Veľká cena Barbory

Stredisko Vyšná Boca Codex 1561
Kategória Univerzitné preteky Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Dospelí
Dátum 28.02.2015 TD
TD report neoficiálne výsledky
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 42 700879 Žampa Andreas 1993 SVK PO 0:52.79 0:57.14 1:49.93
2. 38 700916 Šenkár Samuel 1996 SVK ZA 0:53.85 0:57.67 1:51.52
3. 40 700851 Siráň Vladimír 1991 SVK PO 0:55.24 0:56.79 1:52.03
4. 34 151041 Vrzgula Lukas 1993 CZE 0:54.27 0:58.14 1:52.41
5. 32 700901 Hyška Martin 1994 SVK PO 0:54.63 0:57.78 1:52.41
6. 41 151060 Paulus Daniel 1994 CZE 0:54.27 0:58.28 1:52.55
7. 44 700915 Brozman Branislav 1996 SVK KE 0:54.51 0:58.37 1:52.88
8. 50 700941 Katrenič Henrich 1998 SVK BA 0:55.17 0:58.45 1:53.62
9. 45 151039 Nemec Jan 1993 CZE 0:55.35 0:58.34 1:53.69
10. 33 150985 Vrzgula Vaclav 1992 CZE 0:55.29 0:58.41 1:53.70
11. 35 700808 Štancel Šimon 1988 SVK PO 0:55.47 0:58.56 1:54.03
12. 43 151173 Kral Petr 1996 CZE 0:55.80 0:58.70 1:54.50
13. 51 150865 Strakos Libor 1990 CZE 0:56.32 0:58.52 1:54.84
14. 66 151129 Vasulin Marek 1995 CZE 0:55.61 0:59.66 1:55.27
15. 46 700893 Onderčanin Daniel 1994 SVK BB 0:55.59 0:59.68 1:55.27
16. 47 700859 Hromada Martin 1992 SVK TN 0:56.64 0:58.71 1:55.35
17. 48 700877 Barica ml. Ján 1993 SVK PO 0:56.11 1:00.08 1:56.19
18. 49 700923 Petrík Tomáš 1996 SVK PO 0:56.94 0:59.59 1:56.53
19. 36 150852 Waligora Michael 1990 CZE 0:56.77 1:01.06 1:57.83
20. 68 700932 Mozola Ondrej 1997 SVK BB 0:57.87 1:00.93 1:58.80
21. 55 700931 Kuhajdik Matej 1997 SVK ZA 0:58.00 1:02.89 2:00.89
22. 58 700930 Kiza Jakub 1997 SVK KE 0:58.90 1:02.07 2:00.97
23. 57 700946 Pristač Dávid 1998 SVK PO 0:59.47 1:02.04 2:01.51
24. 56 240124 Hegyi Balazs 1990 HUN 0:58.00 1:03.75 2:01.75
25. 60 240041 Barta Csaba 1973 HUN 1:00.33 1:02.82 2:03.15
26. 52 700938 Madro Oskar 1998 SVK BA 1:03.06 1:00.35 2:03.41
27. 65 700949 Kuhajdik Adam 1998 SVK ZA 1:01.18 1:03.05 2:04.23
28. 62 700311 Legutky Martin 1971 SVK PO 1:02.50 1:01.97 2:04.47
29. 67 700943 Vigaš Martin 1998 SVK BB 1:03.38 1:07.33 2:10.71
Nedokočili 1. kolo
53 700942 Kupčok Mikuláš 1998 SVK BB  
54 700940 Mistrík Matej 1998 SVK BA  
Nedokočili 2. kolo
59 700933 Piovarčí Kristián 1997 SVK PO  
37 151061 Vaclavik Lukas 1994 CZE  
39 700939 Varjassi Tomáš 1998 SVK BA  
Neštartovali v 1. kole
61 700897 Curjak Matus 1991 SVK  
31 700875 Pavelka Matúš 1993 SVK BB  
64 240108 Szabo Bence 1986 HUN  
Neštartovali v 2. kole
63 700947 Puttera Jozef 1987 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk