XIV. Veľká cena Barbory 2016

Stredisko Vyšná Boca Codex 1209
Kategória Univerzitné preteky Pohlavie muži
Disciplína obrovský slalom Vek Juniori
Dátum 20.02.2016 TD Kryzstof Horecki
Vypočítaná penalizácia 0 Aplikovaná penalizácia 0
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 61 151203 Benc Patrik 1997 CZE   1:02.02 1:02.90 2:04.92 0.00
2. 62 700843 Kutlík Matej 1991 SVK ZA 1:02.26 1:02.83 2:05.09 1.33
3. 51 151039 Nemec Jan 1993 CZE   1:01.98 1:03.20 2:05.18 2.04
4. 55 151237 Klinsky Tomas 1998 CZE   1:02.87 1:03.30 2:06.17 9.81
5. 52 700901 Hyška Martin 1994 SVK PO 1:01.40 1:05.00 2:06.40 11.61
6. 53 151110 Stepan Martin 1995 CZE   1:02.53 1:04.14 2:06.67 13.73
7. 57 170151 Dyrbye NAESTED Casper 1996 DAN   1:02.89 1:03.97 2:06.86 15.22
8. 80 430666 Bialobrzycki Sebastian 1994 POL   1:03.33 1:03.70 2:07.03 16.55
9. 70 430781 Apola Wiktor 1998 POL   1:04.37 1:03.19 2:07.56 20.71
10. 63 151154 Skorepa Jan 1996 CZE   1:02.83 1:04.77 2:07.60 21.02
11. 73 151129 Vasulin Marek 1995 CZE   1:03.95 1:03.92 2:07.87 23.14
12. 82 700938 Madro Oskar 1998 SVK BA 1:05.03 1:02.98 2:08.01 24.24
13. 66 430667 Bialobrzycki Dominik 1995 POL   1:04.29 1:03.74 2:08.03 24.40
14. 77 150865 Strakos Libor 1990 CZE   1:04.88 1:03.49 2:08.37 27.07
15. 76 151205 Dadejik Marek 1997 CZE   1:04.17 1:04.20 2:08.37 27.07
16. 65 700939 Varjassi Tomáš 1998 SVK BA 1:04.65 1:03.93 2:08.58 28.71
17. 91 6190098 Zinnato Lucas 1995 FRA   1:06.03 1:02.85 2:08.88 31.07
18. 56 430672 Tabaszewski Jakub 1995 POL   1:04.56 1:04.43 2:08.99 31.93
19. 58 151061 Vaclavik Lukas 1994 CZE   1:03.79 1:05.30 2:09.09 32.71
20. 64 151041 Vrzgula Lukas 1993 CZE   1:04.91 1:04.19 2:09.10 32.79
21. 60 700915 Brozman Branislav 1996 SVK KE 1:03.25 1:05.97 2:09.22 33.73
22. 68 150936 Prsala Vojta 1991 CZE   1:04.67 1:04.68 2:09.35 34.75
23. 84 194760 Bailly Romain 1993 FRA   1:05.68 1:03.84 2:09.52 36.09
24. 74 700859 Hromada Martin 1992 SVK TN 1:04.61 1:05.12 2:09.73 37.73
25. 78 700877 Barica ml. Ján 1993 SVK PO 1:05.12 1:04.79 2:09.91 39.15
26. 54 151173 Kral Petr 1996 CZE   1:05.25 1:04.74 2:09.99 39.77
27. 79 700908 Murín Roman 1995 SVK ZA 1:04.96 1:05.20 2:10.16 41.11
28. 75 690694 Kovbasnyuk Ivan 1993 UKR   1:05.18 1:05.19 2:10.37 42.76
29. 95 151201 Surkos Matej 1997 CZE   1:06.14 1:05.35 2:11.49 51.54
30. 97 151225 Sevela Petr 1998 CZE   1:06.50 1:06.15 2:12.65 60.64
31. 81 151119 Staszowski Michal 1995 CZE   1:06.95 1:06.19 2:13.14 64.49
32. 94 151263 Fiala Eduard 1999 CZE   1:07.23 1:06.49 2:13.72 69.04
33. 93 150803 Ivanek Jakub 1989 CZE   1:07.05 1:06.69 2:13.74 69.19
34. 88 700932 Mozola Ondrej 1997 SVK BB 1:07.00 1:07.08 2:14.08 71.86
35. 69 700893 Onderčanin Daniel 1994 SVK BB 1:06.68 1:07.79 2:14.47 74.92
36. 98 780013 Zaveckas Rokas 1996 LTU   1:07.99 1:07.16 2:15.15 80.25
37. 109 700957 Katrenič Frederik 1999 SVK BA 1:07.58 1:07.68 2:15.26 81.12
38. 105 151249 Tavoda Martin 1999 CZE   1:07.76 1:08.29 2:16.05 87.32
39. 96 700930 Kiza Jakub 1997 SVK KE 1:07.62 1:08.58 2:16.20 88.49
40. 83 700940 Mistrík Matej 1998 SVK BA 1:07.73 1:09.47 2:17.20 96.34
41. 92 151224 Hlavacek Jan 1998 CZE   1:08.82 1:08.52 2:17.34 97.44
42. 102 700951 Mozolák Milan 1999 SVK ZA 1:08.74 1:09.79 2:18.53 106.77
43. 101 151261 Maras Jan 1999 CZE   1:08.58 1:10.03 2:18.61 107.40
44. 113 6190682 Morel Louis 1998 FRA   1:10.05 1:10.35 2:20.40 121.44
45. 104 151259 Slavicek Vojtech 1999 CZE   1:10.74 1:09.87 2:20.61 123.09
46. 112 700955 Polomčák Daniel 1999 SVK PO 1:11.52 1:12.20 2:23.72 147.49
47. 123 700960 Mesiarik Adrián 1999 SVK BB 1:10.54 1:13.24 2:23.78 147.96
48. 107 700949 Kuhajdik Adam 1998 SVK ZA 1:12.20 1:11.85 2:24.05 150.08
49. 116 700952 Halász Dennis 1999 SVK ZA 1:12.11 1:12.88 2:24.99 157.45
50. 122 690752 Kovbasnyuk Taras 1997 UKR   1:14.07 1:13.17 2:27.24 175.10
51. 114 700943 Vigaš Martin 1998 SVK BB 1:13.87 1:17.35 2:31.22 206.32
52. 117 430804 Romanowski Tomasz 1999 POL   1:16.79 1:17.65 2:34.44 231.59
53. 118 780021 Zaveckas Giedrius 1963 LTU   1:16.61 1:19.38 2:35.99 243.74
54. 120 690757 Kravchuk Ivan 1998 UKR   1:15.00 1:21.79 2:36.79 250.02
Nedokočili 1. kolo
108 151233 Hartig Jiri 1998 CZE    
99 700931 Kuhajdik Matej 1997 SVK    
89 700942 Kupcok Mikulas 1998 SVK    
90 430742 Latusek Sylwester 1996 POL    
100 700946 Pristac David 1998 SVK    
Nedokočili 2. kolo
85 700956 Jaroscak Miroslav 1999 SVK    
115 430629 Kubala Robert 1992 POL    
110 700311 Legutky Martin 1971 SVK    
72 700923 Petrik Tomas 1996 SVK    
106 151197 Spacil Petr 1997 CZE    
103 151241 Stingl Jan 1998 CZE    
87 690672 Telychuk Vasyl 1992 UKR    
119 690737 Tsibelenko Levko 1996 UKR    
59 150985 Vrzgula Vaclav 1992 CZE    
67 150852 Waligora Michael 1990 CZE    
Neštartovali v 1. kole
121 700962 Bortolini Kristian 1999 SVK    
86 700883 Pedan Heiko 1993 SVK    
Neštartovali v 2. kole
111 700948 Cizik Tomas 1996 SVK    
71 430680 Gora Maciej 1994 POL    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk