XIV. Veľká cena Barbory 2016

Stredisko Vyšná Boca Codex 1210
Kategória Univerzitné preteky Pohlavie muži
Disciplína slalom Vek Juniori
Dátum 21.02.2016 TD Kryzstof Horecki
Vypočítaná penalizácia 0 Aplikovaná penalizácia 0
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 23 151110 Stepan Martin 1995 CZE   0:53.83 0:56.37 1:50.20 0.00
2. 13 700901 Hyška Martin 1994 SVK PO 0:53.09 0:57.62 1:50.71 3.33
3. 15 430666 Bialobrzycki Sebastian 1994 POL   0:55.16 0:57.09 1:52.25 13.39
4. 25 151203 Benc Patrik 1997 CZE   0:54.87 0:57.47 1:52.34 13.98
5. 28 151237 Klinsky Tomas 1998 CZE   0:55.04 0:57.59 1:52.63 15.88
6. 27 170151 Dyrbye NAESTED Casper 1996 DAN   0:55.32 0:57.60 1:52.92 17.77
7. 14 150936 Prsala Vojta 1991 CZE   0:54.52 0:58.68 1:53.20 19.60
8. 26 151119 Staszowski Michal 1995 CZE   0:55.69 0:57.81 1:53.50 21.56
9. 38 700956 Jaroščák Miroslav 1999 SVK ZA 0:54.81 0:58.78 1:53.59 22.15
10. 24 151173 Kral Petr 1996 CZE   0:55.93 0:58.31 1:54.24 26.40
11. 35 151205 Dadejik Marek 1997 CZE   0:56.92 0:58.18 1:55.10 32.01
12. 34 151129 Vasulin Marek 1995 CZE   0:56.73 0:58.45 1:55.18 32.54
13. 40 690694 Kovbasnyuk Ivan 1993 UKR   0:56.63 0:58.62 1:55.25 32.99
14. 29 700859 Hromada Martin 1992 SVK TN 0:55.95 1:00.05 1:56.00 37.89
15. 36 430629 Kubala Robert 1992 POL   0:56.30 0:59.88 1:56.18 39.07
16. 32 6190098 Zinnato Lucas 1995 FRA   0:56.78 0:59.69 1:56.47 40.97
17. 39 780013 Zaveckas Rokas 1996 LTU   0:57.26 0:59.42 1:56.68 42.34
18. 31 150865 Strakos Libor 1990 CZE   0:56.93 1:00.14 1:57.07 44.89
19. 19 151154 Skorepa Jan 1996 CZE   0:55.03 1:02.94 1:57.97 50.77
20. 41 194760 Bailly Romain 1993 FRA   0:57.69 1:00.31 1:58.00 50.96
21. 45 690672 Telychuk Vasyl 1992 UKR   0:57.92 1:00.14 1:58.06 51.35
22. 37 700939 Varjassi Tomáš 1998 SVK BA 0:58.72 0:59.64 1:58.36 53.31
23. 50 151263 Fiala Eduard 1999 CZE   0:58.18 1:00.67 1:58.85 56.52
24. 59 151259 Slavicek Vojtech 1999 CZE   0:58.72 1:01.27 1:59.99 63.96
25. 47 151197 Spacil Petr 1997 CZE   0:58.59 1:01.49 2:00.08 64.55
26. 52 151225 Sevela Petr 1998 CZE   1:00.57 1:01.86 2:02.43 79.91
27. 58 700951 Mozolák Milan 1999 SVK ZA 0:59.89 1:02.66 2:02.55 80.69
28. 46 700940 Mistrík Matej 1998 SVK BA 0:59.74 1:04.18 2:03.92 89.64
29. 61 151261 Maras Jan 1999 CZE   1:01.07 1:03.07 2:04.14 91.08
30. 69 6190682 Morel Louis 1998 FRA   1:00.94 1:03.48 2:04.42 92.91
31. 68 700957 Katrenič Frederik 1999 SVK BA 1:00.66 1:03.85 2:04.51 93.50
32. 62 700942 Kupčok Mikuláš 1998 SVK BB 1:01.11 1:03.73 2:04.84 95.65
33. 60 700915 Brozman Branislav 1996 SVK KE 1:01.31 1:05.01 2:06.32 105.32
34. 63 700949 Kuhajdik Adam 1998 SVK ZA 1:03.35 1:05.13 2:08.48 119.43
35. 64 151241 Stingl Jan 1998 CZE   1:07.71 1:02.52 2:10.23 130.87
36. 70 700955 Polomčák Daniel 1999 SVK PO 1:05.42 1:06.84 2:12.26 144.13
37. 65 700311 Legutky Martin 1971 SVK PO 1:04.46 1:08.12 2:12.58 146.22
38. 75 690757 Kravchuk Ivan 1998 UKR   1:08.25 1:10.71 2:18.96 187.91
39. 73 690752 Kovbasnyuk Taras 1997 UKR   1:07.63 1:11.56 2:19.19 189.41
40. 76 430804 Romanowski Tomasz 1999 POL   1:13.39 1:15.41 2:28.80 252.20
Nedokočili 1. kolo
77 700877 Barica Jan 1993 SVK    
33 430680 Gora Maciej 1994 POL    
66 700952 Halasz Dennis 1999 SVK    
57 151224 Hlavacek Jan 1998 CZE    
53 700930 Kiza Jakub 1997 SVK    
54 700931 Kuhajdik Matej 1997 SVK    
43 700938 Madro Oskar 1998 SVK    
30 700908 Murin Roman 1995 SVK    
56 151201 Surkos Matej 1997 CZE    
48 151249 Tavoda Martin 1999 CZE    
72 690737 Tsibelenko Levko 1996 UKR    
71 700943 Vigas Martin 1998 SVK    
21 150985 Vrzgula Vaclav 1992 CZE    
42 150852 Waligora Michael 1990 CZE    
74 780021 Zaveckas Giedrius 1963 LTU    
Nedokočili 2. kolo
20 430667 Bialobrzycki Dominik 1995 POL    
55 151233 Hartig Jiri 1998 CZE    
51 150803 Ivanek Jakub 1989 CZE    
11 700843 Kutlik Matej 1991 SVK    
18 430742 Latusek Sylwester 1996 POL    
67 700960 Mesiarik Adrian 1999 SVK    
44 700932 Mozola Ondrej 1997 SVK    
12 151039 Nemec Jan 1993 CZE    
22 700893 Ondercanin Daniel 1994 SVK    
78 700946 Pristac David 1998 SVK    
17 151061 Vaclavik Lukas 1994 CZE    
16 151041 Vrzgula Lukas 1993 CZE    
Neštartovali v 1. kole
49 700923 Petrik Tomas 1996 SVK    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk