60. VEĽKÁ CENA SLOVENSKA

Stredisko ŠTRBSKÉ PLESO Codex 2122
Kategória Preteky FIS Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Dospelí
Dátum 08.03.2015 TD Miloslav SOCHOR (CZE)
TD report neoficiálne výsledky
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 14 700830 Žampa Adam 1990 SVK PO 0:57.46 0:56.57 1:54.03
2. 13 54107 Calovini Mathias 1992 AUT 0:57.55 0:56.54 1:54.09
3. 1 150495 Vrablik Martin 1982 CZE 0:57.65 0:57.05 1:54.70
4. 8 150743 Berndt Ondrej 1988 CZE 0:58.13 0:56.88 1:55.01
5. 11 430429 Bydlinski Maciej 1988 POL 0:58.55 0:56.99 1:55.54
6. 10 54160 Geier Gerald 1993 AUT 0:58.47 0:57.13 1:55.60
7. 7 151024 Kotzmann Adam 1993 CZE 0:58.48 0:57.68 1:56.16
8. 17 700862 Kupčok Jakub 1992 SVK BB 0:59.18 0:57.54 1:56.72
9. 3 700851 Siran Vladimir 1991 SVK PO 0:58.51 0:58.56 1:57.07
10. 4 430610 Starzyk Pawel 1993 POL 0:59.31 0:58.12 1:57.43
11. 21 430666 Bialobrzycki Sebastian 1994 POL 0:59.14 0:58.66 1:57.80
12. 15 430550 Klusak Jakub 1992 POL 0:59.54 0:58.27 1:57.81
13. 9 750088 Ristevski Antonio 1989 MKD 0:59.54 0:58.42 1:57.96
14. 6 700879 Žampa Andreas 1993 SVK PO 0:59.02 0:59.04 1:58.06
15. 22 430472 Klusak Michal 1990 POL 0:59.80 0:58.35 1:58.15
16. 2 430466 Garniewicz Mateusz 1990 POL 0:59.43 0:58.98 1:58.41
17. 16 240132 Farkas Norbert 1992 HUN 1:00.14 0:59.06 1:59.20
18. 25 430778 Bebenek Szymon 1998 POL 1:00.24 0:58.98 1:59.22
19. 33 170151 Dyrbye NAESTED Casper 1996 DAN 1:00.40 0:59.83 2:00.23
20. 29 700808 Štancel Šimon 1988 SVK PO 1:01.83 0:58.62 2:00.45
21. 34 151129 Vasulin Marek 1995 CZE 1:01.76 0:59.46 2:01.22
22. 30 700893 Onderčanin Daniel 1994 SVK BB 1:01.59 0:59.94 2:01.53
23. 32 430687 Oramus Piotr 1995 POL 1:02.31 0:59.24 2:01.55
24. 31 430629 Kubala Robert 1992 POL 1:01.73 0:59.98 2:01.71
25. 26 150865 Strakos Libor 1990 CZE 1:02.81 0:59.68 2:02.49
26. 40 430781 Apola Wiktor 1998 POL 1:02.88 0:59.91 2:02.79
27. 38 430783 Habdas Piotr 1998 POL 1:01.69 1:02.03 2:03.72
28. 45 54406 Paul Julian 1997 AUT 1:03.10 1:02.24 2:05.34
29. 49 700931 Kuhajdik Matej 1997 SVK ZA 1:04.29 1:01.82 2:06.11
30. 42 700930 Kiza Jakub 1997 SVK KE 1:04.01 1:02.26 2:06.27
31. 55 430775 Sichelski Marcin 1998 POL 1:04.33 1:02.32 2:06.65
32. 48 151242 Diakov Jakub 1998 CZE 1:04.39 1:03.60 2:07.99
33. 44 151197 Spacil Petr 1997 CZE 1:05.18 1:03.38 2:08.56
34. 54 151233 Hartig Jiri 1998 CZE 1:07.07 1:03.67 2:10.74
35. 56 151116 Kucera Martin 1995 CZE 1:06.69 1:05.47 2:12.16
36. 50 151208 Kejhar Petr 1997 CZE 1:08.12 1:05.46 2:13.58
37. 52 150981 Podgrabinsky Radek 1992 CZE 1:09.10 1:05.22 2:14.32
38. 60 151187 Ptacek Vincenc 1997 CZE 1:08.52 1:05.92 2:14.44
39. 69 700949 Kuhajdik Adam 1998 SVK ZA 1:10.05 1:08.80 2:18.85
40. 61 700943 Vigas Martin 1998 SVK BB 1:14.53 1:11.66 2:26.19
41. 68 700933 Piovarčí Kristián 1997 SVK PO 1:16.26 1:14.47 2:30.73
42. 66 700946 Pristac David 1998 SVK PO 1:25.06 1:08.75 2:33.81
Nedokočili 1. kolo
35 700877 Barica ml. Ján 1993 SVK PO  
65 700829 Bendík Peter 1990 SVK PO  
53 151212 Bolcek Martin 1997 CZE  
24 430344 Gajewski-glodek Jakub 1984 POL  
18 460064 Gligor Bogdan 1988 ROU  
39 150803 Ivanek Jakub 1989 CZE  
23 700910 Jakubco Jan 1995 SVK BB  
41 430710 Mirek Maciej 1996 POL  
47 700932 Mozola Ondrej 1997 SVK BB  
63 750106 Nashoku Marjan 1995 MKD  
37 700923 Petrik Tomas 1996 SVK PO  
43 700911 Pirog Adam 1995 SVK PO  
58 151166 Pospisil Jakub 1996 CZE  
12 150936 Prsala Vojta 1991 CZE  
62 700947 Puttera Jozef 1987 SVK ZA  
36 430786 Regiel Maciej 1998 POL  
64 151241 Stingl Jan 1998 CZE  
27 430672 Tabaszewski Jakub 1995 POL  
Nedokočili 2. kolo
57 151077 Bolek David 1994 CZE  
67 700311 Legutky Martin 1971 SVK PO  
20 151039 Nemec Jan 1993 CZE  
59 151223 Pelikan Tomas 1998 CZE  
5 700820 Razus Martin 1989 SVK BB  
51 430776 Szadkowski Filip 1998 POL  
19 151061 Vaclavik Lukas 1994 CZE  
Neštartovali v 1. kole
28 700859 Hromada Martin 1992 SVK TN  
Neštartovali v 2. kole
46 151202 Kadla Jiri 1997 CZE  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk