XIV. Veľká cena Barbory 2016

Stredisko Vyšná Boca Codex 6268
Kategória Univerzitné preteky Pohlavie ženy
Disciplína obrovský slalom Vek Juniori
Dátum 20.02.2016 TD Kryzstof Horecki
Vypočítaná penalizácia 0 Aplikovaná penalizácia 0
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 2 705394 Kantorová Barbara 1992 SVK PO 1:04.37 1:03.89 2:08.26 0.00
2. 3 155605 Klouckova Karolina 1990 CZE   1:07.95 1:03.89 2:11.84 27.35
3. 14 435394 Kohut Iwona 1997 POL   1:06.59 1:05.43 2:12.02 28.73
4. 9 155866 Sulcova Martina 1998 CZE   1:07.04 1:05.10 2:12.14 29.65
5. 10 705424 Miklošová Katarína 1995 SVK KE 1:07.44 1:04.94 2:12.38 31.48
6. 1 155887 Pospisilova Klara 1999 CZE   1:07.68 1:04.81 2:12.49 32.32
7. 8 155848 Nova Tereza 1998 CZE   1:07.65 1:05.60 2:13.25 38.13
8. 13 705377 Saalová Kristína 1991 SVK BB 1:07.54 1:06.05 2:13.59 40.73
9. 15 705445 Horváthová Tatiana 1997 SVK KE 1:08.04 1:06.38 2:14.42 47.07
10. 6 155809 Zahalkova Tereza 1996 CZE   1:09.14 1:06.39 2:15.53 55.55
11. 5 705402 Trajčíková Eva 1993 SVK PO 1:09.07 1:06.54 2:15.61 56.16
12. 21 155903 Blahova Anna 1999 CZE   1:09.10 1:06.89 2:15.99 59.06
13. 4 155835 Zemkova Zuzana 1997 CZE   1:09.39 1:06.65 2:16.04 59.44
14. 20 155877 Koristkova Eliska 1999 CZE   1:09.45 1:06.71 2:16.16 60.36
15. 17 435414 Kaluza Martyna 1999 POL   1:09.68 1:06.82 2:16.50 62.96
16. 11 155845 Pilna Karolina 1997 CZE   1:09.87 1:06.81 2:16.68 64.33
17. 18 197730 Viallon Marie 1996 FRA   1:10.06 1:07.01 2:17.07 67.31
18. 16 155798 Antosova Klara 1996 CZE   1:10.88 1:07.25 2:18.13 75.41
19. 19 155854 Turpisova Lucie 1998 CZE   1:11.10 1:07.10 2:18.20 75.95
20. 23 151243 Zemanova Monika 1998 CZE   1:11.48 1:06.96 2:18.44 77.78
21. 33 705464 Laštíková Barbora 1999 SVK ZA 1:10.82 1:08.34 2:19.16 83.28
22. 31 435417 Opalinska Inga 1999 POL   1:08.08 1:11.20 2:19.28 84.20
23. 22 705448 Dudová Jana 1997 SVK ZA 1:14.01 1:07.79 2:21.80 103.46
24. 27 435407 Pohl Oliwia 1999 POL   1:13.03 1:08.99 2:22.02 105.14
25. 28 435412 Wrobel Oliwia 1999 POL   1:13.95 1:08.21 2:22.16 106.21
26. 24 155851 Entova Klara 1998 CZE   1:16.07 1:08.07 2:24.14 121.33
27. 29 197863 Andlauer Eva 1997 FRA   1:14.65 1:10.01 2:24.66 125.31
28. 25 155829 Flosslova Bara 1997 CZE   1:16.91 1:11.00 2:27.91 150.14
29. 30 465085 Cozanu Adriana 1994 ROU   1:32.11 1:23.44 2:55.55 361.33
Nedokočili 1. kolo
7 695101 Tikun Tetyana 1994 UKR    
Nedokočili 2. kolo
12 155855 Kolovratnikova Diana 1998 CZE    
Neštartovali v 1. kole
26 155793 Kinclova Pavla 1996 CZE    
Diskvalifikovaní v 2. kole
32 705467 Sobichova Alzbeta 1999 SVK    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk