60. VEĽKÁ CENA SLOVENSKA

Stredisko ŠTRBSKÉ PLESO Codex 2123
Kategória Preteky FIS Pohlavie ženy
Disciplína Obrovský slalom Vek Dospelí
Dátum 07.03.2015 TD Miloslav SOCHOR (CZE)
TD report neoficiálne výsledky
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 9 435404 Krajewska Daria 1998 POL 1:01.51 1:03.24 2:04.75
2. 8 435373 Kolasa Anna 1996 POL 1:01.76 1:03.44 2:05.20
3. 2 155698 Rudolfova Veronika 1993 CZE 1:02.87 1:04.77 2:07.64
4. 5 705377 Saalová Kristína 1991 SVK BB 1:02.46 1:05.32 2:07.78
5. 29 705456 Hromcová Petra 1998 SVK BA 1:02.86 1:05.15 2:08.01
6. 12 155727 Capova Gabriela 1993 CZE 1:02.68 1:05.36 2:08.04
7. 11 435347 Klusak Magdalena 1995 POL 1:03.41 1:04.79 2:08.20
8. 1 155740 Strakova Bara 1994 CZE 1:02.79 1:05.45 2:08.24
9. 24 155673 Hegmonova Barbora 1992 CZE 1:03.30 1:05.39 2:08.69
10. 13 155836 Berkovcova Adela 1997 CZE 1:03.96 1:05.07 2:09.03
11. 10 705402 Trajčíková Eva 1993 SVK PO 1:03.54 1:05.58 2:09.12
12. 20 435372 Malinowska Aleksandra 1996 POL 1:03.66 1:05.50 2:09.16
13. 6 705436 Kamenická Daniela 1996 SVK PO 1:03.25 1:05.93 2:09.18
14. 15 435394 Kohut Iwona 1997 POL 1:03.39 1:06.05 2:09.44
15. 17 155845 Pilna Karolina 1997 CZE 1:03.48 1:06.25 2:09.73
16. 4 155567 Matousova Zuzana 1990 CZE 1:03.47 1:06.61 2:10.08
17. 19 705445 Horváthová Tatiana 1997 SVK KE 1:03.70 1:06.47 2:10.17
18. 7 155802 Paulusova Tereza 1996 CZE 1:04.29 1:06.03 2:10.32
19. 30 155837 Rydlova Lucie 1997 CZE 1:04.85 1:05.58 2:10.43
20. 23 705435 Hrehorová Evelyn 1996 SVK KE 1:04.82 1:06.23 2:11.05
21. 34 155637 Grygarova Veronika 1991 CZE 1:05.70 1:05.51 2:11.21
22. 21 705407 Saxová Andrea 1993 SVK KE 1:04.53 1:06.69 2:11.22
23. 22 705439 Bobáková Dominika 1996 SVK BB 1:04.76 1:06.49 2:11.25
24. 26 435391 Mirek Katarzyna 1997 POL 1:05.76 1:05.56 2:11.32
25. 44 56371 Wusits Lisa 1997 AUT 1:05.81 1:05.70 2:11.51
26. 18 155724 Suchoparova Alzbeta 1993 CZE 1:05.35 1:06.34 2:11.69
27. 14 705424 Miklošová Katarína 1995 SVK KE 1:05.19 1:06.60 2:11.79
28. 46 705448 Dudová Jana 1997 SVK ZA 1:05.47 1:06.91 2:12.38
29. 25 155855 Kolovratnikova Diana 1998 CZE 1:05.58 1:07.64 2:13.22
30. 33 155677 Bilkova Zuzana 1992 CZE 1:06.03 1:07.98 2:14.01
31. 28 155854 Turpisova Lucie 1998 CZE 1:06.08 1:08.36 2:14.44
32. 27 705433 Šimalčíková Adriana 1996 SVK ZA 1:06.25 1:08.31 2:14.56
33. 32 155868 Novotna Sara 1998 CZE 1:07.97 1:09.15 2:17.12
34. 39 151243 Zemanova Monika 1998 CZE 1:07.44 1:09.75 2:17.19
35. 31 705446 Hrehorová Natália 1997 SVK KE 1:08.23 1:09.27 2:17.50
36. 35 155794 Suchoparova Eliska 1996 CZE 1:07.69 1:11.00 2:18.69
37. 40 155705 Houserova Petra 1993 CZE 1:08.92 1:11.22 2:20.14
38. 41 465097 Copot Bianca 1996 ROU 1:12.62 1:15.21 2:27.83
39. 42 155871 Jara Ditta 1998 CZE 1:15.33 1:14.78 2:30.11
Nedokočili 1. kolo
3 435401 Czapska Zuzanna 1998 POL  
36 65114 Kempenaers Elle 1998 BEL  
16 155863 Kotrlova Petra 1998 CZE  
45 705453 Kravcová Terézia 1997 SVK PO  
37 155816 Pacesova Barbora 1996 CZE  
Nedokočili 2. kolo
43 705458 Šefčíková Vanesa 1997 SVK PO  
Neštartovali v 2. kole
38 705455 Kusendová Timea 1997 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk