - 00:54.48 45
6. 110 1880 Derzsi Tomáš 1999 SVK ZA 00:55.08 - 00:55.08 40
7. 108 621 Šembera Michal 2000 SVK PO 00:55.22 - 00:55.22 36
8. 112 1831 Katrenič Frederik 1999 SVK PO 00:56.03 - 00:56.03 32
9. 114 673 Ondris Marek 1999 SVK ZA 00:56.12 - 00:56.12 29
10. 111 2267 Žitko Dominik 1999 SVK ZA 00:56.30 - 00:56.30 26
11. 118 2017 Šíma Matúš 1999 SVK ZA 00:56.78 - 00:56.78 24
12. 134 2155 Marušiak Miroslav 2000 SVK ZA 00:56.96 - 00:56.96 22
13. 129 2715 Pencák Branislav 2000 SVK KE 00:57.02 - 00:57.02 20
14. 125 1437 Šuhajda Adam 1999 SVK BB 00:58.04 - 00:58.04 18
15. 138 1337 Gažo Michal-Henrich 2000 SVK ZA 00:58.08 - 00:58.08 16
16. 115 3032 Duda Jakub 2000 SVK BB 00:58.15 - 00:58.15 15
17. 126 2184 Píš Patrik 2000 SVK BB 00:58.44 - 00:58.44 14
18. 132 1882 Kundrát Pavol 2000 SVK PO 00:58.54 - 00:58.54 13
19. 119 1384 Miklušek Marian 2000 SVK ZA 00:58.84 - 00:58.84 12
20. 145 2047 Svocák Patrik 2000 SVK PO 00:58.92 - 00:58.92 11
21. 123 0 Petruk Nazar 2000 UKR 00:58.93 - 00:58.93  
22. 136 1433 Halgaš Patrik 2000 SVK BB 00:59.04 - 00:59.04 10
23. 121 514 Čeč Kristián 1999 SVK KE 00:59.36 - 00:59.36 9
24. 137 1348 Belinský Mikuláš 2000 SVK ZA 00:59.59 - 00:59.59 8
25. 135 400 Škvarka Rastislav 2000 SVK ZA 00:59.70 - 00:59.70 7
26. 133 282 Mala Jakub 1999 SVK BB 00:59.73 - 00:59.73 6
27. 127 1329 Szabó Teodor 2000 SVK BB 01:00.46 - 01:00.46 5
28. 131 1725 Brudňák Marek 1999 SVK ZA 01:00.86 - 01:00.86 4
29. 139 175 Dorotka Denis 2000 SVK BA 01:00.89 - 01:00.89 3
30. 124 2196 Salíni Martin 2000 SVK ZA 01:01.09 - 01:01.09 2
31. 141 1032 Zatkalík Leo 2000 SVK BB 01:01.17 - 01:01.17 1
32. 143 1755 Fedor Martin 2000 SVK BA 01:01.43 - 01:01.43  
33. 146 2709 Omerovič Edin 2000 SVK ZA 01:03.86 - 01:03.86  
34. 140 2263 Muška Oliver 2000 SVK ZA 01:08.73 - 01:08.73  
Nedokočili 1. kolo
144 291 Mihálik Matej 2000 SVK BB  
128 2848 Kurjak Ladislav 1999 SVK ZA  
128 2848 Polakovič Samo 1999 SVK BB  
Neštartovali v 1. kole
109 1327 Mesiarik Adrián 1999 SVK BB  
Diskvalifikovaní v 1. kole
142 2718 Jelenčiak Viliam 2000 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk