60. VEĽKÁ CENA SLOVENSKA

Stredisko ŠTRBSKÉ PLESO Codex 2124
Kategória Preteky FIS Pohlavie ženy
Disciplína Slalom Vek Dospelí
Dátum 08.03.2015 TD Miloslav SOCHOR (CZE)
TD report neoficiálne výsledky
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 9 155727 Capova Gabriela 1993 CZE 0:57.57 0:57.49 1:55.06
2. 6 155698 Rudolfova Veronika 1993 CZE 0:56.40 0:58.70 1:55.10
3. 14 435404 Krajewska Daria 1998 POL 0:57.34 0:58.58 1:55.92
4. 10 155567 Matousova Zuzana 1990 CZE 0:57.51 0:59.13 1:56.64
5. 8 155673 Hegmonova Barbora 1992 CZE 0:58.62 0:58.66 1:57.28
6. 15 155740 Strakova Bara 1994 CZE 0:57.46 0:59.88 1:57.34
7. 1 435347 Klusak Magdalena 1995 POL 0:58.33 0:59.24 1:57.57
8. 7 705424 Miklošová Katarína 1995 SVK KE 0:57.92 0:59.98 1:57.90
9. 32 705456 Hromcová Petra 1998 SVK BA 0:58.58 0:59.60 1:58.18
10. 12 705436 Kamenická Daniela 1996 SVK PO 0:58.20 1:00.07 1:58.27
11. 5 155837 Rydlova Lucie 1997 CZE 0:59.68 1:00.52 2:00.20
12. 4 705402 Trajčíková Eva 1993 SVK PO 0:59.40 1:01.12 2:00.52
13. 29 435391 Mirek Katarzyna 1997 POL 1:00.03 1:00.57 2:00.60
14. 11 155845 Pilna Karolina 1997 CZE 0:59.12 1:01.60 2:00.72
15. 18 65114 Kempenaers Elle 1998 BEL 0:59.75 1:01.87 2:01.62
16. 20 155854 Turpisova Lucie 1998 CZE 1:00.59 1:01.44 2:02.03
17. 25 435401 Czapska Zuzanna 1998 POL 1:01.65 1:00.52 2:02.17
18. 34 705445 Horváthová Tatiana 1997 SVK KE 1:01.37 1:00.87 2:02.24
19. 19 155724 Suchoparova Alzbeta 1993 CZE 1:01.53 1:00.83 2:02.36
20. 27 705448 Dudová Jana 1997 SVK ZA 1:01.52 1:00.86 2:02.38
21. 26 151243 Zemanova Monika 1998 CZE 1:00.42 1:02.16 2:02.58
22. 31 435372 Malinowska Aleksandra 1996 POL 1:01.16 1:01.47 2:02.63
23. 28 155855 Kolovratnikova Diana 1998 CZE 1:01.55 1:01.42 2:02.97
24. 21 155836 Berkovcova Adela 1997 CZE 1:01.11 1:01.90 2:03.01
25. 16 705439 Bobáková Dominika 1996 SVK BB 1:01.15 1:02.38 2:03.53
26. 46 56371 Wusits Lisa 1997 AUT 1:02.16 1:01.82 2:03.98
27. 22 385057 Marenic Edita 1992 CRO 1:02.18 1:01.85 2:04.03
28. 30 705435 Hrehorová Evelyn 1996 SVK KE 1:02.26 1:02.65 2:04.91
29. 37 155637 Grygarova Veronika 1991 CZE 1:02.73 1:04.27 2:07.00
30. 45 705450 Halienová Ivana 1997 SVK ZA 1:05.62 1:05.61 2:11.23
31. 35 155705 Houserova Petra 1993 CZE 1:05.20 1:06.08 2:11.28
32. 44 155871 Jara Ditta 1998 CZE 1:05.95 1:06.76 2:12.71
33. 24 705433 Šimalčíková Adriana 1996 SVK ZA 1:06.21 1:06.78 2:12.99
34. 43 705455 Kusendová Timea 1997 SVK ZA 1:06.36 1:07.60 2:13.96
35. 42 465097 Copot Bianca 1996 ROU 1:06.94 1:09.88 2:16.82
36. 40 155816 Pacesova Barbora 1996 CZE 1:08.90 1:11.27 2:20.17
37. 39 155794 Suchoparova Eliska 1996 CZE 1:11.76 1:10.12 2:21.88
38. 17 155869 Chroustova Sarka 1998 CZE 1:26.58 1:01.12 2:27.70
Nedokočili 1. kolo
38 155677 Bilkova Zuzana 1992 CZE  
2 435394 Kohut Iwona 1997 POL  
3 705377 Saalová Kristína 1991 SVK BB  
Nedokočili 2. kolo
36 705446 Hrehorová Natália 1997 SVK KE  
41 435373 Kolasa Anna 1996 POL  
33 155868 Novotna Sara 1998 CZE  
23 155802 Paulusova Tereza 1996 CZE  
Neštartovali v 1. kole
13 155863 Kotrlova Petra 1998 CZE  
47 705458 Šefčíková Vanesa 1997 SVK PO  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk