Majstrovstvá Slovenska 2016

Stredisko Jasná Codex 5699
Kategória Národné majstrovstvá Pohlavie ženy
Disciplína Slalom Vek Dospelí
Dátum 08.03.2016 TD Wojciech Gajewski (PL)
Vypočítaná penalizácia -0.07 Aplikovaná penalizácia 8
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 6 705287 Velez Zuzulová Veronika 1984 SVK BB 38.95 41.80 1:20.75 8.00
2. 2 705423 Vlhová Petra 1995 SVK BB 40.25 42.61 1:22.86 26.81
3. 5 155728 Dubovska Martina 1992 CZE   40.96 42.72 1:23.68 34.13
4. 7 155586 Kmochova Tereza 1990 CZE   41.88 43.75 1:25.63 51.51
5. 14 155790 Camkova Veronika 1996 CZE   42.45 43.60 1:26.05 55.26
6. 9 155863 Kotrlova Petra 1998 CZE   42.40 43.90 1:26.30 57.49
7. 13 155873 Arnold Andrea Louise 1998 CZE   43.28 44.30 1:27.58 68.90
8. 18 705460 Jančová Tereza 1999 SVK PO 43.30 45.31 1:28.61 78.08
9. 26 155890 Lukasova Alena 1999 CZE   44.41 45.68 1:30.09 91.28
9. 8 155848 Nova Tereza 1998 CZE   44.45 45.64 1:30.09 91.28
11. 10 705424 Miklošová Katarína 1995 SVK KE 45.19 45.38 1:30.57 95.56
12. 16 705462 Moravčíková Soňa 1999 SVK BA 44.88 45.75 1:30.63 96.09
13. 20 155845 Pilna Karolina 1997 CZE   44.81 45.95 1:30.76 97.25
14. 4 705436 Kamenická Daniela 1996 SVK PO 47.05 43.84 1:30.89 98.41
15. 12 155835 Zemkova Zuzana 1997 CZE   44.83 46.25 1:31.08 100.11
16. 21 465099 Caill Andra Corinne 1997 ROU   46.20 46.12 1:32.32 111.16
17. 11 705456 Hromcová Petra 1998 SVK BA 46.11 46.30 1:32.41 111.97
18. 23 465092 Ciocanel Raluca Georgiana 1996 ROU   46.03 47.79 1:33.82 124.54
19. 22 155855 Kolovratnikova Diana 1998 CZE   46.79 47.31 1:34.10 127.03
20. 19 705402 Trajčíková Eva 1993 SVK PO 46.77 48.12 1:34.89 134.08
21. 27 435387 Misniakiewicz Hanna 1996 POL   50.90 45.84 1:36.74 150.57
22. 35 705464 Laštíková Barbora 1999 SVK ZA 49.49 48.76 1:38.25 164.04
23. 34 465103 Boier Iulia 1998 ROU   49.52 50.86 1:40.38 183.03
24. 32 705435 Hrehorová Evelyn 1996 SVK KE 51.13 50.10 1:41.23 190.61
Nedokočili 1. kolo
15 155605 Klouckova Karolina 1990 CZE    
3 385096 Popovic Leona 1997 CRO    
25 155887 Pospisilova Klara 1999 CZE    
Nedokočili 2. kolo
1 665009 Shkanova Maria 1989 BLR    
17 155866 Sulcova Martina 1998 CZE    
31 155858 Svobodova Michaela 1998 CZE    
Neštartovali v 1. kole
29 155851 Entova Klara 1998 CZE    
30 435388 Leonowicz Maria 1996 POL    
33 435407 Pohl Oliwia 1999 POL    
Diskvalifikovaní v 2. kole
24 155883 Krizova Iva 1999 CZE    
28 155868 Novotna Sara 1998 CZE    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk