Slovenský pohár žiactva

Stredisko Jasná Codex 1083
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 24.02.2013 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 51 392 Jaroščák Miroslav 1999 SVK ZA 00:36.33 00:35.21 01:11.54 100
2. 64 927 Revúcky Samuel 1999 SVK BA 00:36.42 00:35.96 01:12.38 80
3. 62 101 Mozolák Milan 1999 SVK BA 00:36.81 00:36.08 01:12.89 60
4. 70 119 Mažgút Denis 1999 SVK ZA 00:36.72 00:36.73 01:13.45 50
5. 52 2017 Šíma Matúš 1999 SVK ZA 00:37.96 00:37.29 01:15.25 45
6. 55 1384 Miklušek Marian 2000 SVK ZA 00:38.27 00:37.92 01:16.19 40
7. 84 1331 Parobek Matúš 1999 SVK ZA 00:38.38 00:37.89 01:16.27 36
8. 82 2184 Píš Patrik 2000 SVK BB 00:39.24 00:37.46 01:16.70 32
9. 54 673 Ondris Marek 1999 SVK ZA 00:38.82 00:38.22 01:17.04 29
10. 53 2155 Marušiak Miroslav 2000 SVK ZA 00:38.58 00:39.73 01:18.31 26
11. 69 621 Šembera Michal 2000 SVK PO 00:39.72 00:38.79 01:18.51 24
12. 60 1337 Gažo Michal-Henrich 2000 SVK ZA 00:39.48 00:39.22 01:18.70 22
13. 63 2267 Žitko Dominik 1999 SVK ZA 00:40.15 00:38.88 01:19.03 20
14. 58 1882 Kundrát Pavol 2000 SVK PO 00:40.49 00:39.22 01:19.71 18
15. 57 400 Škvarka Rastislav 2000 SVK ZA 00:39.74 00:39.98 01:19.72 16
16. 61 175 Dorotka Denis 2000 SVK BA 00:39.59 00:40.38 01:19.97 15
17. 56 2715 Pencák Branislav 2000 SVK KE 00:40.19 00:39.84 01:20.03 14
18. 71 1725 Brudňák Marek 1999 SVK ZA 00:41.14 00:41.30 01:22.44 13
19. 65 1348 Belinský Mikuláš 2000 SVK ZA 00:41.46 00:41.19 01:22.65 12
20. 77 3805 Marčák Tomáš 2000 SVK KE 00:41.40 00:42.29 01:23.69 11
21. 86 2151 Košík Tomáš 2000 SVK ZA 00:39.32 00:46.26 01:25.58 10
22. 78 1433 Halgaš Patrik 2000 SVK BB 00:43.34 00:42.73 01:26.07 9
23. 73 1329 Szabó Teodor 2000 SVK BB 00:43.28 00:43.29 01:26.57 8
24. 74 2196 Salíni Martin 2000 SVK ZA 00:43.66 00:43.25 01:26.91 7
25. 87 2718 Jelenčiak Viliam 2000 SVK ZA 00:48.99 00:47.59 01:36.58 6
26. 72 2263 Muška Oliver 2000 SVK ZA 00:48.63 00:48.44 01:37.07 5
27. 83 2131 Hraška Gregor 2000 SVK BA 00:48.08 00:51.99 01:40.07 4
Nedokočili 1. kolo
76 1755 Fedor Martin 2000 SVK BA  
85 3806 Múdry Matej 2000 SVK KE  
Nedokočili 2. kolo
81 514 Čeč Kristián 1999 SVK KE  
66 1327 Mesiarik Adrián 1999 SVK BB  
Neštartovali v 1. kole
59 1673 Leskovjanský Jakub 1999 SVK KE  
67 282 Mala Jakub 1999 SVK BB  
75 1032 Zatkalík Leo 2000 SVK BB  
Diskvalifikovaní v 1. kole
80 3239 Príč Martin 2000 SVK BB  
Diskvalifikovaní v 2. kole
68 1880 Derzsi Tomáš 1999 SVK ZA  
79 291 Mihálik Matej 2000 SVK BB  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk