Veľká cena Barbory

Stredisko Vyšná Boca Codex 1562
Kategória Univerzitné preteky Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Dospelí
Dátum 01.03.2015 TD
TD report neoficiálne výsledky
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 22 700862 Kupčok Jakub 1992 SVK BB 0:51.76 0:56.49 1:48.25
2. 28 700820 Rázus Martin 1989 SVK BB 0:53.12 0:55.57 1:48.69
3. 29 151061 Vaclavik Lukas 1994 CZE 0:53.32 0:55.38 1:48.70
4. 33 700808 Štancel Šimon 1988 SVK PO 0:53.49 0:55.31 1:48.80
5. 30 150865 Strakos Libor 1990 CZE 0:54.11 0:54.71 1:48.82
6. 31 151041 Vrzgula Lukas 1993 CZE 0:53.01 0:55.85 1:48.86
7. 21 150985 Vrzgula Vaclav 1992 CZE 0:52.93 0:56.17 1:49.10
8. 27 151039 Nemec Jan 1993 CZE 0:53.56 0:55.70 1:49.26
9. 59 430466 Garniewicz Mateusz 1990 POL 0:53.91 0:55.40 1:49.31
10. 25 700901 Hyška Martin 1994 SVK PO 0:51.98 0:57.37 1:49.35
11. 24 430344 Gajewski-glodek Jakub 1984 POL 0:53.58 0:56.21 1:49.79
12. 37 151129 Vasulin Marek 1995 CZE 0:53.48 0:56.94 1:50.42
13. 26 700859 Hromada Martin 1992 SVK TN 0:53.77 0:56.82 1:50.59
14. 38 700939 Varjassi Tomáš 1998 SVK BA 0:54.47 0:57.13 1:51.60
15. 43 700932 Mozola Ondrej 1997 SVK BB 0:56.65 0:56.88 1:53.53
16. 49 240108 Szabo Bence 1986 HUN 0:56.50 0:57.73 1:54.23
17. 48 151233 Hartig Jiri 1998 CZE 0:57.71 0:58.17 1:55.88
18. 47 700940 Mistrík Matej 1998 SVK BA 0:57.01 0:58.93 1:55.94
19. 53 240041 Barta Csaba 1973 HUN 1:01.12 0:59.77 2:00.89
20. 57 700949 Kuhajdik Adam 1998 SVK ZA 1:00.30 1:01.40 2:01.70
21. 54 700311 Legutky Martin 1971 SVK PO 1:00.19 1:01.83 2:02.02
22. 52 700947 Puttera Jozef 1987 SVK ZA 1:03.41 1:01.29 2:04.70
23. 56 700933 Piovarčí Kristián 1997 SVK PO 1:07.71 1:03.61 2:11.32
24. 55 700946 Pristač Dávid 1998 SVK PO 1:14.64 1:03.96 2:18.60
Nedokočili 1. kolo
46 700915 Brozman Branislav 1996 SVK KE  
44 700931 Kuhajdik Matej 1997 SVK ZA  
40 700923 Petrík Tomáš 1996 SVK PO  
42 700911 Pirog Adam 1995 SVK PO  
51 700943 Vigaš Martin 1998 SVK BB  
36 150852 Waligora Michael 1990 CZE  
Nedokočili 2. kolo
50 6292853 Bersezio Erik 1998 ITA  
39 240124 Hegyi Balazs 1990 HUN  
41 700930 Kiza Jakub 1997 SVK KE  
32 151173 Kral Petr 1996 CZE  
45 700938 Madro Oskar 1998 SVK BA  
34 700893 Onderčanin Daniel 1994 SVK BB  
Neštartovali v 1. kole
58 430790 Krupa Marek 1994 POL  
35 430629 Kubala Robert 1992 POL  
Neštartovali v 2. kole
23 150936 Prsala Vojta 1991 CZE  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk